from 300.00 TL
Check Availability

Bodrum Atv Turu

Bodrum, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

3 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

Bodrum ATV Turu ile bugüne kadar deneyimlediğiniz büyün tatil aktivitelerini unutacaksınız. Özel olarak üretilmiş olan ATV araçlarında, dört tekerlek üzerinde çetin doğa şartlarına karşı vereceğiniz zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir macera sizleri bekliyor.

Bodrumun doğal güzelliği bütün dünya tarafından biliniyor. Mavi ile yeşilin mükemmel buluşmasını konukların ayaklarına sunan bölge alternatif tatil eğlencesi arayan misafirler içinde cazip fırsatlar sunuyor. Şayet siz de alışagelmiş olduğunuz klasik tatil aktivitelerinden sıkıldıysanız Bodrum ATV turu tam da aradığınız eğlence. Bugüne kadar deneyimleme şansınız olmadıysa kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Bodrum ATV Turu Hakkında

 

Bodrum ATV Turu, daha öncede belirttiğimiz gibi bu amaç için üretilmiş olan özel araçlar ile yapılmaktadır. Alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz eğlencenin ve maceranın maksimum seviyede olduğu rotayı sizler için önceden belirliyor. Sizin yapmanız gereken tek şey maceraya doğru gaza basmak.

Bodrum AVT Turu için sabahın erken saatlerinden toplanıyoruz. Hemen şunu belirtelim ki ATV Turuna katılmak için daha önceden böyle bir aktivite yapmış olmanıza kesinlikle gerek yok. Daha doğrusu bu aktiviteye katılmak için ehliyet sahibi olmanız dahi gerekmiyor. Her birisi alanına deneyimli ve profesyonel olarak eğitmenlerimiz sizlere tura katılacağınız araçları tanıtıyor. Daha sonra ATV araçlarının kullanımı için gerekli eğitimleri alıyorsunuz. Kesinlikle gözünü korkması bu araçları kullanmak tahmin ettiğinizden de kolay. Gerekli tanıtım ve eğitimleri aldıktan sonra kısa bir alıştırma programı yapıyoruz. Bunu da bitirdikten sonra artık maceraya yelken açabiliriz.

Size düşen sadece böyle bir maceraya atılmaya karar vermek. Gerisi gerçekten çok kolay. Bodrum ATV Turu sonunda aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar boyu unutamayacağınız bir deneyim yaşamış olacaksınız. Böylesi bir macera ve adrenali yaşadıktan sonra diğer tatillerinizde de öncelikli tercihlerinizden birisi olacak.

 

 

Bodrum ATV Turu Merak Edilenler

 

Bodrum ATV Turu hakkında en çok sorulan soruların başında, güvenli mi sorusu geliyor. Bu konu üzerinde daha önce de durduğumuz üzere, en ufak bir şüpheniz olmasın. Tura katılmak için gerekli bütün eğitimler ve ekipmanlar tarafınıza bizler tarafından sağlanıyor.

Eğitimleri tamamladıktan sonra ATV lerimize biniyoruz ve tek sıra halinde yavaştan gaza basmaya başlıyoruz. Bu süreç içinde eğitmenlerimiz ve tur rehberlerimiz de sizlere eşlik ediyor. Tur boyunca ilerleyeceğimiz rota özel olarak planlanmış durumda. Maksimum heyecanı sağlamak için bütün detayla düşünüldü. ATV üzerinde bir yanda yüzünüze vuran rüzgar diğer yanda engebeli ve zorlu bir arazi. Girip çıktığınız tümsekler, çamur göletleri, dik tırmanışlar ve dahası.

Bodrum ATV Turu güneşlenip denize girmenin ötesinde gerçek anlamda alternatif bir eğlence. Katılımcıların bunu göze alarak tura katılmaları önemli. Evet tur boyunca eğlence maksimum seviyede fakat fiziki olarak da sizleri zorlayacak bir aktivite olduğunu unutmayın. Her halükarda tur sonunda harika vakit geçirmiş olacağınıza garanti veriyoruz.

 

 

Bodrum ATV Turu Güvenlik Önlemleri

 

Bodrum ATV Turu boyunca engebeli ve zorlu arazi şartlarında çamur, toz ve toprak içinde ilerleyeceğiz. Bu sebeple böyle bir aktiviteye uygun görece daha rahat kıyafetler tercih etmeniz önemli. Yine dileyen konuklar kameralarını da yanlarına alabilirler.

Merak edilen konulardan bir diğer de Covid 19 salgını kapsamında alınan tedbirler. Bu kapsamda katılımcılarımızın sağlık ve güvenliklerinin korunması için gerekli olan bütün tedbirleri alıyoruz. Tur öncesi ateş ölçümleri yapılıyor ve tur boyunca duraklama molalarında sosyal mesafe kurallarına dikkat ediyoruz. Size düşen sadece doyasıya eğlenmek.

Highlights

 • Günde 4 ayrı seans
 • Tur süresi 3 saat
 • Atv sürme süresi 1 saat
 • Yemek ve İçecek dahil değil
 • Atv'ye binme tecrübesi gerekmiyor

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-13:00
1'ci Seans -10:00-13:00
1' ci seans -10:00-10:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -10:30-11:00 Çiftliğe 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz. -11:15-12:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -12:30-13:00 Bodrum ve çevre beldelere 30 dakikalık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.
2 'ci Seans-12:00-15:00
2 'ci Seans-12:00-15:00
2' ci seans -12:00-12:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -12:30-13:00 Atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atvlere biniyoruz. -13:15-14:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -14:30-15:00 Bodrum ve çevre beldelere 30 dklık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.
3'cü Seans 14:00-17:00
3'cü Seans 14:00-17:00
3' cü seans -14:00-14:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -14:30-15:00 atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz. -15:15-16:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -16:30-17:00 Bodrum ve çevre beldelere 30 dklık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.
4'cü Seans 16:00-19:00
4'cü Seans 16:00-19:00
4' cü seans -16:00-16:30 arasında Bodrum ve çevre beldelere misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -16:30-17:00 atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz. -17:15-18:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -18:30-19:00 Bodrum ve çevre beldelere 30 dklık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otelden alınma
 • Geri brakılma
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • İyecek
 • Resim ve Video çekimi

Activity's Location

Bodrum, Muğla, Turkey

FAQs

Daha önce hiç atv'ye binmedim ve tecrübem yok . Tura katılabilirmiyim?
Atv safari turu özel bir arazide icra ediliyor ve trafik olan bir bölge değil. Tura başlamadan rehberlerimiz atv' nin nasıl kullanılacağı hususunda kısa bir bilgi vericekler. 14 yaş ve üstü iseniz atv safari turuna katılmanızda bir engel yok.
Ehliyetsiz atv safari turuna katılabilirmiyim?
Atv safari turuna katılmanız için ehliyet şartı aranmıyor çünkü tur trafiğe açık bir arazide icra edilmiyor. Artaçları kullanmak çok basit olmasından dolayı da kullanımda zorluk çekmiyeceksiniz.
Atv safari ye katılmak için yaş sınırı nedir?
Atv safari ye katılmak için yaş sınırı 14 dür.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 300.00 TL
Extras
 • İkili sürüş için 2 ci şahız ücreti(50.00 TL)

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

1281 Reviews

You might also like