from 120.00 TL
Check Availability

Bodrum Balık Turu

Bodrum, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

4 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

12 people

Languages

___

Overview

Bodrum Balık Turu ile alternatif bir tatil aktivitesi sizleri bekliyor. Çoğu insan için tatil; doyasıya bir eğlence, yeme içme ve deniz keyfin oluşur. Ama unutulmamalıdır ki mükemmel bir tatil eğlecenin yanında ruhunuzu da dinlendirecek olan tatildir. Şayet siz de tatilin biraz da ruhunuzu dinlendirmesini istiyorsanız balık turu tam da aradığınız aktivite olabilir. Gözlerden uzak, sessiz, sakin ve kendinizle baş başa kalabileceğiniz bir aktivite. Geride bıraktığınız yılın bütün yorgunluğunu geride bırakmak, ruhen arınarak yenilenmek için muhteşem bir fırsat. Bodrum Balık Turu ile belki de uzun yıllar boyunca devam edecek eğlenceli ve kaliteli bir hobi sahibi bile olabilirsiniz.

 

Bodrum Balık Turu Hakkında

Bodrum Balık Turu hakkında en çok sorulan soruların başında “deneyim gerekli mi” sorusu geliyor. Bodrum Balık Turuna katılmak isteyen konukların profesyonel ya da amatör olarak balık avcılığı ile ilgilenmiş olmalarına gerek yok. Hatta şöyle belirtelim ki; hayatınızda bugüne kadar elinize hiç olta almamış olsanız dahi Bodrum Balık Turuna katılabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.
Bodrum Balık Turu çerçevesinde sabah erken saatlerde sizleri konakladığınız lokasyonlardan alıyoruz. İstikametimiz liman. Limana geldiğiniz de deneyimli tur rehberimiz ve kaptanlarımız sizleri karşılıyor. Gemi hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra artık teknemize geçiyoruz ve denizin mavi sularına doğru ilerliyoruz.

 

Doğanın İçinde Sakin Bir Aktivite

Bodrum Balık Turuna katılacak olan konuklarımızın herhangi bir avcılık ekipmanına sahip olmaları gerekmiyor. Turumuz boyunca ihtiyaç duyacağınız bütün ekipmanları tarafınıza temin ediyoruz. Sizin yapmanız gereken keyfinize bakmak. Bunun yanında daha önce böyle bir deneyimi olmayan konuklarımız için de eğitmenlerimiz hazır bulunacak. Balık tutmak ve olta kullanmak hakkında dileceğiniz her türlü bilgiyi size vereceğiz. Hatta şundan eminiz ki; Bodrum Balık Turuna katıldıktan sonra bu faaliyet kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz bir aktivite olacak. Daha öncede belirttiğimiz gibi bu tur sayesinde balık avcılığı ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

 

Bodrum Balık Turunda Deniz Keyfini de Unutmadık

Bodrum Balık Turunda deniz keyfinizi de unutmadık. Teknemiz Bodrum’un eşsiz sularında yolculuk yapar ve en güzel noktalarda molalar verir. Dileyen konuklarımız eğitmen ve rehberlerimiz ile balık tutabilirken arzu eden konuklar da denizin tadını çıkartabilirler.
Şayet ben denize de girmek berrak suların tadını çıkartmak isterim diyorsanız, tura gelirken yanınıza mayo, havlu ve yedek kıyafet almanızı tavsiye ederiz.
Bunun yanında balık tutarken sürekli güvertede olacağımız için şapkanızı ve güneş gözlüğünüzü de kesinlikle unutmayın.
Daha önce belirttiğimiz üzere herhangi bir avcılık ekipmanı getirmenize gerek yok. İhtiyaç duyacağınız ekipmanlar tarafımızdan temin edilecek.

 

Bodrum Balık Turu ile Alternatif Bir Tatil Aktivitesi

Bodrum Balık Turu fikrine bazen ön yargılı olarak yaklaşan konuklarımız oluyor. Aslına bakarsanız böyle olması da gayet normal çünkü klasikleşmiş tatil anlayışımızda eğlence ön planda bulunuyor. Fakat yine de bu noktada kesinlikle ön yargılı olmamanızı tavsiye ediyoruz. Doğanın kalbinde masmavi suların ıssızlığında kendinizle vakit geçirebileceğiniz bir aktivite hiç de fena bir fikir değil.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Covid 19 salgını ülke çapında alınan tedbirler ile kontrol altına alınmış olsa da bütün aktivitelerimizde kurallara eksiksiz olarak riayet ediyoruz. Bütün personelimizin düzenli olarak taramaları yapılmaktadır. Faaliyet boyunca uyulması gereken bütün kurallara eksiksiz olarak riayet ediyoruz. Sağlıklı ve güvenli bir tatil deneyimi yaşamanız bizim için her şeyin ötesinde.

Highlights

 • Tur Süresi-10:00-14:00
 • Balık yemi ve olta bizden
 • Mercan, barbun, lapa, istavrit, palamut

What you will do

Expand All
09:00-09:30 Otel Transfer
09:00-09:30 Otel Transfer
09:00-09:30 Bodrum ve çevre belde otellerinden misafirler toplanarak Bodrum Limanına transfer edilir.
10:00-13:30 Balık Tutma
10:00-13:30 Balık Tutma
10:00 da teknemiz limandan demir alır ve balık tutma noktasına doğru hareket eder. Yaklaşık 30 dk sonra hedefimize ulaşmış olup zaman kaybetmeden balık tutmaya başlıyoruz.
14:00-14:30 Limana geri dönüş
14:00-14:30 Limana geri dönüş
14:00 de Limana geri dönüş yapıyoruz ve misafirleri alnıdıkları otellere geri brakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otelden alınma
 • Geri bırakılma
 • Olta ve balık yemi
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Yemek
 • İçecekler

Activity's Location

Bodrum, Muğla, Turkey

FAQs

Balık tutma turuna katılmak için bir yaş sınırı mevcut mu?
Balık tutma turu için yaş sınırı söz konusu değildir. İsteyen herkes balık turuna katılabilir.
Tuttuğumuz balıkları yanımızda götürebilirmiyiz?
Tuttuğumuz balıkları yanımızda götürebilirmiyiz?

Reviews

5/5
Excellent
Based on 2 reviews
Excellent
2
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Bodrum Balık Turu
Aykut Kotal
01/06/2021
Geçen yaz izmir'den gelmiştik, Bülent bey ile görüşmüştük ve uygun bir tatil paketiyle 3 gün konaklamaya karar verdik, sağ olsun çok ilgilendi bu konuda da :) Ekstra olarak kaldığımız süre içerisinde bir de Balık turu denemek istedik, balık tutmaya bayılıyoruz ancak tatil zamanı yanımızda olta ve diğer gereçler olmadığı için kendimiz tutmaya gidemedik. Konakladığımız otelden aldılar sağ olsunlar limana götürdüler, limandan açıldık tekneyle ve denizin kıyısından balık tutmak ile denizin ortasında balık tutmanın farkını da net bir şekilde görmüş olduk diyebilirim :) Kısa süre içerisinde gayet iyi miktarda balık yakalama şansımız oldu çok keyifliydi. Her konuda ilgisi için Bülent Bey'e teşekkür ediyoruz :)
View More
Bodrum Balık Turu
mutlu
06/03/2021

Bodrum Balık Turu

2020 yazı agustos ayında arkadaşlarla haftasonu Bodrum tatili yapalım dedik. Kısa bir araştırma sonucunda tatilhop.com sitesine ulaştık ve 2 günlük konaklama hizmeti yanında 2 aktivite satın aldık. BUnlardan biri balık tutma turuydu ve inanılmaz eylendik. Daha önce hiç tekne ile balık tutmamıştık Hepimiz çok keyif aldık. Bodruma tatil için gelen herkese gönül rahatlıyla tavsiye ederim.
Showing 1 - 2 of 2 in total

Write a review

from 120.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8963 Reviews

You might also like