from 125.00 TL
Check Availability

Bodrum Korsan Tekne Turu

Bodrum, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

7 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

Bodrum Korsan Tekne Turu, tatil için Bodrum bölgesini tercih eden yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği aktivitelerden birisidir. Korsan Tekne Turu özellikle tematik eğlencelerden hoşlanan konuklar için ideal bir seçim olacaktır. Okyanusların fatihleri olan korsan teknelerinde uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir macera sizleri bekliyor. Sıradan tur tekneleri ile çıkılan turlardan sıkıldıysanız ve farklı bir eğlence arıyorsanız Bodrum Korsan Tekne Turu tam da aradığınız faaliyet. Özel olarak hazırlanmış teknelerle bölgenin en güzel koylarına yapacağınız yolculuk, uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimini sizlere sunuyor.

 

 

Bodrum Korsan Tekne Turu Hakkında

 

Bodrum Korsan Tekne Turu, özel olarak tematik teknelerle gerçekleştirilmektedir. Turu gerçekleştireceğiniz tekne filmlerden bildiğiniz korsan teknelerine bire bir uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Tur boyunca zamanınızın büyük bölümünü geçireceğiniz geniş ve büyük gövdesinde, rüzgarla adeta dans eden kocaman yelkenlerin altında kendinizi okyanusun maviliklerinden hissedeceksiniz. Bodrum Korsan Tekne Turu yetişkinler için olduğu kadar çocuklar içinde mükemmel bir deneyim sunuyor. Küçük misafirlerimiz canlı renklerin hakim olduğu korsan teknemizde korsan olmanın eğlencesini doyasıya yaşayabilirler.

Bodrum Korsan Tekne Turu, eğlenceli ve alternatif tematik yapısını yanı sıra siz değerli konuklarını dünyanın belki de en güzel noktalarına götürüyor. Sadece ülkemizin değil dünyanın da önde gelen tatil bölgelerinden birisi olan Bodrum bölgesinin en güzel koylarına unutulmayacak bir yolculuk. Mavinin ve yeşilin muhteşem birleşimini konularına sunan korsan tekne turları ile sevdikleriniz ile yaşayacağınız ve uzun yıllar unutulmayacak bir macera sizleri bekliyor.

 

 

 

Bodrum Korsan Tekne Turuna Katılırken Neler Getirmemiz Gerek?

 

Bodrum Korsan Tekne Turuna katılmadan önce, eğlencenin ve maceranın tadına doyasıya varmak için hazırlığınızı tam olarak yapmanız son derece önemli. Tur boyunca alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz de oluşabilecek her türlü talebinizi yerine getirmek için hazır bekliyor olacak. Peki, korsan tekne turuna katılacak olan konuklarımız yanlarında neler getirmeli?

 • Korsan Tekne ile yapacağınız turunuz boyunca güneşin etkilerinden korunmanız için şapkanızı ve güneş gözlüğünüzü yanınıza almanızı önemle hatırlatırız. Bunun yanında güneşlenmek isteyen konuklarımızın güneş kremlerini unutmamalarını tavsiye ederiz.
 • Bodrum Korsan Tekne Turu boyunca birbirinden güzel birçok noktada yüzme molaları veriyoruz. Bu sayede masmavi, mükemmel bir denize doyabilirsiniz. Bunun için tura gelirken yanınıza yedek giysiler almanız iyi olacaktır.
 • Korsan tekne turları tematik aktiviteler olduğu için tur boyunca geçireceğiniz anları ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz. Tura katılacak olan konuklarımızın kameralarını da yanlarında getirmelerini tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Bodrum Korsan Tekne Turu Rotası

 

Bodrum Korsan Tekne Turu rotası tura katılmayı düşünen konukların en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Bilindiği gibi Bodrum sadece ülkemizin değil tüm dünyanın en çok talep gören tatil bölgelerinden birisi. Bunun sebebi ise bölgenin sahip olduğu muhteşem güzellik. Turumuz sabahın erken saatlerinde başlar ve bölgede görülmesi gereken en güzel noktalara yelken açar. Alanlarında deneyimli kaptanlarımız ile tur boyunca görülmeye değer hiçbir detayı kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tur boyunca sık sık verilecek yüzme molalarında denizin tadını çıkartabilir dilerseniz güvertede güneşlenebilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca sizlere eşlik edecek olan muhteşem güzellikteki bir doğa da işin cabası.

 

 

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Ülke çapında alınan önlemler ile salgın kontrol altına alınmış olsa da tur boyunca gerekli bütün önlemleri maksimum seviyede riayet ediyoruz. Eğlenceli olduğu kadar sağlıklı bir tatil geçirmeniz bizleri için son derece önemlidir. Bu kapsamda;

 • Tur öncesi ateş ölçümleri yapılır
 • Sosyal mesafe kurallarına uyulur.

Highlights

 • 11:00-17:00 Tur süresi
 • Korsan Tekne
 • Animasyon
 • Köpük Partisi
 • 5 adet yüzme molası
 • Yemek dahil
 • Otel Transferi

What you will do

Expand All
09:30-10:30 Otel Transferi
09:30-10:30 Otel Transferi
09:30-10:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden Bodrum Halikarnas limanına misafirleri otel ve konaklama noktatalarından transfer araçları ile alıyoruz.
10:45-11:00 Tekne Limandan Ayrılıyor
10:45-11:00 Tekne Limandan Ayrılıyor
10:45-11:00 saatleri arasında herşeyden önce gerekli Covid 19 önlemleri alınır ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak misafirlerin tamamının şezlong sahibi olduğunu emin olduktan sonra tekne limandan ayrılır.
11:30-12:00 Karaada - Sıcak Su Mağrası
11:30-12:00 Karaada - Sıcak Su Mağrası
11:30-12:00 saatleri arasında Karaada - Sıcak Su Mağarası bölgesinde ilk yüzme molamızı veriyoruz. Bu bölgenin olmazsa olmazı diye bilinen, birçok mavi yolculuk teknelerinin ve günlük tur teknelerinin uğrak noktasıdır. Doğa harikası mucezivi birşekilde adada bir mağarada su derecesi yaz kış 30 derece olan sıcak su kaynağı bulunmaktadır. Ve bu suyun denize döküldüğü noktada çamur banyosu vardır. Bodrum Karaada'yı ziyaret eden turistler, yüzlerini ve vücutlarını bu çamurlara bulayarak hatıra fotoğrafı çektiriyorlar. Daha sonra ise mağara içinde kaynayan termal suya giriliyor ve hemen ardından Karaada'nın masmavi sularında yüzülüyor.
12:30-13:00 Meteor Koyuna Yüzme molası
12:30-13:00 Meteor Koyuna Yüzme molası
12:30-13:00 saatleri arasında ikinci yüzme molası olan Meteor Koyuna ulaşıyoruz. Metero koyu deyince akla belki de ilk gelen şey daha sarp kayaların olduğu ve derin suların hakim olduğu bir yer gelir. Halbuki hiç alakası bile yok. Suyun inanılmaz berrak ve metrelerce değişmeyen derinlik hakim sürüyor. Un ufak kum taneleri ve masmavi kıyılar.
13:30-14:30 Akvarium Koyunda yüzme molası ve Öğle yemeği
13:30-14:30 Akvarium Koyunda yüzme molası ve Öğle yemeği
13:30-14:00 saatleri arasında Akvarium Koyunda yüzme molası veriyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere suyun çok berrak ve masmavinin baskın olduğu bir renk silsilesi var. Burda serbest dalış yapmayı seven misafirlerimiz su altı habitatının keyfini çıkarabilirler. Arzu eden misafirler de bol bol güneş ışınlarından istifade edebilir. Yüzme molası paralelinde nezis öğle yemeğimiz usta aşçılar tarafından hazır ediliyor. Covid tedbirerini göz ardı etmeden ve sosyel mesafe kurallarına uygın olarak aldığımız oturma düzeni ile teknenin alt katında yemeğimizi servis ediyoruz. Afiyet olsun!
15:00-15:30 Tavşanburnu Koyunda Yüzme molası
15:00-15:30 Tavşanburnu Koyunda Yüzme molası
15:00-15:30 Tavşanburnu Koyunda 30 dk Yüzme molası. Yüzme molaları esnasında doyasıya teknenin ilk ve ikinci katından atlayabilir berrak suların keyfini çıkarabilirsiniz.
15:45-16:15 Kumluk Koyunda yüzme molası
15:45-16:15 Kumluk Koyunda yüzme molası
15:45-16:15 Kumluk Koyunda 30 dklık son yüzme molası.
16:15-16:45 Bodrum Limanına Dönüş Esanısnda Teknede Köpük Partisi
16:15-16:45 Bodrum Limanına Dönüş Esanısnda Teknede Köpük Partisi
16:15-16:45 Bodrum Limanına Dönüş Esnasında Teknede Köpük Partisi düzenlioruz. 7 den 77 ye herkes doyasıya dans etmeye hazır mı?
16:45-17:00 Bodrum Limanına Dönüş
16:45-17:00 Bodrum Limanına Dönüş
16:45-17:00 Bodrum Limanına Dönüş ve ardından misafirler transfer araçlarıyla otel ve konaklama noktalarına geri bırakılır.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • Öğle yemeği
 • Animasyon
 • Köpük Partisi
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Dondurma
 • Sandviç ve ekstra yemekler
 • Tüm içecekler
 • Su sporu aktiviteleri

Activity's Location

Bodrum, Muğla, Turkey

FAQs

Et yemeyen misafirler için vegetirien menünüz var mı?
Prensip olarak menü herkez için standarttır ancak vegetian veya vegan olan misafirlerimiz için elden geldiği kadar yardımcı olmaya özen göstiyoruz.
Alkollü içeckleri teknede satın alabilirmiyiz?
Gayet tabi alkollü içecekleri ücret karşılığında teknenin barından tedarik edebilirsiniz.

Reviews

5/5
Excellent
Based on 2 reviews
Excellent
2
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Bodrum Korsan Tekne Turu
Hümeyra Özen
01/06/2021
Geçen yaz günü birlik tur ararken karşıma çıktı o şekilde tercih ettim ama hiç bilmediğimiz bir yere gideceğimiz içinde emin değildik ne olup nasıl olacağından. Neyse ki her şey en en en mükemmel haliyle karşımıza çıktı :) Teknenin temizliği, personellerin ilgi alaka ve bilinçli yaklaşımları, yemeklerin güzelliği hepsi tek kelimeyle muhteşemdi. Yeni bir yerler görmek çok keyif verici oluyor biz çok seviyoruz böyle değişiklikleri ve hoşumuza gitti. Çocuklar koylarda yüzmeye bayıldı, sular çok temiz ve berraktı bizde doyasıya yüzdük her koyda. Ayrıca tekne içerisinde gerçekleştirilen animasyon çok hoştu çocuklar özellikle çok eğlendi o esnada. Gittiğinizde keyif alıp eğleneceğiniz bir tur, mutlaka öneririm
View More
Bodrum Korsan Tekne Turu
bülent mutlu
09/03/2021

Bodrum Korsan Tekne Turunu muhakkak denemelisiniz

Geçen yaz ben eşim ve 2 oğlumla Bodruma tatile gittik. Pandemi kurallarından dolayı çok sıkıntılı bir tatil olacağını düşünmüştüm. Ancak internetten yaptığım araştırma sonucunda tatilhop.com a ulaştım ve orda yüreğime bir nebze su serptiler. Gerekli önlemlerin alındığını ve teknenin yarı kapasite ile çıktığını söylediler arkadaşlar telefonda. Çocuklar da hadi baba hadi baba deyince bir gün tura katıldık. Ve inanın bana çok bilinçli ve ilgili personel ile karşılaştık. Hiç birşeyimizi eksik etmediler. Çocuk animasyonuymuş , lezziz yemekler ve dönüşte az da olsa köpük partisi sosyal mesafe kuralları doğrultusunda yapıldı. Ço memnun kaldık
View More
Showing 1 - 2 of 2 in total

Write a review

from 125.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8959 Reviews

You might also like