from 300.00 TL
Check Availability

Bodrum Rafting Turu

Bodrum, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

12 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

50 people

Languages

___

Overview

Bodrum Rafting Turu, macera ve adrenalin tutkunlarının buluşma noktası. Şayet sizler de tatil keyfiniz için dünyanın önde gelen turistik merkezlerinden birisi olan Bodrum bölgesini tercih ettiyseniz, bu tatiliniz boyunca bölgenin bütün imkanları istifade etmenizi öneriyoruz. Geleneksel tatil anlayışınız daha çok denize girmek ve plajda güneşlenmek ise belki de yeni bir heyecanı denemenin zamanı gelmiştir. Belki de bu deneyim sonrasında uzun yıllar boyu devam edecek eşsiz bir hobi edinebilirsiniz. Bodrum’un eşsiz doğal güzellikleri arasında hırçın sulara karşı vereceğiniz adrenalin dolu bir macera ile yaşadığınızı hissedeceksiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile farklı bir tatil deneyimi için Bodrum Rafting Turu tam da ihtiyacınız olan aktivite.

 

 

Bodrum Rafting Turu Hakkında Merak Edilenler

 

Bodrum Rafting Turu, katılımcılarına farklı bir deneyim ve eşsiz bir macera sunarken onların limitlerini zorlayarak kendilerini doğaya karşı kanıtlama şansı sunar. Bodrum bölgesi sadece ülkemizin değil dünyanın da önde gelen tatil merkezlerinin başında geliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen rafting tutkunları aradıkları heyecanlı Dalaman Nehrinin hırçın sularında buluyor.

 

 

Yapabilir Miyim Diye Düşünmeyin, Yapın!

Bodrum Rafting Turuna katılmak isteyen konukların en çok merak ettikleri konuların başında güvenlik konusu geliyor. Tabi bir de daha önceden böyle bir macerayı deneyimlememiş olan konuklar acaba yapabilir miyim diye tereddüt ediyor. Şayet bu şekilde çekinceleriniz varsa kesinlikle merak etmenize gerek yok. Siz değerli konuklarımı için her türlü detayı düşündük, sizin yapmanız gereken tek şey maceranın keyfini çıkartmak.

 • Öncelikle rafting turunun doğa şartlarına karşı verilen çetin bir mücadele olduğunu unutmamak gerek. Bu sebeple katılımcıların güvenlikleri amacı ile tura katılmak için 16 yaşını doldurmuş oluş şartını arıyoruz.
 • Bodrum Rafting Turu süresince katılımcılarımızın güvenliği bizim için her şeyin ötesinde. Bu sebeple de turumuz başlamadan önce alanında deneyimli uzman eğitmenlerimiz katılımcılarımıza gerekli bütün eğitimleri veriyor.
 • Eğitim süresince tur boyunca uymanız gereken kuralları ve rafting ile ilgili her türlü detayı katılımcılarımıza aktarıyoruz. Zaten tur boyunca deneyimli eğitmenlerimiz de sizlere eşlik ediyor olacak. Bu sebeple güvenlik noktasında en ufak bir şüpheniz olmasına gerek yok.
 • Rafting Turu doğa şartlarında yapılan bir aktivite olduğu için konuklarımız yanlarında güneş gözlüklerini ve şapkalarını bulundururlarsa uygun olur.
 • Bodrum Rafting Turu çerçevesinde Dalaman Nehrinin hırçın sularına karşı vereceğimiz mücadelede bol bol ıslanacağınızı garanti edebiliriz. Bu sebeple tura katılırken mayo, yedek çamaşır ve havlunuzu çantanıza koymayı kesinlikle unutmayın.

 

 

 

 

  Dalaman Nehrinde Adrenalin Dolu Bir Macera

 

Bodrum Rafting Turu için Dalaman nehrinin hırçın suları sizleri bekliyor. Sabah erken saatlerde Dalaman nehrinin tur parkuruna gidiyoruz. Gerekli eğitimleri aldıktan sonra artık rafting zamanı gelmiş demektir. Tura katıldığını grubun büyüklüğüne ve sizin isteğinize göre farklı boyutlarda kano seçenekleri bulunuyor. Dilerseniz 6-10 kişilik botlarla maceraya atılabileceğiniz gibi isterseniz 2 kişilik kanolar ile de rafting keyfini yaşayabilirsiniz.

Rafting boyunca dalaman nehrinin hırçın sularında çetin doğa şartlarına karşı bir mücadele vereceksiniz. İnanılmaz bir eğlencenin yanında fiziki olarak zorlanacağınızı da garanti ederiz. Rafting turumuz yaklaşık olarak 3 saat sürer ve bu süre zarfında kanonun ile azgın suların arasında bir oyana bir buyana savrulacak, eğlencenin ve adrenalinin doruklarına varacaksınız.

 

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Covid 19 salgını alınan tedbirlerin de etkisi ile kontrol altına alınmış durumda. Yine de gerekli önemler noktasında en ufak bir taviz vermiyoruz. Ateş ölçümünden sosyal mesafe kuralına kadar bütün gerekli tedbirlere maksimum derecede riayet ediyoruz. Sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için her şeyin önünde.

Highlights

 • Günübirlik Tur
 • Tur süresi 07:00-19:00
 • Önceden rafting yapmış olma şartı yok
 • Dalaman nehrinde 3 saat rafting
 • 6 ve 8 er kişilik tekneler
 • Kahvaltı ve yemek dahil

What you will do

Expand All
-07:00-07:30 Otel Transferi
-07:00-07:30 Otel Transferi
-07:00-07:30 saatleri arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz ve Dalaman istikametine hareket ediyoruz.
08:30-09:00 Kahvaltı Molası
08:30-09:00 Kahvaltı Molası
08:00-09:00 saatleri arasında yol üzerinde anlaşmalı bir restorantta kahvaltı için 30 dk mola veriyoruz.
09:00-10:30 Dalaman Nehri başlangıç noktasına intikal
09:00-10:30 Dalaman Nehri başlangıç noktasına intikal
09:00-10:30 Kahvaltı sonrası tekrar otobüslere geri dönüyoruz ve Dalaman Nehri başlangıç noktasına intikal ediyoruz. Yaklaşık 90 dk sürücek bu yolculuk sonunda profesiyonle eğitmenler tarafından rafting turu ile ilgili hızlandırlmış bir eğitim alılyoruz.
11:00-15:00 Dalaman Nehrinde rafting
11:00-15:00 Dalaman Nehrinde rafting
11:00-15:00 saatleri arasında 4 saaat sürücek rafting turumuza başlıyoruz. Tekneler 6 ve 8 er kişilik olabiliyor. Ayrıca her teknede bir eğitmen de size eşlik edicektir. Tekneler konvoy şeklinde hareket eder. Engel aşımı esnsında konvoy durdurulur ve emniyetli geçiş olması için tekneler birer birer geçer. Bu esnada bir görevli sizleri video ve resim çekimleri yapıyor olucak. Gün sonunda ilgilenen misafirler ekstra bir ücrete tabi olarak satın alabilirler. Zaman zaman nehir bir çarşaf gibi olsa da bu boğaz daralma noktalarında tam tersi bir hal alıyor ve işte bunun adına rafting adrenalin ikilisi diyoruz.
15:00-16:00 Rafting turu sonrası Öğle yemeği
15:00-16:00 Rafting turu sonrası Öğle yemeği
15:00-16:00 Rafting turu sonrası teknelerden indiğimiz noktadan başlangıç noktasına minibüslerle geri intikal ediyoruz ve bizler için önceden hazırlanmış olan öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz.
16:30-19:00 Bodruma Geri Dönüş
16:30-19:00 Bodruma Geri Dönüş
16:30-19:00 saatleri arasında Bodruma Geri Dönüş intikalini icra ediyoruz ve misarileri otel ve konaklama noktalarına geri bırakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • Kahvaltı
 • Oğle Yemeği
 • Dalaman nehrinde 3 saat rafting
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Fast food
 • İçecekler
 • Resim ve video çekimi

Activity's Location

Bodrum, Muğla, Turkey

FAQs

Rafting turu için nasıl bir şekilde giyinmemiz gerekir? Yanımızda neler bulundurmalıyız?
Rafting turu için sürtünemyi engellemek için şort, güneşten korumak için tişört, şapka, ayaklarımızda ise sandal veya hafif bir spor ayakabı tercih edilmeli . Bunun sebebi tekne alabora olduğunda ayakkabılarınızın kaybolmamasıdır. Rafting turu sonrası yanınuzda kuru kıyafet, havlu bulundurmanızda fayda var.
Rafting Turuna daha önce hiç katılmamış olan biri tura katılabilir mi?
Rafting Turuna daha önce hiç katılmamış olan biri kesinlikle katılabilir. Her geçen gün daha da populer hale gelen rafting sporu binlerce yeni meraklısı çıkıyor. Dolayısı ile rahatlıkla denilebilir ki ,çoğu misafirimiz ilk kez rafting deniyor. Eğtmnelerimiz işlerinin ehli ve yıllar içerisinde çok tecrübe kazanmışlardır. Onlar kısaltılmış bir dersten sonra sizin özgüveninizi arttırmayı bilir.

Reviews

5/5
Excellent
Based on 1 review
Excellent
1
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Bodrum Rafting Turu
Fırat Temel
30/05/2021
Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle Dalaman Nehri'nde en az 1 kere rafting deneyimi yaşamalısınız kesiinllikle yani. Ben raftingi inanılmaz severim bana çok başka bir keyif veriyor gerçekten. Hem heyecanımı yaşıyorum, hem keyif alıyorum hem de toplu bir etkinlik/aktivite olması beni daha çok cezbediyor. Dalaman nehrinin suyu, dalgaları, akışı rafting için çok çok uygun ve bundan sonra sık sık tercih edeceğim bir tur/etkinlik olacak buna net eminim yani. Diğer katıldığım raftingler Dalaman nehrindeki kadar heyecanlı ve keyifli olmamıştı. Artık önceliğim net olarak burası olacak :)
View More
Showing 1 - 1 of 1 in total

Write a review

from 300.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

5088 Reviews

You might also like