from 350.00 TL
Check Availability

Fethiye Dalış Turu

Fethiye, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

7 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

50 people

Languages

___

Overview

Fethiye Dalış Turu

Fethiye dalış turu; Fethiye’nin berrak denizi ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenlerin tercih ettiği aktivitelerin başında gelir. Dalış turları, tatiline renk ve heyecan katmak, aynı zamanda sualtının büyüsünü keşfetmek isteyenler için eşsiz bir fırsat. İddia ediyoruz ki alanında uzman dalış eğitmenleri eşliğinde dalarak, dalış yapmanın zannedilenden çok daha kolay ve zevkli olduğu fark edeceksiniz. Böylelikle tekrar tekrar dalmak isteyeceksiniz! Tatil keyfini farklı, bir o kadar özel kılmak isteyenler için hazırlanan farklı Tatilhop tatil paketleri arasından size uygun olanları seçebilir, eşsiz bir tatile imza atabilirsiniz.

 

Fethiye Dalış Turları Ezberinizi Bozacak Bir Seçim!

Fethiye dalış turları ezberinizi bozacak bir seçim! Klasik tatil anlayışının dışına çıkmak isteyenler için adrenalin dolu bu etkinlik, adeta denizin kalbine yapılan bir yolculuk. Yaptığınız dalış sayesinde tatil keyfinizi doruklara çıkartabilir, mavinin derinliklerine gezinebilirsiniz. Kendine has ambiyansıyla su altı, her yaştan tatilciyi cezbeden bir büyüye sahip bir mecra. Deniz altının zenginliğini ruhunuza taşıyan bu deneyim, hayatın keşmekeşliğinden bir nebze olsun sizi uzaklaştıracak bir etkinlik.

Fethiye dalış turu, tatil planı yapanken çoğu kişi için listenin başında gelen bir seçimdir. Düşünmesi bile heyecan verici olan bu aktivite hakkında ise hemen hemen herkes zorlu olmasından çekinir. Oysa bilinenin aksine özel bir donanım, bilgi veya yetenek gerektirmez. Hatta yüzme bilmemeniz bile dalmanız için bir engel teşkil etmez. İlk defa dalacaklar veya dalma tecrübesi olanlar için ayrı programlanan dalış turları, cennet Fethiye’yi bir kez de denizin içinden seyredebilme imkanı sunar. Siz de bu soluksuz yolculuğa hazır mısınız?

 

Fethiye Dalış Turları Anlatılmaz, Yaşanır!

Fethiye dalış turları anlatılmaz yaşanır türde bir aksiyon. Dalış yapanlar bu konuda ne anlatırsa anlatılsa eksik kalır. Çünkü sadece belgesellerde görülebilecek deniz altı dünyasını anlatmaya kelimeler yetmez. Fethiye, hem doğası hem turistik yerleri hem de su altında açısından oldukça zengin bir coğrafya. Bu zengin coğrafyanın sadece yeşilini veya dışarıdan denizin mavisini görenler ise bir nevi eksik kalır. Ancak Fethiye dalış turları ile su altının inanılmaz dünyasını görebilir, seyre dalabilir, hatta fotoğraflayabilirsiniz.

Fotoğraf meraklıları kendileri bu doğal güzelliği kayda alabileceği gibi profesyonel çekim hizmeti de satın alabilirler. Keyiflerine keyif katacak bu etkinliği, sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için verilen ücretli video veya fotoğraf çekme hizmeti, ben tatilin keyfini çıkartırım diyenler için ideal bir fırsat. Çekilen fotoğraf ve videolarınızı ister yıllarca saklayabilir, isterseniz sevdiklerinizle bir an önce paylaşabilirsiniz.

 

Fethiye Dalış Turları Konusunda Merak Edilenler

Fethiye dalış turları konusunda merak edilenler, tatilini Fethiye’de yapmak isteyenler için yana yakıla aradıkları bir konudur. Çünkü sualtı dünyasının kapıları bu bilgilerle aralanır. Dalış turları genelde saat 09:00’da başlarken, programın tamamlanması 17:00-18:00’ bulabilmektedir. Öncesinde eğitmenler tarafından verilecek brifing’te ise tatilcilerin kafasındaki bir çok soru yanıt bulur. Hazırlık aşaması geçmeden önce, şayet kafanızda cevap bulmayan bir soru varsa, eğitmenlere sormadan hazırlık aşamasına geçmeyin! Çünkü sualtına girdiğinizde, sadece o alemin keyfini çıkartmalısınız.

Dalış öncesi hazırlanan ekipmanlar, tur öncesi katılanlara dağıtılırken size nasıl kullanması gerektiği konusunda eğitimler verilir. Sabah eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen ilk dalışlardan sonra tekneye dönülerek dinlenme molası verilir. Bu molada mideyi rahatsız etmeyecek şekilde ikramlar yapılarak hem yeni dalış için hazırlanılır, hem de bu dalışın konforunu sürecek bir tekne keyfi çıkartılır. Özellikle ikram edilen tavuklu veya tercihe göre balıklı sandviç ile 2 dalışınızda mideniz hiç rahatsız olmayacaktır. Öğleden sonra ikinci dalışlara geçilirken ise genelde bu dalış kendinden daha emin olarak gerçekleştirilir. Dolayısıyla dalmanın keyfine daha fazla varılır.

 

Fethiye Dalış Turları Güvenli ve Konforlu

Fethiye dalış turları, güvenli ve konforlu bir aktivite olmasıyla tercih ederken tereddütte bırakmayacak bir deneyim yaşamanızı sağlar. Seçeceğiniz tur ise profesyonel ekibi ve güçlü iletişimiyle sizin kaldığınız otelden dalış yapılacak merkeze kadar olan tüm sürecin sorunsuz geçirilmesini sağlar. Bu şekilde hem konforlu hem de güven içinde tatilinizi yapabilir, dalış yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Dalış alanına ulaşım, dalış öncesi eğitimler, sigorta, transfer hizmeti ve öğle yemeği ücretleri Fethiye dalış tur ücreti içinde yer alırken, seçeceğiniz tatil paketleri ile doyumsuz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Tatil dendiği zaman akla ilk gelen kelimelerden biri olan konfor ise güvenle perçinlenince değmeyin keyfinize. Fethiye dalış turları keyifli vakit geçirmek isteyenler için en ideal seçimlerden biridir. Dalış yaptıktan sonra konakladığınız hotele kadar bırakılırken, ulaşımla hiç ulaşmazsınız. Siz sadece dalış anında seyrettiğiniz balıkları, deniz altının enfes doğasını düşünün ve nasıl keyiflendiğinizi anımsayın kafi! Dalış sonrası hotelinize giderken yüzünüzde tatlı bir tebessüm bıraktıran ise unutmayın ki yaptığınız seçimlerdir.

 

Fethiye Dalış Turları Nisan’dan Ekim’e Her Gün

Dalış turları, Nisan’dan Ekim’e kadar her gün düzenli olarak yapılmaktadır. İster yazın en sıcak günlerinde, isterse daha sakin bir sezonda tatil yapmayı tercih edin, sizde Fethiye dalış turları ile sualtını  keşfedebilirsiniz. 4’lü veya 5’li gruplar halinde düzenlenen bu dalış turlarında, yeni arkadaşlar edinebilir, uzun dostluklar kurabilirsiniz.

Fethiye Limanı’ndan Dalyonveya Akvaryum Koyu’na transfer ise seçeceğiniz tatil paketi içinde hotel tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Şayet uzak bir lokasyonda konaklıyorsanız, belirlenen toplanma noktalarından alınabilirsiniz.

Şayet sizde yaz tatilini yalnızca deniz, güneş ve kum olarak görmüyorsanız, Fethiye dalış turları tam da size göre bir etkinlik. Dalış turları hakkında bilinmeyen tüm detaylar ile ilgili Tatilhop web sitesini ziyaret edebilir, tatil paketlerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz! Standart tatil paketlerinden, ek tatil paketlerine, ekonomik paketlerden birçok aktivitenin bulunduğu tatil paketlerine kadar birçok seçenek arasında, size uygun olanı seçebilir tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Highlights

 • Günübirlik tur
 • Daha önce dalış tecrübesi gerekmiyor
 • Başlangıç seviyesinde olanlar 1 adet 20-25 dakikalık dalış
 • Sertifikalı misafirler 2 dalış 20-25 dakikalık dalış
 • Misafirler de tekneye iştirak edebilir
 • Yemek programa dahil

What you will do

Expand All
-09:00-09:30 Otel Transferi
-09:00-09:30 Otel Transferi
-09:00-09:30 arasında Fethiye ve çevre beldelerden Fethiye limanına misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz.
10:00 da Tekne demir alır
10:00 da Tekne demir alır
10:00 da teknemiz limandan ayrılır. Ilk dalış noktamıza hareket ettikten sonra yaklşık 30 dk sonra ulaşmış oluruz. Hava şartlarına ve yoğunluğa göre dalış güzergahları değişiklik gösterebilir.
11:00-13:00 Birinci dalış
11:00-13:00 Birinci dalış
11:00-13:00 saatleri arasında hava durumu ve kişi sayısına göre değişiklik gösterse de ilk dalışımızı tüm misafirlere yapmaya gayret ediyoruz. İlk dalış öncesi daha önce dalış yapamayan misafirlere öncelik olmak üzere dalış eğitimi verilir. Eğitmen yardımıyla 5 er kişilik gruplar şeklinde 30 da lık dalış icra edilir.
13:00-14:00 Oğle Yemeği 2 ci Dalış noktasına intikal
13:00-14:00 Oğle Yemeği 2 ci Dalış noktasına intikal
13:00-14:00 saatleri arasında öğle yemeği 2'ci Dalış noktasına intikal.
14:00-16:00 2'ci Dalış
14:00-16:00 2'ci Dalış
14:00-16:00 saatleri arasında hava durumu ve kişi sayısına göre değişiklik gösterse de 2'ci dalışımızı icra ediyoruz. Eğitmen yardımıyla 5 er kişilik gruplar şeklinde 30 da lık dalış icra edilir.
16:00-17:00 Bodrum Limanına intikal
16:00-17:00 Bodrum Limanına intikal
16:00-17:00 Fethiye Limanına intikal ve misafirler konaklama noktalarına geri transfer edilir.

Included/Excluded

 • Otel transferi
 • Geri brakılma
 • Başlangıç seviyesinde olanlar 1 adet 20-25 dakikalık dalış
 • Sertifikalı misafirler 2 dalış 20-25 dakikalık dalış
 • Öğle yemeği,
 • Şnorkel teçhizatı
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • Fast food
 • Resim ve video çekimi
 • Başlangıç seviyesinde olanlar için 2 ci dalış
 • Talep halinde dalış sertifikası

Activity's Location

Fethiye, Muğla, Turkey

FAQs

Dalış turuna katılmak için daha önceden dalış yapmış olma şartı aranmakta mı?
Dalış turuna katılmak için daha önceden dalış yapmış olma şartı aranmamaktadır. Hatta dalış turuna katılanların büyük bir yüzdesi daha önce hiç dalmayan kesim olduğunu rahatlıkla söyliyebiliriz. Teknede eğitmenler tarafından gerekli olan derseler verilicektir. Korkulucak hiç bir şey yok .
Dalış yampak için yaş sınırı kaçtır?
Dalış turuna katılmak için en az 10 yaşında olmak şartı aranıyor. Çocuklarla icra edilen dalış yetişkinlere nazaran farklı bir yöntemle yapılır.
Dalış yapmamızı engelleyen hususlar ne olabilir?
Dalış yapmanızı engelliyen en önemli hususlar sağlık engelleridir. Kalp sağlığı sorunkları ,yakın bir tarihte ameliyat geçirmiş olmak, akciğer rahatsızlıkları, astım vs. gib.

Reviews

5/5
Excellent
Based on 2 reviews
Excellent
2
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Fethiye Dalış Turu
SLhaneSnuth
18/02/2024

GichardsaK

Aviator Spribe казино играть на деньги What about it will tell? Добро пожаловать в захватывающий мир авиаторов! Aviator – это увлекательная игра, которая позволит вам окунуться в атмосферу боевых действий на небе. Необычные графика и захватывающий сюжет сделают ваше путешествие по воздуху неповторимым. Получайте крупные призы с автоматом <a href="https://sites.google.com/view/krash-aviator-spribe/" rel="nofollow ugc">Авиатор Спраб</a> и окунитесь в мир азартного приключения! Aviator игра позволит вам почувствовать себя настоящим пилотом. Вам предстоит совершить невероятные маневры, выполнять сложные задания и сражаться с противниками. Улучшайте свой самолет, чтобы быть готовым к любым ситуациям и становиться настоящим мастером.
Fethiye Dalış Turu
Jseraldlax
15/02/2024

Davdidcag

Cialis Generico Farmacias Del Ahorro You are not right. I am assured. Write to me in PM, we will talk. Cialis 5 mg prezzo <a href="https://comprarcialis5mg.com/it/cialis-5mg-prezzo/" rel="nofollow ugc">tadalafil 5 mg prezzo</a> tadalafil 5 mg prezzo
Showing 1 - 2 of 2 in total

Write a review

from 350.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

3786 Reviews

You might also like