from 220.00 TL
Check Availability

Fethiye Jeep Safari

Fethiye, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

6 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

Fethiye Jeep Safari

Fethiye Jeep safari turu, tatilini Fethiye’de geçirmeyi planlayanlar için zevkli olduğu kadar, adrenalin de içeren bir aktivite. Günün ilk ışıkları ile başlayan bu turda belirlenen rotada ilerlenirken ayrıca çocuklar gibi hissetme imkanı da yakalayabilirsiniz. Çünkü isterseniz su savaşına katılabilir, dosyasıya eğlenebilirsiniz. Çamur banyosu, rafting, yürüyüş, zipline gibi etkinlikler yanında, ayrıca tarihi yerleri ziyaret edebileceğiniz bu turda, çevreyi gezerken yapabileceğiniz birçok etkinlik mevcut. Ancak katılacağınız her etkinlik için belirlenen ücretin ödenmesi gerekir. Tabi kişisel harcamalarınızı karşılamanız gerektiğini de göz ardı etmemelisiniz.

Sizde vakit katbetmeden Tatilhop safari turları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Fethiye Jeep Safari Tlos Antik Kent

Fethiye jeep safari ile Tlos Antik Kenti’ne yolculuk başlamadan önce, bu tura katılan tüm ziyaretçiler toplanma alanında toplanmaktadır. Ücretsiz olarak bu alana transfer yapılırken tüm katılımcılar tur sonrası tekrar aynı koşullarda hotellerine bırakılırlar. Yöredeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Tlos Antik Kenti,  birçok medeniyete şahitlik yapmış bir alandır. Dolayısıyla tarih kokusunu içinize çekebilirsiniz. Turun ilk bölümünde bu bölgedeki tarihi ve doğal güzellikler görülebilirken özellikle oyulmuş mezarlar dikkat çeken alanlar arasındadır.

Fethiye Jeep safari turunda, özellikle Tlos Antik Kenti, özel anılar biriktirilebilecek bir alandır. Tarihi dokusu ile bu kent, sabah başlayan Jeep yolculuğunda ilk mola noktasıdır. Saklıkent Turu içinde ilk olarak bu alana gelinirken yapılan yolculukta ıslanmak serbesttir. İşte bu yüzden özellikle bolca yedek kıyafet almayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Jeeplerle Yaka Köy’üne doğru ilerledikten sonra bu alanda bulunan ve eski bir değirmen olan restoran ’da öğle molası verilmektedir. Çocuklarınız ve ailenizle eşsiz saatler geçirebileceğiniz bu tur, uzman şoförlerin eşlik etmesiyle de oldukça güvenlidir. Yani hem konfor, hem eğlence, hem de güvenli bir tatil seçimi yapabilirsiniz.

 

Fethiye Jeep Safari Yaka Park

Fethiye Jeep safari Yaka Park turu, öğle yemeği sonrası devam eden safarinin ikinci varış noktasıdır. Bu alan, Yaka Park Şelalesi’yle ve doğal güzelliğiyle bilinen Fethiye’nin turistik alanlarından biri olarak sizi adeta kucaklar. Balık yemeyi seviyorsanız ve yediğiniz balığı kendiniz seçmek istiyorsanız, restoran içindeki alabalık havuzunda seçebilir afiyetle yiyebilirsiniz.

Balık yemeyi sevmeyenler için ise birçok alternatif yiyecek imkanı bulunur. Sıcak yaz gününde buz gibi şelalesi, yöresel yemekleri, temiz havası ve sıcak atmosferiyle bu turistik alan, Fethiye Jeep safari turunun keyfine keyif katacak bir ortam sunar. İşte size tüm sıkıntı ve dertlerinizi bir kenara atabileceğiniz enfes bir tatil yapma imkanı. İster iş arkadaşlarınız, ister dostlarınız, ister aileniz, isterse yeni edindiğiniz arkadaşlarınızda macera dolu bir gün geçirebilirsiniz.

 

Fethiye Jeep Safari Saklıkent Kanyonu

Fethiye Jeep Safari Saklıkent Kanyonu, safari programı içinde belki de en çok merak edilen alanların başında gelir. Tercihe göre zipline, rafting veya yürüyüş yapabileceğiniz bu alan Fethiye Jeep safari turu içinde zengin aktivite fırsatı sunan bir mecradır. Buz gibi sular içinde yer alan köşklerin atmosferi içinde hem kaybolacak hem de tatilin keyfini çıkartacaksınız. Yaklaşık olarak 200 metre yüksekliğinde olan bu kanyonda yürüyüş yapmak, eminiz ki size çok iyi gelecek.

18 km uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu içinde çocuklarınızla su savaşları yapabilir ya da doğal güzelliklerini yerinde keşfedebilirsiniz. İster sadece fotoğraflayın isterseniz sırılsıklam olacak kadar su savaşı yapıyor olun, Fethiye Jeep safari turu tatilinize eşsiz bir deneyim katabilecek bir etkinlik. Ücretli olarak katılım sağlayarak Karaçay üzerinde rafting yapılabiliyor olması ise adrenalin tutkunları için ayrı bir aksiyon. Saklıkent içinde bulunan birçok etkinlik arasında çamura bulanmak da kesinlikle size çok iyi gelecektir.

Yüksek mineraller içeren çamur banyosu, belki de bu turun ziyaretçileri için bir hediye mahiyetinde. 40 dakikalık rafting sonrası girilebilecek çamur banyosu, hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecek türde bir şifa kaynağı. Üstelik çektiğiniz keyifli fotoğraflara tekrar tekrar bakacak ve her baktığınızda gülümseyeceksiniz.

 

Fethiye Jeep Safari Turları Her Gün

Her gün rutin olarak düzenlenen bir tur olmasıyla, pek çok tatilciye katılma fırsatı sunan bir aktivitedir. Özellikle sezonun başlamasıyla birlikte Nisan başından Ekim sonuna kadar gerçekleştirilen Fethiye Jeep safari turları, oldukça rağbet gören etkinlikler arasındadır. Çünkü tatilciler ailesi ve çocuklarıyla beraber keyifli zaman geçirmeye fırsatı yakalarken hem macera, hem tarih, hem de adrenalin yaşarlar.

Yeni dostlar edineceğiniz Fethiye jeep safari turu, Fethiye’de tatil planı yapanlar için ekstrem bir tur. Tatil süresini en verimli şekilde değerlendirmek isteyenlerin tercih ettiği Fethiye jeep safari, oldukça yoğun katılımıyla gözde etkinliklerin başında gelir. Tatil paketiniz içinde yer verebileceğiniz bu etkinlik ile sevdiklerinize güzel bir tatil sunabilir, farklı olduklarını onlara bir kez daha hissettirebilirsiniz. Sevdiklerinize mutlu edecek bu tur, hem size hem sevdiklerinize çok iyi gelecektir.

 

Fethiye Jeep Safari Turları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fethiye Jeep safari turları hakkında bilinmesi gerekenler arasında en temel bilgi, çok eğleneceğiniz, çok zevk alacağınız ve tatlı bir yorgunlukla günü bitireceğinizdir. Fethiye Jeep safari turu tüm gün ıslak, çamurlu, terli ancak mutlu olabileceğiniz bir etkinlik. Çocuk ve yetişkinlerin ayrı ayrı ücretlendirildiği bu etkinliğe, ayrıca bağımlı olacağınızı da bilmeniz gerekir. Katılmadan önce tüm bunları düşünmeniz de fayda var.

Fethiye Jeep safari turuna katılmak için tatilhop tatil paketleri neler bir göz atabilir, online bilgi alabilirsiniz. Bu turun tüm bilinmeyenleri hakkında bilgi edindikten sonra rezervasyonu yaptırarak hazırlıklara başlayabilirsiniz. Fethiye Jeep safari turuna katılanlar, şayet tur içinde farklı etkinliklere katılmayı planlıyorlarsa, her etkinliğin ücretini ödemeleri gerekirken konaklama alanından toplanma yerine kadar tur şirketi tarafından ücretsiz bırakılırlar. Fethiye’de geçireceğiniz tatili özel ve keyifli kılmak seçimlerinizle mümkün.

Highlights

 • 10:00-16:00 Tur Süresi
 • Tarihi Tlos Kenti ziyareti
 • Yaka köy ziyareti
 • Su savaşı
 • Saklıkent ziyareti
 • Çamur banyosu ziyareti
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta

What you will do

Expand All
09:00-09:30 Otel Transferi
09:00-09:30 Otel Transferi
09:00-09:30 saatleri arasında Fethiye ve çevre beldelerden misafirler alınır ve tüm jeeplerin konvoy oluşturacağı buluşma noktasına intikal edilir
10:00-10:30 Off Road Arazisine konvoy şeklinde intikal
10:00-10:30 Off Road Arazisine konvoy şeklinde intikal
10:00-10:30 saatleri arasında konvoy şeklinde Fethiye'den ayrılıyoruz. Trafik akışını engellememek için tüm konvoy takip mesafesi, hız sınırlamalarına ve sollama yasağına katiyen uymakta. 30 dk sonra ana yoldan toprak yola giriş yapıyoruz ve su savaşı için gerekli hazırlıklar yapılıyor.
11:00-12:00 Tarihi Tlos Kenti Ziyareti
11:00-12:00  Tarihi Tlos Kenti Ziyareti
11:00-12:00 Tarihi Tlos kentini ziyaret
12:30-13:30 Öğle Yemeği
12:30-13:30 Öğle Yemeği
12:30-13:30 Öğle yemeği
14:00-15:00 Yaka Park ziyareti

14:00-15:00 Yaka park ziyereti

15:00-16:00 Sakıkent Ziyereti
15:00-16:00 Sakıkent Ziyereti
15:00-16:00 Saklıkent ziyareti
16:00-16:30 Su Savaşı

16:00-16:30 saatleri arasında kıyasıya su savaşı başlıyor. Jeepler adeta gerçek savaştaymışçasına birbirilerini kontrollü bir şekilde sollayarak herkesiz herkesi ıslatabilmesi için fırsat tanınıyor. İnanılmaz bir takım ruhu yükseliyor. Su savaşı sonunda inanılmaz stresten arınma duygusu içinizi kaplayacaktır. Adeta bir rehibilitasyon tedavisi.

16:30-17:00 Çamur Banyosu
16:30-17:00 Çamur Banyosu
16:30-17:00 Çamur bayosu

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • Fast food
 • Resim e Video Çekimi
 • Su tabancaları
 • Giriş ücretleri

Activity's Location

Fethiye, Muğla, Turkey

FAQs

Su savaşı için su tabancalarını kendimiz mi getirmeliyiz?
Su savaşı için su tabancalarını tur rehberinden kiralayabilirsiniz. Bu turun geleneklerinden biri sayılır artık. Nitekim sadece 1 saat ihtiyacınız olucak dolayısıyla satın almanız anlamsız olucaktır.
Tur boyunca içeceklerimizi kendimiz getirebilirmiyiz?
Tur boyunca içecekleriniz kendiniz getirebilirsiniz tabi ancak çok sıcak aylarda pek faydası olmaz. Her yarım saatte icra ettiğimiz molalarda içeceklerinizi satın alabileceğiniz restorant ve büfeler olucaktır.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 220.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

1279 Reviews

You might also like