from 240.00 TL
Check Availability

Fethiye Pamukkale Turu

Fethiye, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

12 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

45 people

Languages

___

Overview

Fethiye Pamukkale Turu

Ülkemizin en güzel yerlerinden birisi olan Fethiye Pamukkale turu ile doğayla iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Günümüzde tatil rotaları çok daha doğayla iç içe alanlara doğru kaydığı için sizler de bu sene bu tarz bir seçim ile tatil rotanızı değiştirebilirsiniz.

Fethiye ve Pamukkale doğal güzellikleri ile öne çıkan iki yerdir. Fethiye Pamukkale turu ile bu iki yeri de rahatlıkla gezme şansı elde edebilirsiniz. Böylece tek bir tatil ile birlikte hem farklı iki yeri görebilir, hem denize girebilir hem de doğayla iç içe huzurlu anlar geçirebilirsiniz. Bunun için ise mutlaka çok geç olmadan hemen otel rezervasyonunu yaptırmanız çok mantıklı bir işlem olacaktır. Bu noktada karşınıza Tatilhop’un avantajlı tatil paketleri çıkıyor. Size özel bir tatil için hemen iletişime geçmeye ne dersiniz?

Fethiye’de Eğlenceli Bir Tatile Ne Dersiniz?

Fethiye doğal güzellikleri ile öne çıkan tatil bölgelerimizden birisidir. Muğla’da yer alan bu ilçe rahat, huzurlu ve denizle iç içe bir tatil geçirmek isteyenler için en ideal bölgelerden birisidir. Fethiye aynı zamanda bulunduğu konum itibari ile de diğer birçok turistik tatil bölgesine çok yakındır. Bu nedenle çoğu kişi için tercih sebebi olmaktadır.

Fethiye’de güzelliği ile öne çıkan birçok kıyı ve koy var. Bu koyların her birisinde denize girmek eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Kelebekler Vadisi en çok gezilen yerlerdendir. Dışında Fethiye’de görülmesi gereken yerler arasında Ovacık, Çalış, Göçek, Faralya, Yanıklar ve Hisarönü bölgeleri de yer almaktadır. Tüm bu bölgelerin ve kıyıların bazılarına ise taşıt ile gitmek mümkün değildir. Bu yerlere sadece deniz yolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Sizler de Fethiye Pamukkale turu ile bu kıyıların her birisini görme ve buralarda vakit geçirme şansı elde edebilirsiniz.

Pamukkale Nasıl Bir Yer?

Ülkemizin doğal güzelliklerinden bir diğeri de Pamukkale’dir. Fethiye Pamukkale turu ile Fethiye’nin yanı sıra Pamukkale’yi de görme ve gezme şansı elde edebilirsiniz.

Pamukkale de doğal güzellikleri ile öne çıkan bölgelerimizden birisidir. Pamukkale, Denizli ilimizde yer alan bir bölgedir. En belirgin yeri Pamukkale Travertenleri olarak bilinmektedir. Bu bölgeye her yıl binlerce yerli ve yabancı turist akın eder.

Antik kentleri ile de meşhur olan yerde gezilecek birçok farklı yer var. Hem doğa hem de tarihi bir tatil arıyorsanız Fethiye Pamukkale turu sizin için en ideal tatil seçeneği olacaktır. Kaplıca alanları ile meşhur olan Pamukkale’de travertenler bölgesinde 17 farklı sıcak su kaynağı bulunmaktadır. Bu suların sıcaklığı genel olarak 33 ile 35 derece arasındadır. Vücut için birçok faydası vardır. Sağlık dolu bir tatil için bu kaplıcaları mutlaka denemeniz gerekir.

Tur ile ilgili bilgi almak ve hemen rezervasyon işlemlerinizi yaptırmak için Tatilhop’un tatil paketlerini inceleyemeye başlayabilirsiniz.

Fethiye Pamukkale turu ve tekne seyahati ile bu bölgelerin en güzel ve ıssız bölgelerinde rahatça tatil yapma imkanı elde edebilirsiniz. Bu tur, hem sizin için hem de sevdikleriniz için en güzel tatillerden birisi olacaktır. Aynı zamanda tekne turunda istediğiniz yerlerde güzel fotoğraflar çekerek bunları anı olarak saklama şansı elde edebilirsiniz. Kıyılara yapılan yolculuklar ile de birden fazla yeri tek bir turda görme şansı elde edebilirsiniz.

Fethiye Pamukkale turu fiyatları hakkında Tatilhop’un iletişim numaraları üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tatilin Keyfini Siz Çıkarın

Bütün sene saatlerce çalışmanızın sonucu olarak güzel, rahat ve konforlu bir tatili sonuna kadar hak ettiğinizi sakın unutmayın. Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için en güzel ödül ise bol bol gezebileceğiniz ve dinlenebileceğiniz bir tatil fikri olacaktır. Bu anlamda turlara yönelerek tatil rotanızı hazır halde bulabilirsiniz.

Size önerdiğimiz Fethiye Pamukkale turu ile Ege kıyılarında eşsiz bir tatil fırsatı elde edebilirsiniz. Ülkemizin en güzel bölgelerinden olan Ege, her bir bölgesi özenle keşfedilmesi gereken yerlerden birisidir. Sizler de bu sene kendinize hak ettiğinizi verin ve güzel bir tur ayarların.

 

Highlights

 • 07:00-19:30 Tur süresi
 • Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi
 • Otel Transferi
 • 3 saatlik Otobüs Yolculuğu
 • Rehberlik hizmeti
 • Pamukkale'ye giriş ücreti dahil değil

What you will do

Expand All
06:30-07:00 Otel Transferi
06:30-07:00 Otel Transferi
06:30-07:00 saatleri arasında Fethiye ve çevre beldelerden Otobüslerle misafirlerimizi otellerden alıyoruz.
07:15-08:15 Kahvaltı noktasına intikal

07:15-08:15 yaklaşık 1 saat sonra yol üzerinde anlaşmalı olduğumuz bir restorantta sabah kahvaltısı için 30 dk mola.

08:45-10:45 Pamukkale'ye İntikal
08:45-10:45 Pamukkale'ye İntikal
08:45-10:45 yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Pamukkale'ye ulaşıyoruz. Otobüste giderken rehber arkadaşlar misafirlerden Pamukkale giriş ücretlerini toplayacaklar. Bu ücret her sene değişiklik gösterir.
11:00-12:30 Pamukkale Travertenlerini Ziyaret
11:00-12:30 Pamukkale Travertenlerini Ziyaret
11:00-12:30 saatleri arasında rehber eşliğinde Pamukkale travertenlerini ziyaret ediyoruz. Rehber arkadaşlar mesleklerinde uzman sizleri adeta bilgiye boğucaklardır.
12:30-13:30 Hierapolis Şehrini ziyaret
12:30-13:30 Hierapolis Şehrini ziyaret
12:30-13:30 saatleri arasında rehber eşliğinde Hierapolis şehrinin kral mezarlıkları ve Amfitiyatro gibi görülmesi gereken başlta olan kalıntıları ziyaret ediyoruz.
13:30-14:30 Serbest Zaman
13:30-14:30 Serbest Zaman
13:30-14:30 saatleri arasında misafirlerimize serbest zaman vererek şehrin geri kalan kısımlarını ziyaret etmeleri için fırsat tanıyoruz. Bunların bazıları Kleopatra havuzu ve Pamukkale müzesidir.
14:30-15:30 Öğle Yemeği

14:30-15:30 saatleri arasında anlaşmalı olduğumuz restoranta öğle yemeğimizi iyoruz.

15:30-19:30 Fethiye'ye Geri İntikal
15:30-19:30 Fethiye'ye Geri İntikal
15:30-19:30 yaklaşık 3 saat süren Bodruma geri dönüş yolculuğumuzu icra ediyoruz.
19:30-20:00 Otellere geri bırakılma

19:30-20:00 Fethiye ve çevre beldelere müsteriler geri bırakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri Bırakılma,
 • Kahvaltı
 • Oğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Pamukkale ve Hierapolis e giriş ücretleri
 • Kleopatra havuzuna giriş ücreti
 • Fast food
 • İçecekler
 • Resim ve video çekimi

Activity's Location

Fethiye, Muğla, Turkey

FAQs

Kleopatra havuzunu ziyaret etmek ücrete dahil mi?
Kleopatra havuzunu ziyret etmek ücrete dahil değil. Pamukkale sınırları içerisinde bulunan ve giriş ücreti yerinde istek üzerine ödenmektedir.
Pamukkale travertenlerinin üzerine ayakkabı ile basılabilir mi?
Pamukkale travertenlerinin üzerine ayakkabı ile giriş kesinlikle yasaktır. Güvenlik görevlileri bu hususta sizleri uyarıcaklardır.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 240.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

1281 Reviews

You might also like