from 120.00 TL
Check Availability

İçmeler, Marmaris Balık Avı

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Excellent
Duration

4 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

12 people

Languages

___

Overview

İçmeler, Marmaris Balık Avı, tatil boyunca ufak bir kaçamak yapıp, doğa ile başbaşa ve huzurlu bir deneyim yaşamak isteyenler için doğru bir tercih. Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkede tatil yapıp da balık avına çıkmamak olur mu? Olmaz değil mi! Biz de aynen öyle düşünüyoruz. Tam da bu sebeple tatillerine değişik bir aktivite ile renk katmak isteyen konuklar için özel olarak balık avı turları düzenledik.

İçmeler, Marmaris Balık avı turlarında eğlenceli vakit geçirebilir miyim düşünüyorsanız, sorunuzun cevabı kesinlikle evet. Balık avını sadece olta başında geçen zaman olarak değerlendirmeyin. Muhteşem bir doğal güzelliğin ortasında engin denizin suları ile sakin ve dinlendirici bir zaman dilimi sizleri bekliyor. İsterseniz tek başına katılın isterseniz de sevdikleriniz ve ailenizle katılın, her durumda mükemmel zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 

İçmeler, Marmaris Balık Avı Turları Hakkında Merak Edilenler

 

İçmeler, Marmaris Balık avı, ülkemize gelen yabancı turistler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir aktivite. Her şeyden önce şunu belirtmek de fayda var; üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemiz deniz canlıları açısından dünyanın en zengin sularına da sahip bulunmakta. Balık avı boyunca bir yandan güzel ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz gibi diğer taraftan da lezzetli deniz ürünlerini kendi çabanız ile tutabileceksiniz.

 

 

Balık Avı İlk Kez Deneyenler İçinde Farklı Bir Deneyim

 

Balık avı, şayet bu zamana kadar deneyimlemediyseniz bir aktivite ise merak etmeyin. Tur boyunca alanında deneyimli olan eğitmenlerimiz sizlere balık avlama konusunda bilmeniz gereken bütün detayları öğretecekler. Tatiliniz sırasında ayıracağınız vakit ile ömür boyu devam edebilecek bir hobi sahibi olmanızda işin bir diğer yönü.

Marmaris Balık avı turlarında faaliyetlerin gerçekleştirileceği bölgeler özel olarak seçilmiştir. Deniz canlılığının en üst seviyede olduğu bölgelerde emeğinizin karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Gerekli teçhizatın bulunmuyorsa üzülmenize gerek yok. Balık acı turu için ihtiyaç duyabileceğiniz her detay sizler için titizlikle düşünüldü.

 

 

Aileniz İle Birlikte Katılabileceğiniz Enfes Bir Deneyim

 

Balık avı turları özellikle çocuklar için son derece keyifli anlar sunan bir aktivitedir. Bu sayede çocuklar doğa ile barışık olmayı öğrenirler aynı zamanda hayat boyu devam ettirebilecekleri eğlenceli bir hobi sahibi de olurlar.
Heyecan ve adrenalinden uzak, sakin ve huzur dolu bir deneyim için balık avı turlarını kesinlikle incelemelisiniz. Çoğumuz günlük hayatın karmaşasından ve gürültüsünden uzaklaşmak için tatil yapıyoruz. Aradığımız ve istediğimiz huzurlu vakit geçirmek. Balık avı turları tam da bu isteğimizi karşılamak için tasarlanmış.

 

 

Balık Avı Hem Eğlence Hem Eğitim

 

Balık avı turlarında ihtiyaç duyacağınız bütün ekipmanın sizler için tedarik edileceğinden bahsetmiştir. Bununla birlikte yeni başlayanlar ve meraklıları için profesyonel ekibimiz balıkçılık eğitimi de veriyor olacak. Tatilinizde başlayacağınız bu hobi hayatınız boyunca size güzel zamanlar sunacak.

Highlights

 • Tur Süresi-10:00-14:00
 • Balık yemi ve olta bizden
 • Mercan, barbun, lapa, istavrit, palamut

What you will do

Expand All
09:00-09:30 Otel Transfer
09:00-09:30 Otel Transfer
09:00-09:30 İçmeler Otelleri ve ardından Marmaris otellerinden misafirler toplanarak Marmaris Limanına transfer edilir.
10:00-13:30 Balık Tutma
10:00-13:30 Balık Tutma
10:00 da teknemiz limandan demir alır ve balık tutma noktasına doğru hareket eder. Yaklaşık 30 dk sonra hedefimize ulaşmış olup zaman kaybetmeden balık tutmaya başlıyoruz.
14:00-14:30 Limana geri dönüş
14:00-14:30 Limana geri dönüş
14:00 de Limana geri dönüş yapıyoruz ve misafirleri alnıdıkları otellere geri brakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otelden alınma
 • Geri bırakılma
 • Olta ve balık yemi
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • Yemek
 • İçecekler

Activity's Location

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

FAQs

Balık tutma turuna katılmak için bir yaş sınırı mevcut mu?
Balık tutma turu için yaş sınırı söz konusu değildir. İsteyen herkes balık turuna katılabilir.
Tuttuğumuz balıkları yanımızda götürebilirmiyiz?
Tuttuğumuz balıkları yanımızda götürebilirmiyiz?

Reviews

5/5
Excellent
Based on 1 review
Excellent
1
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
İçmeler, Marmaris Balık Avı
Mehtap Karatekin
30/05/2021
İçmelerde yaşıyoruz diye sık sık tercih ettiğimiz ve hep keyifle gittiğimiz bir tur, etkinlik diyebilirim. Eşimle beraber gidiyoruz ikimizde balık tutmaya bayılıyoruz. Kendimiz zaten çok sık gidiyoruz ama bazen de insan kıyıda değilde denizin ortasında olmak istiyor :) Değişiklik iyi geliyor ve aslında turdayken daha iyi balıklar tutabiliyoruz. Tura ne zaman katılsak hiç kovamız boş dönmedik her akşama ziyafetimiz oluyor :) Kısa sürede balık avlamak için çok ideal bir tur tercih edebilirsiniz
View More
Showing 1 - 1 of 1 in total

Write a review

from 120.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8965 Reviews

You might also like