from 75.00 TL
Check Availability

İçmeler, Marmaris Go Karting

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

60 dk

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

10 people

Languages

___

Overview

İçmeler, Marmaris Go Karting, tatil keyfine heyecan ve adrenalin katmak isteyenlerin kesinlikle değerlendirmesi gereken bir aktivite. Özel olarak tasarlanmış araçlar eşliğinde özel parkurlarda mükemmel bir heyecan serüveni. Özellikle hız tutkunları için kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir faaliyet.

Şayet tatil keyfinize heyecan katmak ve adrenalini damarlarınızda hissetmek istiyorsanız go kart aktivitelerine kesinlikle katılmanız gerekir. Özel araçlarla yapacağınız yarış ile adrenalini damarlarınızda hissedeceksiniz. Dilerseniz tek başına yarışabileceğiniz gibi isterseniz aileni ve arkadaşlarınızla kıyasıya bir mücadeleye de girebilirsiniz.

 

 

İçmeler, Marmaris Go Karting İle Alternatif Bir Eğlence

 

Tatil denilince çoğu insanın aklına doğa, deniz ve dinlenme gelir. Tatil konseptlerinin çoğu da bu şekilde biçimlenmiştir. Tabi bu arada ufak kaçamaklar yapamayacağınız anlamına gelmez. Ufak bir kaçamak yaparak heyecan ve adrenalin yaşamak özellikle deşarj olmanız noktasında son derece olumlu olacaktır. Bunun en güzel yollarından birisi de kuşkusuz go karting turları olacaktır.

Go kartgin tatil zamanınız içinde değerlendirebileceğiniz alternatif bir eğlencedir. Normal şartlarda günlük hayatımızda kullanma şansı bulmayacağımız araçlar ile özel parkurlarda gerçekleştirilir. Hızlı bir yarışın parçası olarak parkuru rakiplerinizin önünde bitirebilirsiniz. İsterseniz yarışa girmeden aracınızla keyifli bir sürüş deneyimini de tercih edebilirsiniz.

 

Go Karting Güvenli Midir

 

Go Karting, pistlerinden kullanılan araçlar bu amaç için özel olarak dizayn edilmişlerdir. Araçların tasarım süreçlerinden öncelik güvenlik önlemlerinin maksimum seviye olmasıdır. Bu araçları günlük hayatta trafikte kullanma şansınız bulunmaz. Aynı zamanda bu araçları kullanmak için ehliyet sahibi olmanıza da gerek yok. Sadece go kart için özel olarak tasarlanan pist içerisinde kullanacağınız aracınızda güvenlik noktasın bütün önlemler alınmıştır.

Go karting yapacak katılımcılar ayrıca özel olarak üretilmiş ekipmanları (kast, eldive) da kullanırlar. Şayet bugüne kadar go karting deneyimi yaşamadıysanız yapabilir miyim diye merak etmenize gerek yok. Bu aktivite için ehliyet sahibi olmaz zorunluluğu olmadığından bahsetmiştir. Şayet ilk defa bu araçları kullanacaksanız, deneyimli eğitmenlerimizden alacağınız kısa bir bilgilendirme sizler için yeterli olacaktır. Go kart aktivitesinin gerçekleştirileceği pistler de özel olarak tasarlanmıştır ve güvenlik önlemleri ön plandadır. Bütün pistin etrafı lastik bariyerler ile sınırlandırılmış olup aktivite sadece belirli alan içerisinde yapılır.

 

 

İçmeler, Marmaris Go Karting Neden Çok Tercih Ediliyor?

 

İçmeler, Marmaris Go karting, en çok tercih edilen tatil aktivitelerinden birisi. Bunun en temel nedeni de konuklara günlük hayatlarından deneyimlemeleri olanaksız bir tecrübe sunması. Sadece bu pistlerde kullanılabilen araçlar ile heyecanın doruklarından bir macera yaşayabilirsiniz.

Go karting, sadece yetişkinlerin yararlanabileceği bir aktivite değildir. Belli bir yaşın üzerinde olan çocuklarda bu heyecana katılabilirler. Tabi onların kullanacakları araç yetişkin araçlarından çok daha yavaş araçlardır. Yine çocuk pistleri de görece daha küçük ve sakin pistlerdir. Zaten daha öncede belirttiğimiz gibi tesis bünyesinde alınan güvenlik önlemleri maksimum seviyededir.

Highlights

 • Günün her saatinde yapılabilir
 • Toplam 20 tur ücrete dahil
 • Otel transferi mevcut
 • Önceden binme tecrübesi şartı yok
 • Ehliyet şartı yok

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-11:00
1'ci Seans -10:00-11:00
10:00 Otel ve konaklama noktalarından go kart pistine transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası kartlara biniyouruz. 10:15-11:00 saatleri arasında 20 tur karting turu. Pistte bulunan kişi sayısına bağlı olarak süre değişiklik gösterebilir. Seans saatleri tamamen semboliktir. 11:00-11:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
2 'ci Seans-12:00-13:00
2 'ci Seans-12:00-13:00
12:00 Otel ve konaklama noktalarından go kart pistine transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası kartlara biniyouruz. 12:15-13:00 saatleri arasında 20 tur karting turu. Pistte bulunan kişi sayısına bağlı olarak süre değişiklik gösterebilir. Seans saatleri tamamen semboliktir. 13:00-13:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
3'cü Seans 14:00-15:00
3'cü Seans 14:00-15:00
14:00 Otel ve konaklama noktalarından go kart pistine transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası kartlara biniyouruz. 14:15-15:00 saatleri arasında 20 tur karting turu. Pistte bulunan kişi sayısına bağlı olarak süre değişiklik gösterebilir. Seans saatleri tamamen semboliktir. 15:00-15:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
4'cü Seans 16:00-17:00
4'cü Seans 16:00-17:00
16:00 Otel ve konaklama noktalarından go kart pistine transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası kartlara biniyouruz. 16:15-17:00 saatleri arasında 20 tur karting turu. Pistte bulunan kişi sayısına bağlı olarak süre değişiklik gösterebilir. Seans saatleri tamamen semboliktir. 17:00-17:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • Pistte 20 tur karting
 • Rehberlil hizmeti
 • Sigorta
 • Yemek
 • İçecek
 • Resim ve video çekimi

Activity's Location

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

FAQs

Ehliyet veya önceden binme tecrübesi şartı var mı?
Ehliyet veya önceden binmiş olma tecrübesi aranmıyor. 5 dk lık kısa bir eğitim her aklı başında olan kişinin kolaylıkla öğrenebileceği bir spor.
Yaş sınırı var mı?
Yaş sınırı 8 yaştır. Koltuklar misafilerin ayak boyuna göre ayarlanabiliyor.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 75.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8963 Reviews

You might also like