from 150.00 TL
Check Availability

İçmeler, Marmaris Her şey Dahil Tekne Turu

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Excellent
Duration

7 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

50 people

Languages

___

Overview

İçmeler, Marmaris Her şey dahil tekne turu eğlenceden maksimum keyif almak isteyenler tarafından tercih edilen bir aktivitedir. Tekne turları son yılların en çok tercih edilen tatil eğlenceleri arasında ilk sıralarda yer alır. Mükemmel bir tatil deneyimini deniz keyfi olmadan tamamlamak zor. Hal böyle olunca da lük teknelerle yapılacak güzel bir tekne turu da olmazsa olmazların başında yer alıyor.

Her şey dahil tekne turu, aileniz ve sevdiklerinizle doğanın kalbine yapılacak unutulmaz bir yolculuktur. Denizin, güneşin ve doğanın mükemmel birleşimi ile uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Şayet bugüne kadar deneyimlemediyseniz her şey dahil tekne turlarını incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

 

İçmeler, Marmaris Her Şey Dahil Tekne Turu İle İlgili Merak Edilenler

 

İçmeler, Marmaris Her şey dahil teke turları günün büyük bir bölümünde sürer ve bölgenin en bakir koylarında doğa ile iç içe bir deneyim sunar. Dilerseniz tekne içinde bulunan şezlonglarda güneşin tadını çıkartabileceğiniz gibi isteyen konuklar da denizin berrak sularında keyifli vakit geçirebilirler. Her şey dahil tekne turlarında kullanılan tekneler konukların her türlü istek ve taleplerine cevap verecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Yolculuk boyunca oluşabilecek her türlü talebinize cevap verecek deneyimli personel de sizlere eşlik eder.

Her şey sahil tekne turlarında konukların eğlenceli vakit geçirmeleri için her türlü detay titizlikle düşünülmüştür. Tur rotası özel olarak hazırlanır ve bölgenin en güzel bölgelerini ziyaret etme şansınız olur.

 

 

Her Şey Dahil Tekne Turları Neden Çok Tercih Ediliyor

 

Her şey dahil tekne turlarının en çok tercih edilen aktiviteler arasında olduğunu belirtmiştik. Bunun en büyük nedeni kuşkusuz insanların günlük hayatın karmaşasından bunalmış olmaları ve kendineler nefes alacak bir fırsat yaratmak istemeleri. Her şey dahil tekne turu ile hayatın günlük karmaşışından çok uzakta deniz ve güneş ile başbaşa bir deyim sizleri bekliyor. Doğanın kalbine doğru yapılan bu yolculukta geride bıraktığınız yılın bütün yorgunluğundan arınarak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Tur boyunca geçireceğiniz keyifli anlar ile ruhen ve bedenen yenilenerek manevi bir arınma yaşayabilirsiniz.

 

 

İçmeler, Marmaris Her Şey Dahil Tekne Turları Neleri Kapsar

 

İçmeler, Marmaris Her şey dahil tekne turu, diğer her şey dahil tatil konseptleri gibi faaliyet süresince sunulan bütün imkanlardan dilediğiniz gibi faydalanmanızı sağlar. Deneyimli ustalar tarafından hazırlanan eşsiz lezzet menülerinden ferahlatıcı içeceklere kadar birçok seçenek her şey dahil konsepti dahilinde sizlere sunulur. Sizin yapmanız gereken tek şey sadece tura katılmaya karar vermek. Turun başlamasından bitişine kadar geçen süre zarfından ihtiyaç duyacağınız her detay sizler için hazır bir şekilde bekliyor olacak.

Her şey dahil tekne turu, aileniz ve sevdiklerinizle uzun yıllar unutamayacağını eşsiz bir deneyim için doğru tercih.

 

 

Tekne turu esnasında ziyaret edilicek koylar

 

Sabah saat 09:15 ile 09:30 arasında misafirler bulundukları konaklama noktalarından minibüslerle toplanır ve Marmaris limanına taşınır.Tekne kapasitesini aşmamak şartı ile herkesin yerleştiğine emin olunca en geç 10:30 da tekne demir alır.

O saatte deniz genellikle çarşaf gibidir. Limandan uzaklaştıkça ve cisimler küçüldükçe sanki o anki tüm gerçeklikten başka bir dünyaya ayak basıyormuş duygusu içinizi bürür bir anda. Ancak çok hoş gelmiş bir duygudur bu, nihayetinde uzun zamandır iple çektiğiniz o Marmaris tatilinin ta kendisidir bu.

 

Cennet adası

Takriben 30 dk sonra ilk molamız olan Cennet adası ve Balık Çiftliğine ulaşıyoruz. Ufukta fark edilmeyen ancak yaklaştıkça beliren küçük bir ada ile arasında kalan o yerdir. Burda teknedeki misafirlerin ilgisine alışık bir balık sürüsü yaşar.Tekne personeli misafirlerimize balıkları beslemek için önceden hazırlanmış yem dağıtır.Ve burada balıkları besleriz.

 

Akvariyum koyu

Meteakibinde 30 dk sonra ilk yüzme molamız olan Akvariyum koyuna ulaşıyoruz.Adından da anlaşılacağı üzere suyun inanılmaz berrak ve kristal temizlikte olması su altı dünyasını çıplak gözle bile görebilmeniz için yeterli olur.Yüzmeyi seven misafirlerimiz için hayal ettikleri o balıklama atlayışı yapmaları için eşsiz bir fırsattır bu an.Teknenin arkasında suya inebilmeniz için merdivenler mevcuttur.

 

Fosfor magrası

Yaklaşık 45 dk süren yüzme molamızdan sonra aynı kıyı şeridi üzerinden yolculuk Fosfor Mağarası istikametinde ilerlemekte.Bu noktaya ulaştığımızda tekne mağaraya geri geri yanaşarak mümkün olduğu kadar yaklaşır.Süremiz çok kısıtlı olduğu için ve genellikle mağarayı ziyaret etmek üzere başka teknelerin de sırada bekliyor olmasından dolayı burada yüzme molası verilmez.Ancak fotoğraf çekinmek isteyen misafirler için mükemmel bir fırsattır.

 

Kumlubük koyu

Bundan sonra Marmaris koyunun tam karşı kıyısına doğru ilerleyerek sıradaki yüzme molamız olan Kumlubük koyu na ulaşıyoruz.Bu noktada yüzme molası sürerken tekne personeli yemeğinizi hazırlar ve ilk katta bulunan masalara servis eder.Herkes yemeğini yedikten sonra sıradaki yüzme molamıza doğru tekne demir alır.

 

Amos koyu

Amos koyu hem yüzmeyi seven hemde tarih ilgisi olan kişiler için çok özel bir yerdir.Burada Amos Antik kentinin kalıntıları ve aralarında en iyi muhafaza olmuş Amfi tiyatronun kalıntıları mevcuttur.Sahil kesiminden yukarı tırmanan merdivenler ile kentin panorama yerine kadar ulaşabilirsiniz.

 

Turunc

Yüzme molalarını çok monoton mu bulmaya başladınız.Alın size bunun için de çok uygun bir seçeneğimiz mevcut şimdi.Turunç koyunda 1 saatlik yürüyüş ziyareti.Tekne Turunç köyünün limanına yanaşarak misafirler tek tek karaya iniş yapar.Turunç Marmaris’in bucağı olup 21 km kara yolu mesafede yerleşik küçük bir tatil cennetidir.Kendine özgü halen şehirleşmenin o gazabına uğramamış bir köy olma sıfatını halen taşıyor diyebiliriz.

 

Devamında son yüzme molamız olan yeşil deniz koyuna gidiyoruz.Burası Turunç köyü ile İçmeler arasında bulunan küçük bir koydur.Kendine özgü yeşil bir renk teması mevcuttur.Bunun su altı dünyasındaki kaya ve bitkiler ile günün o anda güneşin olduğu açıdan kaynaklandığını iddia ederler.

 

Buradaki yüzme molamız takibinde Marmaris’in diğer bir tatil bucağı olan İçmeler istikametinden sahile çok yakın bir şekilde Marmaris limanına doğru geri dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

Highlights

 • 10:00-17:00 Tur süresi
 • iki katlı tekne
 • 6 adet yüzme molası
 • Yemek ve Sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek
 • Otel Transferi

What you will do

Expand All
-09:00-09:30 Otel Transferi
-09:00-09:30 Otel Transferi
-09:00-09:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden Marmaris limanına misafirleri otel ve konaklama noktatalarından transfer araçları ile alıyoruz.
10:00-10:15 Tekne Limandan Ayrılıyor
10:00-10:15 Tekne Limandan Ayrılıyor
10:00-10:15 saatleri arasında misafirlerin tamamının şezlong sahibi olduğunu emin olduktan sonra tekne limandan ayrılır.
10:45-11:30 Yeşil Deniz'de yüzme mola
10:45-11:30 Yeşil Deniz'de yüzme mola
10:45-11:30 İlk yüzme molası olan Yeşil Deniz'de 45 dk yüzme molası.
11:30-12:15 Turunç Köyüne intikal
11:30-12:15 Turunç Köyüne intikal
11:30-12:15 saatlerii arasında bir kıyı köyü olan Turunç Köyüne intikal ediyoruz.
12:15-13.15 Turunç Köyünde 1 saat mola
12:15-13.15 Turunç Köyünde 1 saat mola
12:15-13.15 saatleri arasında 1 saat boyunca kıyı koyü olan Turunç köyünü ziyaret ediyoruz. Misafirler Turunç iskelesinden yaya ayrılır ve isteyen alışveriş yapar isteyenler ise Turunç köyünün sahilinde zaman geçirir.
13:15-13:45 Kumlubük Koyuna intikal ve Ğğle yemeği
13:15-13:45 Kumlubük Koyuna intikal ve Ğğle yemeği
13:15-13:45 sıradaki yüzme molası için Kumlubük koyuna intikal ediyoruz.İntikal esnasında misafirlerimiz teknenin alt katına davet edilir ve yemek servis edilir.
13:45-14:30 Kumlubük Koyunda Yüzme molası
13:45-14:30 Kumlubük Koyunda Yüzme molası
13:45-14:30 Kumlubük Koyunda 45 dk Yüzme molası. Yüzme molaları esanında doyasıyla teknenin ilk ve ikinci katından atıyabilir berrak suların keyfini çıkarabilirsiniz.
14:30-15:15 Fosfor Mağrası itikametine intikal
14:30-15:15 Fosfor Mağrası itikametine intikal
14:30-15:15 Fosfor Mağrası itikametine intikal ediyoruz.
15:15-15:30 Fosfor mağrası ziyareti
15:15-15:30 Fosfor mağrası ziyareti
15:15-15:30 Fosfor mağrası ziyareti esnasında misafirle doyasıya fotoraf çekip hatıralar edinmeleri içim zaman tanıyoruz. Ayrıca mağra sularına demir para atarak dileğinizin gerçekleşmesini umut ederbilirsiniz.
15:45-16:30 Akvariyum Koyunda yüzme molası
15:45-16:30 Akvariyum Koyunda yüzme molası
15:45-16:30 Akvariyum Koyunda 45 dk yüzme molası. Bu yüzme molası Marmarise dönmeden son molamızdır.
16:30-17:00 Marmaris Limanına Dönüş
16:30-17:00 Marmaris Limanına Dönüş
16:30-17:00 Marmaris Limanına 30 dk lık intikal sonrası misafirler transfer araçlarıyla otel ve konaklama noktalarına geri bırakılır.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sınırsız yerli alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Sigorta
 • Dondurma
 • Sandviç ve ekstra yemekler
 • Su sporu aktiviteleri
 • Yabancı meyşelli alkollü içecekler

Activity's Location

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

FAQs

Et yemeyen misafirler için vegetirien menünüz var mı?
Prensip olarak menü herkez için standarttır ancak vegetian veya vegan olan misafirlerimiz için elden geldiği kadar yardımcı olmaya özen göstiyoruz.

Reviews

5/5
Excellent
Based on 1 review
Excellent
1
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
İçmeler, Marmaris Her şey Dahil Tekne Turu
Özlem Sezer
29/05/2021
Saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz cidden :) Hizmetleri, ilgi alakaları çok iyi cidden sizi memnun etmek için uğraşıyorlar emin olun. Biz kızlarla çok eğlendik çok keyifli vakit geçirdik. Koylar çok güzeldi, tekne içindeki müzikler, eğlenceler, şarkılar insana iyice enerji veriyor valla,yüzme bilmeyip, koylarda yüzmeye inmeseniz dahi asla sıkılmazsınız teknenin içinde ? Biz Kumlubük koyunda yüzdük bir tek o da bize yetti yani
View More
Showing 1 - 1 of 1 in total

Write a review

from 150.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8963 Reviews

You might also like