from 80.00 TL
Check Availability

İçmeler, Marmaris Jeep Safari

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

6 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

İçmeler, Marmaris Jeep Safari, heyecan ve adrenalin tutkunlarına özel olarak hazırlanmış bir aktivitedir. Çetin arazi şartları için özel olarak dizayn edilmiş araçlarla yapılan bu aktivite, katılımcılara heyecanlı dakikaları garanti ediyor. Jeep Safari turları katılımcılarına sunduğu eğlenceli vakitlerden dolayı son yıllarda da yoğun olarak tercih edilmekte olan bir aktivite.

Jeep Safari özel olarak dizayn edilmiş araçlarla, özel rotalarda gerçekleştirilir. Alanında deneyimli olan profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanana tur rotasında eğlenceli bir sürüş keyfi sizi bekliyor. Aileniz ve sevdiklerini ile mükemmel bir deneyim için doğru tercih olacaktır. Şayet bugüne kadar Jeep Safari turunu deneyimlemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz demektir.

 

 

İçmeler, Marmaris Jeep Safari Hakkında Merak Edilenler

 

İçmeler, Marmaris Jeep Safari son yılların en çok tercih edilen aktivitelerini başında geliyor. Jeep Safari turları, özel olarak belirlenmiş olan parkurlarda özel araçlar eşliğinde gerçekleştirilen bir faaliyettir. Jeep Safari turları özellikle doğa seferlere hitap eden bir eğlencedir. Sabahın erken saatlerinde başlar ve gün boyu devam eder. Tur boyunca alanında deneyimli ve profesyonel ekip size eşlik edecektir. Jeep Safari’lerde güvenlik önlemleri maksimum seviyede tutulur. Bu sayede tur eğlenceniz bölünmeden ve eğlencenin doruklarında devam eder.

 

 

İçmeler, Marmaris Jeep Safari Özellikleri

 

İçmeler, Marmaris Jeep Safari, turun gerçekleştirildiği alana özgü olarak harita eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Turun gerçekleştirileceği alanda görülmesi gereken bütün rotalar titizlikle incelenir ve rota buna göre oluşturulur. Jeep Safari, sadece bir araç sürüşü olarak değerlendirilemez. Doğanın kalbine bir yolculuktur. Parkur boyunca ilerlerken bazı yerlerde molalar verilir. Jeep Safari de su oyunları önemli bir yer tutar. Katılımcılar isterlerse kendilerine dağıtılan su tabancaları ile eğlenceli savaşlar yapabilirler.

Doğa severler, verilen molalarda mükemmel fotoğraflar çekebilirler. Bu sebeple tura katılacaksanız fotoğraf makinenizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Jeep Safari Turu Güvenlik Önlemleri

 

Jeep Safari turu güvenlik önemlerinin maksimum seviyede tutulduğu bir aktivitedir. Her şeyden önce tur boyuna kullanılacak olan araçlar arazi şartlarına uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Araç sürücüleri alanlarından deneyimli ve profesyonel bir ekiptir. Güvenlik konularında maksimum özen gösterilir. Bu sayede eğlence, gün boyunca ve kesintisiz olarak devam eder.

 

 

İçmeler, Marmaris Jeep Safari Turu Neden Çok Tercih Ediliyor

 

Jees Safari en çok tercihe edilen aktiviteler arasında. Bunun en temel sebebi de insanların klasik eğlence faaliyetlerinden sıkılmış olmaları ve yeni alternatifler arıyor olmaları. Şehrin sıkışıklığından bunalan, karmaşasından kaçmak isteyen kişiler için ideal bir aktivitedir.

Şayet bugüne kadar Jeep Safari denemediyseniz kesinlikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Özel olarak hazırlanan tur programlarından aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir eğlence deneyimi yaşayabilirsiniz. Aklınıza takılan bütün soru işaretlerini bir kenara koyarak daha önce deneyimlemediğiniz bir maceraya hazırlanın. En kısa zamanda tekrarlamak isteyeceğiniz bir faaliyet ile tanışmak üzeresiniz.

 

Highlights

 • 10:00-16:00 Tur Süresi
 • Turgut Şelalesi
 • Kız kumu
 • Su savaşı
 • Köy ziyareti
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta

What you will do

Expand All
09:00-09:30 Otel Transferi
09:00-09:30 Otel Transferi
09:00-09:30 saatleri arasında İçmeler ve sırasıyla Marmaris'ten misafirler alınır ve tüm jeeplerin konvoy oluşturacağı buluşma noktasına intikal edilir
09:30-10:00 Buluşma Noktasında tur öncesi son hazırlıklar
09:30-10:00 Buluşma Noktasında tur öncesi son hazırlıklar
09:30-10:00 saatleri arasında o günkü misafir sayısına göre tüm jeepler bir araya gelir ve son hazırlıklar tamamlanır. Gerekirse jeepler arasında talep üzerine müşteri transferleri yapılarak turun daha keyifli hale gelmesi sağlanır.
10:00-10:30 Off Road Arazisine konvoy şeklinde intikal
10:00-10:30 Off Road Arazisine konvoy şeklinde intikal
10:00-10:30 saatleri arasında konvoy şeklinde Marmaris'ten ayrılıyoruz. Trafik akışını engellememek için tüm konvoy takip mesafesi, hız sınırlamalarına ve sollama yasağına katiyen uymakta. 30 dk sonra ana yoldan toprak yola giriş yapıyoruz ve su savaşı için gerekli hazırlıklar yapılıyor.
11:00-12:00 Su Savaşı

11:00-12:00 saatleri arasında kıyasıya su savaşı başlıyor. Jeepler adeta gerçek savaştaymışçasına birbirilerini kontrollü bir şekilde sollayarak herkesiz herkesi ıslatabilmesi için fırsat tanınıyor. İnanılmaz bir takım ruhu yükseliyor. Su savaşı sonunda inanılmaz stresten arınma duygusu içinizi kaplıyacaktır. Adeta bir rehibilitasyon tedavisi.

12:30-13:30 Kız Kumunu Ziyaret
12:30-13:30 Kız Kumunu Ziyaret
12:30-13:30 saatleri arasında bu coğorafinin çok bilinen bir noktası olan Kız Kumu sahiline gidiyoruz. Kız kumu su altından seyreden ve yaklaşık 1 km uzunluğunda olan bir kum yoldur. Sığlık olan bu kum yolu sağında ve solunda deniz derinleşmesine rağmen ileri doğru sonuna kadar yürüyebilirsiniz. Ve yandan bakıldığı zaman adeta su yüzünde uçuyormuşsunuz izlenimi verir.
14:00-14:30 Öğle Yemeği

14:00-14:30 saatleri arasına özel bir restorantta öğle yemeğimiz servis edilicektir. Yemekten hemen sonra da Turgut Şelalesine intikal ediyoruz.

14:45-15:30 Turgut Şelalesi Ziyaret
14:45-15:30 Turgut Şelalesi Ziyaret
14:45-15:30 saatleri arasında Turgut Şelalesini ziyaret ediyoruz. Misafirlere serbest zaman tanınır. İsteyenler şelalenin buz gibi soğuk sularında yüzebilir, isteyenler de sadece o muhteşem doğayı resmedebilir ve ziyaret edebilir.
15:30-16:00 Marmarise Geri İntikal
15:30-16:00 Marmarise Geri İntikal
15:30-16:00 saatleri arasında Marmarise geri intikal ediyoruz ve misafirler alınıdıkları noktalara geri bırakılır.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Otele geri Bırakılma
 • Öğle yemeği
 • Turgut Şelalesi ziyareti
 • Kız kumu ziyareti
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • Fast food
 • Resim e Video Çekimi
 • Su tabancaları

Activity's Location

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

FAQs

Su savaşı için su tabancalarını kendimiz mi getirmeliyiz?
Su savaşı için su tabancalarını tur rehberinden kiralayabilirsiniz. Bu turun geleneklerinden biri sayılır artık. Nitekim sadece 1 saat ihtiyacınız olucak dolayısıyla satın almanız anlamsız olucaktır.
Tur boyunca içeceklerimizi kendimiz getirebilirmiyiz?
Tur boyunca içecekleriniz kendiniz getirebilirsiniz tabi ancak çok sıcak aylarda pek faydası olmaz. Her yarım saatte icra ettiğimiz molalarda içeceklerinizi satın alabileceğiniz restorant ve büfeler olucaktır.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 80.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8959 Reviews

You might also like