from 150.00 TL
Check Availability

İçmeler, Marmaris Kervansaray Türk gecesi

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

4 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

200 people

Languages

___

Overview

İçmeler, Marmaris Kervansaray Türk gecesi denildiğinde akla gelen ilk şey kuşkusuz eğlencedir. Türk gecesi turları titiz bir planlama ile düzenlenir. Amaç katılımcıların maksimum eğlenceye ulaşmalarının sağlanmasıdır. Bu sebeple, Türk geceleri son yıllarda en çok talep göre aktivitelerin ilk sıralarında yer alıyor. Özellikle yurt dışından gelen turistlerin kesinlikle tercih ettikleri bir aktivite olan Türk gecesi, geleneksel dokusu ile harika bir deneyim. Türk gecesinde konuklara beklentilerinin üzerinde bir eğlence sunulur. Yılın bütün yorgunluğunu geride bırakmak ve doyasıya bir eğlence yaşamak isteyen konukların kesinlikle tercih etmeleri gereken bir aktivitedir.

 

 

İçmeler, Marmaris Kervansaray Türk Gecesi Hakkında Merak Edilenler

 

İçmeler, Marmaris Kervansaray Türk Gecesi, ister yerli olsun ister yabancı olsun bütün konukların en çok merak ettikleri aktivitelerin başında gelir. Hal böyle olunca da tür gecesi turlarına olan talep de hayli yüksek. Bu sebeple şayet siz de Türk gecesine katılmak ve doyasıya bir eğlence yaşamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız iyi olur. Son dakikada verilecek kararlarda yer bulamama riskini oldukça yüksek.

 

Türk Gecesi, katılımcılara gece boyu devam edecek bir eğlence sunar. Türk gecesinin gerçekleştirileceği mekan geceye özel olarak hazırlanır ve bütün detaylar geleneksel Türk kültürünün izlerini taşır. Ekibin giydiği kıyafetlerden duvar süslemelerine, yemek takımlarından masa örtülerine kadar her ayrıntı kültürel öğeleri barındırır.

 

 

İçmeler, Marmaris Kevansaray Türk Gecesinde Bizi Neler Bekliyor

 

İçmeler, Marmaris Kervansaray Türk gecesi, geleneksel Türk kültürünün motiflerinden esinlenilerek yaratıştır. Türk gecesi denilince akla ilk gelen kuşkusuz ki geleneksel Türk mutfağıdır. Bilindiği gibi Türk mutfağı dünyanın önde gelen ve en zengin mutfaklarından birisidir. Katılacağınız Türk gecesi boyunca bu mutfağın en önde gelen lezzetleri deneyimli ustalar tarafından sizlerin beğenisine sunulur. Ön sıcaklar, ara sıcaklar, mezeler, ana yemek ve muhteşem tatlılar. Hepsi Türk gecesinden sizleri bekliyor. Bugüne kadar hiç deneyimlemediğiniz lezzetler ile bu aktivite de tanışabilirsiniz.

 

 

Türk Gecesinde Sınırsız Eğlence

 

Türk gecesi denildiğinde Türk mutfağından sonra akla gelen ilk şey sınırsız eğlencedir. Gece deneyimli şovmenlerin gösterileri ile başlar. Ve tabi ki de dansöz. Dansöz olamadan bir Türk gecesi düşünülemez. Türk gecesi boyunca dansöz şovları da kesintisiz olarak devam eder. Klasik Türk müziğinin tınıları eşliğinde gönlünüzce eğelenebileceğiniz bir deneyim sizleri bekliyor. Türk gecesinde yaşayacağınız sınırsız eğlence sonrasında yılın bütün yorgunluğunu geride bırakacaksınız ve ruhen deşarj olacaksınız.

 

Türk Gecesi İle Unutulmaz Bir Deneyim

 

Türk gecesi aileniz, arkadaşlarını ve sevdikleriniz ile doyasıya eğlenebileceğiniz bir aktivite. Geleneksel Türk kültürünü yansıtan motifler eşliğinde uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir deneyim için Türk gecesi turları sizleri bekliyor. Kesinlikle pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz!

 

Gecenin Programı:

 

Belly Dance(Oriyantel Dansoz)

Ülkenin dört bir yanında farklı kıyafet ve şekillerde icra edilir.Bizim şovumuzda göz kamaştırıcı kıyafeti ve hatıralarınızda hep yer edicek mükemmel dans yeteneğiyle  dansözümüz dilinizin tutulmasını sağlıyacak kuşkusuz.

Kına Merasimi:

Gelinin düğüne nasıl hazırlandığını sembolize eden, arkadaş ve akrabalardan oluşan en yakın çevresiyle müzik eşliginde nasıl eylelndiklerini gösteren bir merasim.

Mehter Takımı:

Osmanlı mehter takımının aynısı günümüze geliyor.Bandoda davullar,ziller,düdükler ile eşlik eden marş okunuyor.

Eylence ve Dans:

Gecenin sonunda tüm ülkelerden seçilen birer temsilci ile dansöz yarışması yapılmakta.Mütakibinde de herkes dans pistine davet edilir ve hünerler sergilenir.

 

Highlights

 • Her Salı, Perşembe ve Pazar
 • Otel transferleri
 • 3 çeşit akşam yemeği
 • Gece eylencesi programı
 • Süre 4 saat

What you will do

Expand All
19:15-19:45 Otellerden alınma
19:15-19:45 Otellerden alınma

19:15-19:45 saatleri arasında misafirler bulundukları konaklama noktalarından transfer araçlarıyla alınıyor. Transfer önce İçmeler den başlayarak Marmaris üzerinden devam eder.

19:45-20:00 Misafirler Kervansaray restoranına davet edilir
19:45-20:00 Misafirler Kervansaray restoranına davet edilir

19:45-20:00 Misafirler Kervansaray restoranına davet edilir ve herkesin rahat bir noktaya yerleştirildiğine emin olduktan sonra yemek servisi başlar.

20:00-20:30 Yemek saati
20:00-20:30 Yemek saati

20:00-20:30 saatleri arasında yemek saati başlar. Bu süre içerisinde garsonlar yardımıyla yemekler herkesin masasına sunulur. Yerli alkol ve alkolsüz içecekler de sınırsız fiyata dahildir.

20:30-24:00 Türk Gecesi Eylencesi
20:30-24:00 Türk Gecesi Eylencesi

20:30-24:00 saatleri arasında Türk Gecesi Eylencesi icra edilir. Programa kına gecesi, dansöz, kafkas dansları, akrobatik danslar ve daha bir çok eylence sizi bekliyor.

24:00-24:30 Otellere geri bırakılma
24:00-24:30 Otellere geri bırakılma

24:00-24:30 saatleri arasında transfer araçları ile misafirler konaklama noktalarına geri bırakılır.

Included/Excluded

 • Yerel alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Otel transferi
 • Geri bırakılma
 • 3 çeşit yemek
 • Giriş ücreti
 • Gösteri
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Nargile
 • Fast food
 • Export alkol
 • Resim ve video cekimi

Activity's Location

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

FAQs

Türk gecesi eylencesinde yemek standart menü şeklinde midir?
Türk gecesi eylencesi yemek menüsü prensip olarak standart bir menüdür ancak istisnalar tabi ki yapılıyor. Nitekim yurdumuzda ve dünyada et yemeyen, un ürünleri tüketmeyen ve bunun gibi bir çok sebepten dolayı kişilere özel bir akşam yemeği hazırlanıyor.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 150.00 TL

Organized by

Levent EROL

Member Since 2020

3738 Reviews

You might also like