from 150.00 TL
Check Availability

Marmaris Buggy Safari

Marmaris, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

3 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

20 people

Languages

___

Overview

Marmaris Buggy Safari Turu, doğanın içinde heyecanlı bir serüven arayanlar için doğru tercih. Son yıllarda eğlence anlayışından köklü bir değişim yaşanıyor. Günlük hayatın stresi ve karmaşası içinde sıkışan insanlar tatil dönemlerinde farklı bir duyguyu yaşamak istiyorlar. Hal böyle olunca da her geçen gün daha fazla için tatil aktiviteleri için doğaya yöneliyor. Buggy Safari Turu, keyifli vakit geçiririken şehrin karmaşasından kaçabileceğiniz bir seçenek. Bugüne kadar Buggy Safari Turu’na katılmadıysanız çok şey kaçırdınız demektir.

 

Marmaris Buggy Safari Turu Hakkında Merak Edilenler

 

Marmaris Buggy Safari Turu, bu aktivite için özel olarak tasarlanmış araçlar ile doğanın kalbine bir yolculuktur. Tur içinde kullanılan araçlar bu aktivite için özel olarak tasarlanmış araçlardır. Bu araçların dizaynları güvenlik önlemlerinin maksimum seviye olacağı şekilde yapılır. Buggy Safari Turu araçlarını günlük hayatta, trafikte göremezsiniz ve kullanmazsınız. Bu araçlar şehir içi kullanım için üretilmemiştir. Bu araçları kullanmak için ehliyetiniz olması da gerekmez. Yapmanız gereken, Buggy Safari Turu öncesi, alanında deneyimli personel tarafından verilecek eğitimleri almak. Kısa bir eğitim sürecinin ardından, aracı sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

 

 

Marmaris Buggy Safari Turu Neden Çok Talep Görüyor

 

Marmaris Buggy Safari Turu, günlük koşturma içinde şehir hayatından sıkılanlar için doğru tercih. Bu sebeple de tura artan talep her geçen gün artıyor. Buggy Safari Turu ile doğanın kalbinde heyecan dolu ve adrenalin oranı yüksek bir maceraya atılabilirsiniz. Artan talebin ardında yatan bir diğer sebep ise doğanın içinde çıkılan bu maceranın ruhen insanı dinlendiriyor olması.

Buggy Safari Turu, klasik tatil anlayışının içinde değerlendirilemez. Tatil denildiğinde çoğu insanın aklına ilk gelen bedenen dinlenmedir. Buggy turunda bedenen dinlenebileceğinizi söylemek pek mümkün değil. Aksine limitlerinizi zorlayacak bir tecrübe diyebiliriz. Aslına bakarsanız bu kadar çok talep edilmesinin ardından yatan en önemli neden de bu. Günlük hayatın stresini atarak deşarj olmanız için mükemmel bir seçenek.

 

 

Marmaris Buggy Safari Turları Güvenlik Önlemleri

 

Buggys Safari Turu hakkında en çok merak edilen konuların başında alınan güvenlik önlemleri geliyor. Daha öncede de bahsettiğimiz gibi bu turlar doğanın içinde, özel olarak tasarlanmış araçlar ile gerçekleştiriliyor. Bu araçları kullanabilmek için ehliyet sahibi olma zorunluluğunuz yok. Eğitmenler tarafından verilen kısa bir eğitim yeterli. Kullanılan araçlar arazi şartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olup gerekli bütün önlemler alınmıştır. Yine tur boyunca sürücülerin kullanacakları özel ekipmanlar da tur öncesi hazır bulundurulacaktır.
Şayet siz de şehrin gürültüsünden ve karmaşasından bunaldıysanız, hayatınıza heyecan ve adrenalin katarak unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Buggy Safari Turu’nu kesinlikle incelemelisiniz. Heyecanı en yüksek noktada tutmak için özel olarak hazırlanmış tur parkında unutamayacağınız bir deneyim sizleri bekliyor.

Highlights

 • Günde 4 ayrı seans
 • Tur süresi 3 saat
 • Buggy sürme süresi 1 saat
 • Yemek ve İçecek dahil değil
 • Buggiye binme tecrübesi gerekmiyor

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-13:00
1'ci Seans -10:00-13:00
1' ci seans -10:00-10:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz. -10:30-11:00 Çiftliğe 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben buggy motorlarına biniyoruz. -11:15-12:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında buggy safari turunu icra ediyoruz. -12:30-13:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.
2 'ci Seans-12:00-15:00
2 'ci Seans-12:00-15:00
2' ci seans -12:00-12:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz. -12:30-13:00 Buggy safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben buggilere biniyoruz. -13:15-14:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında buggy safari turunu icra ediyoruz. -14:30-15:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.
3'cü Seans 14:00-17:00
3'cü Seans 14:00-17:00
3' cü seans -14:00-14:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz. -14:30-15:00 buggy safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben buggilere biniyoruz. -15:15-16:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında buggy safari turunu icra ediyoruz. -16:30-17:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.
4'cü Seans 16:00-19:00
4'cü Seans 16:00-19:00
4' cü seans -16:00-16:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz. -16:30-17:00 Buggy safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben buggilere biniyoruz. -17:15-18:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında buggy safari turunu icra ediyoruz. -18:30-19:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.

Included/Excluded

 • Pick up,
 • Geri brakılma,
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • İyecek
 • Resim ve Video çekimi

Activity's Location

Marmaris, Muğla, Turkey

FAQs

Daha önce hiç buggiye binmedim ve tecrübem yok . Tura katılabilirmiyim?
Buggy safari turu özel bir arazide icra ediliyor ve trafik olan bir bölge değil. Tura başlamadan rehberlerimiz buggy nin nasıl kullanılacağı hususunda kısa bir bilgi vericekler. 14 yaş ve üstü iseniz buggy safari turuna katılmanızda bir engel yok.
Ehliyetsiz buggy safari turuna katılabilirmiyim?
Buggy safari turuna katılmanız için ehliyet şartı aranmıyor çünkü tur trafiğe açık bir arazide icra edilmiyor. Artaçları kullanmak çok basit olmasından dolayı da kullanımda zorluk çekmiyeceksiniz.
Buggy safari ye katılmak için yaş sınırı nedir?
Buggy safari ye katılmak için yaş sınırı 14 dür.

Reviews

5/5
Excellent
Based on 1 review
Excellent
1
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Marmaris Buggy Safari
zoritoler imol
06/08/2023

Howdy would you mind stating which blog platform you're working with? I'm planning to start my own blog soon but I'm having a hard time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I'm looking for something unique. P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask! https://www.zoritolerimol.com

I have been reading out many of your articles and i must say pretty clever stuff. I will definitely bookmark your blog.
Showing 1 - 1 of 1 in total

Write a review

from 150.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

14238 Reviews

You might also like