from 100.00 TL
Check Availability

Marmaris Tekne Turu

Marmaris, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

7 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

Marmaris Tekne Turu, sadece ülkemizin değil dünyanın da en güzel rotalarından birisinde gerçekleştirilen bir turdur. Marmaris bölgesinin eşsiz doğal güzelliği eşliğinde unutulmaz bir seyahat Marmari Tekne Tur’unda sizleri bekliyor. Marmaris’in dillere destan doğal güzelliği sadece ülke içinde değil yurt dışından da büyük beğeni toplar. Bu sebeple her yıl dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turist tatil deneyimleri için bölgeyi tercih etmektedir.

 

Marmaris Tekne Turu, mükemmel bir tatil deneyimi için size eşsiz bir fırsat sunar. Bölgenin en güzel noktalarını görebileceğiniz özel rotada unutulmaz bir seyahat gün boyu sizi bambaşka bir dünyaya götürecektir. Doğanın kalbine yapılacak bir yolcukta aileniz ve sevdikleriniz ile unutulmayacak bir deneyime hazır olun.

 

 

Marmaris Tekne Turu Hakkına Merak Edilenler

 

Marmaris Tekne Turu günü birlik bir tur olup bölgenin en güzel noktalarına yapılacak bir yolculuğu kapsar. Aileniz ve sevdiklerinizler uzun yıllar boyunca unutmayacağınız bir deneyim sizleri bekliyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan tur ile birbirinden güzel koylara rüya gibi bir yolculuk yapacaksınız. Sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Marmaris bölgesi bedenen dinlenmek ruhen yenilenmek isteyen konukların özellikle görmeleri gereken bir bölgedir.

 

 

Marmaris Tekne Turu Özellikleri

 

Marmaris Tekne Turu, Marmaris bölgesinin en güzel noktalarının içine alan bir turdur. Tur boyunca birbirinden güzel konaklama noktalarında verilecek molalarda denizin ve doğanın bütün güzelliklerini aynı anda yaşayabilirsiniz. Tur boyunca berrak suların tadını çıkartabileceğiniz gibi dileyen konuklar da tekne içinde bulunan alanlarda güneşin keyfini sürebilirler. Şayet bu tura katılacaksanız fotoğraf makinelerinizi de yanınıza almanızı önemle hatırlatmak isteriz. Uzun yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek bir deneyimi ölümsüzleştirin.

 

 

Marmaris Tekne Turu İle Doğanın Kalbine Yolculuk

 

Marmaris Tekne Turu, günlük hayatın sıkışıklığından, gürültüsünden, koşturmasından uzak bir deniyimdir. İdeal bir tatil deneyimi ruhen bir yenilenme olmadan düşünülemez. Aradığını bu yenilenme ise Marmaris’in mükemmel doğasında sizleri bekliyor. Marmaris Tekne Turunda konuk olacağınız birbirinden güzel noktalarda doğanın eşsiz güzelliği eşliğinde unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

 

 

Marmaris Tekne Turu ile Mükemmel Tatil Deneyimi

 

Marmaris Tekne Turu doğanın bütün güzelliklerini ayağınıza getirir. Yorucu bir yılın arından hem bedenen dinlenmek hem de ruhen yenilenmek hepimizin hakkı. Çoğu insanın ideal bir tatilden beklentileri de bunlar. Ancak bu şekilde arkada bıraktığınız yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. O halde böyle deneyimi doğanın kalbine yolculuk yapmadan tamamlamak da düşünülemez. Marmaris Tekne Turu tam da bunu isteyen ve arayan konuklar için doğru tercihtir.

 

Tekne Turu, aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz ve uzun yıllar boyunca hafızalarınızda yer edecek bir deneyim. Şayet bugüne kadar deneyimlemediyseniz, Tekne Turunu tatil listenizin üst sıralarına yazabilirsiniz. Pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz.

 

 

Marmaris tekne turu esnasında ziyaret edilicek koylar

 

Sabah saat 09:15 ile 09:30 arasında misafirler bulundukları konaklama noktalarından minibüslerle toplanır ve Marmaris limanına taşınır.Tekne kapasitesini aşmamak şartı ile herkesin yerleştiğine emin olunca en geç 10:30 da tekne demir alır.

O saatte deniz genellikle çarşaf gibidir. Limandan uzaklaştıkça ve cisimler küçüldükçe sanki o anki tüm gerçeklikten başka bir dünyaya ayak basıyormuş duygusu içinizi bürür bir anda. Ancak çok hoş gelmiş bir duygudur bu, nihayetinde uzun zamandır iple çektiğiniz o Marmaris tatilinin ta kendisidir bu.

 

Cennet adası

Takriben 30 dk sonra ilk molamız olan Cennet adası ve Balık Çiftliğine ulaşıyoruz. Ufukta fark edilmeyen ancak yaklaştıkça beliren küçük bir ada ile arasında kalan o yerdir.Burda teknedeki misafirlerin ilgisine alışık bir balık sürüsü yaşar.Tekne personeli misafirlerimize balıkları beslemek için önceden hazırlanmış yem dağıtır.Ve burada balıkları besleriz.

 

Akvariyum koyu

Meteakibinde 30 dk sonra ilk yüzme molamız olan Akvariyum koyuna ulaşıyoruz.Adından da anlaşılacağı üzere suyun inanılmaz berrak ve kristal temizlikte olması su altı dünyasını çıplak gözle bile görebilmeniz için yeterli olur.Yüzmeyi seven misafirlerimiz için hayal ettikleri o balıklama atlayışı yapmaları için eşsiz bir fırsattır bu an.Teknenin arkasında suya inebilmeniz için merdivenler mevcuttur.

 

Fosfor magrası

Yaklaşık 45 dk süren yüzme molamızdan sonra aynı kıyı şeridi üzerinden yolculuk Fosfor Mağarası istikametinde ilerlemekte.Bu noktaya ulaştığımızda tekne mağaraya geri geri yanaşarak mümkün olduğu kadar yaklaşır.Süremiz çok kısıtlı olduğu için ve genellikle mağarayı ziyaret etmek üzere başka teknelerin de sırada bekliyor olmasından dolayı burada yüzme molası verilmez.Ancak fotoğraf çekinmek isteyen misafirler için mükemmel bir fırsattır.

 

Kumlubük koyu

Bundan sonra Marmaris koyunun tam karşı kıyısına doğru ilerleyerek sıradaki yüzme molamız olan Kumlubük koyu na ulaşıyoruz.Bu noktada yüzme molası sürerken tekne personeli yemeğinizi hazırlar ve ilk katta bulunan masalara servis eder.Herkes yemeğini yedikten sonra sıradaki yüzme molamıza doğru tekne demir alır.

 

Amos koyu

Amos koyu hem yüzmeyi seven hemde tarih ilgisi olan kişiler için çok özel bir yerdir.Burada Amos Antik kentinin kalıntıları ve aralarında en iyi muhafaza olmuş Amfi tiyatronun kalıntıları mevcuttur.Sahil kesiminden yukarı tırmanan merdivenler ile kentin panorama yerine kadar ulaşabilirsiniz.

 

Turunc

Yüzme molalarını çok monoton mu bulmaya başladınız.Alın size bunun için de çok uygun bir seçeneğimiz mevcut şimdi.Turunç koyunda 1 saatlik yürüyüş ziyareti.Tekne Turunç köyünün limanına yanaşarak misafirler tek tek karaya iniş yapar.Turunç Marmaris’in bucağı olup 21 km kara yolu mesafede yerleşik küçük bir tatil cennetidir.Kendine özgü halen şehirleşmenin o gazabına uğramamış bir köy olma sıfatını halen taşıyor diyebiliriz.

 

Devamında son yüzme molamız olan yeşil deniz koyuna gidiyoruz.Burası Turunç köyü ile İçmeler arasında bulunan küçük bir koydur.Kendine özgü yeşil bir renk teması mevcuttur.Bunun su altı dünyasındaki kaya ve bitkiler ile günün o anda güneşin olduğu açıdan kaynaklandığını iddia ederler.

 

Buradaki yüzme molamız takibinde Marmaris’in diğer bir tatil bucağı olan İçmeler istikametinden sahile çok yakın bir şekilde Marmaris limanına doğru geri dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

Highlights

 • 10:00-17:00 Tur süresi
 • iki katlı tekne
 • 6 adet yüzme molası
 • Yemek ve Sınırsız alkolsüz içecek
 • Otel Transferi

What you will do

Expand All
-09:00-09:30 Otel Transferi
-09:00-09:30 Otel Transferi
-09:00-09:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden Marmaris limanına misafirleri otel ve konaklama noktatalarından transfer araçları ile alıyoruz.
10:00-10:15 Tekne Limandan Ayrılıyor
10:00-10:15 Tekne Limandan Ayrılıyor
10:00-10:15 saatleri arasında misafirlerin tamamının şezlong sahibi olduğunu emin olduktan sonra tekne limandan ayrılır.
10:45-11:30 Yeşil Deniz'de yüzme molası
10:45-11:30 Yeşil Deniz'de yüzme molası
10:45-11:30 İlk yüzme molası olan Yeşil Deniz'de 45 dk yüzme molası.
11:30-12:15 Turunç Köyüne intikal
11:30-12:15 Turunç Köyüne intikal
11:30-12:15 saatlerii arasında bir kıyı köyü olan Turunç Köyüne intikal ediyoruz.
12:15-13.15 Turunç Köyünde 1 saat mola
12:15-13.15 Turunç Köyünde 1 saat mola
12:15-13.15 saatleri arasında 1 saat boyunca kıyı koyü olan Turunç köyünü ziyaret ediyoruz. Misafirler Turunç iskelesinden yaya ayrılır ve isteyen alışveriş yapar isteyenler ise Turunç köyünün sahilinde zaman geçirir.
13:15-13:45 Kumlubük Koyuna intikal ve Ğğle yemeği
13:15-13:45 Kumlubük Koyuna intikal ve Ğğle yemeği
13:15-13:45 sıradaki yüzme molası için Kumlubük koyuna intikal ediyoruz.İntikal esnasında misafirlerimiz teknenin alt katına davet edilir ve yemek servis edilir.
13:45-14:30 Kumlubük Koyunda Yüzme molası
13:45-14:30 Kumlubük Koyunda Yüzme molası
13:45-14:30 Kumlubük Koyunda 45 dk Yüzme molası. Yüzme molaları esanında doyasıyla teknenin ilk ve ikinci katından atıyabilir berrak suların keyfini çıkarabilirsiniz.
14:30-15:15 Fosfor Mağrası itikametine intikal
14:30-15:15 Fosfor Mağrası itikametine intikal
14:30-15:15 Fosfor Mağrası itikametine intikal ediyoruz.
15:15-15:30 Fosfor mağrası ziyareti
15:15-15:30 Fosfor mağrası ziyareti
15:15-15:30 Fosfor mağrası ziyareti esnasında misafirle doyasıya fotoraf çekip hatıralar edinmeleri içim zaman tanıyoruz. Ayrıca mağra sularına demir para atarak dileğinizin gerçekleşmesini umut ederbilirsiniz.
15:45-16:30 Akvariyum Koyunda yüzme molası
15:45-16:30 Akvariyum Koyunda yüzme molası
15:45-16:30 Akvariyum Koyunda 45 dk yüzme molası. Bu yüzme molası Marmarise dönmeden son molamızdır.
16:30-17:00 Marmaris Limanına Dönüş
16:30-17:00 Marmaris Limanına Dönüş
16:30-17:00 Marmaris Limanına 30 dk lık intikal sonrası misafirler transfer araçlarıyla otel ve konaklama noktalarına geri bırakılır.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sınırsız alkolsüz içecekler
 • Sigorta
 • Dondurma
 • Sandviç ve ekstra yemekler
 • Tüm alkollü içecekler
 • Su sporu aktiviteleri

Activity's Location

Marmaris, Muğla, Turkey

FAQs

Et yemeyen misafirler için vegetirien menünüz var mı?
Prensip olarak menü herkez için standarttır ancak vegetian veya vegan olan misafirlerimiz için elden geldiği kadar yardımcı olmaya özen göstiyoruz.
Alkollü iiçeckleri teknede satın alabilirmiyiz?
Gayet tabi alkollü içecekleri ücret karşılığında teknenin barından tedarik edebilirsiniz.

Reviews

5/5
Excellent
Based on 7 reviews
Excellent
7
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Marmaris Tekne Turu
GichardsaK
26/02/2024

кэт казино

кэт казино <a href="https://7sps.ru/" rel="nofollow ugc">https://7sps.ru/</a>
Marmaris Tekne Turu
Dichaelsox
26/02/2024

Timsothynuh

A bear market is characterized by extended periods of falling prices. It's typically defined as a situation where <a href="https://neironix.io/news/5-ways-to-survive-the-crypto-bear-market" rel="nofollow ugc">5 Ways to Survive the Crypto Bear Market</a> security prices drop by 20% or more from their recent peaks. Bear markets are usually linked with overall market downturns, such as those in the crypto market, but they can also be related to specific assets. For instance, if Bitcoin undergoes a prolonged price reduction period, it could instigate a bearish phase in the crypto market. The prospect of falling prices may seem intimidating, particularly for newcomers. However, this slower and less buoyant market stage presents various opportunities. Here are five tactics to maximize the potential of bear market periods.
View More
Marmaris Tekne Turu
FobertQuepe
20/02/2024

SDichaelsox

Aviator Spribe играть на компьютере It is rather valuable phrase Добро пожаловать в захватывающий мир авиаторов! Aviator – это увлекательная игра, которая позволит вам окунуться в атмосферу боевых действий на небе. Необычные графика и захватывающий сюжет сделают ваше путешествие по воздуху неповторимым. Получайте крупные выигрыши с автоматом <a href="https://sites.google.com/view/krash-aviator-spribe/" rel="nofollow ugc">Aviator Spribe казино играть</a> в нашем казино! Aviator игра позволит вам почувствовать себя настоящим пилотом. Вам предстоит совершить невероятные маневры, выполнять сложные задания и сражаться с противниками. Улучшайте свой самолет, чтобы быть готовым к любым ситуациям и становиться настоящим мастером. Основные особенности Aviator краш игры: 1. Реалистичная графика и физика – благодаря передовой графике и реалистичной физике вы почувствуете себя настоящим пилотом. 2. Разнообразные режимы игры и миссии – в Aviator краш игре вы сможете выбрать различные режимы игры, такие как гонки, симулятор полетов и захватывающие воздушные бои. Кроме того, каждая миссия будет предлагать свои собственные вызовы и задачи. 3. Улучшение и модернизация самолетов – в игре доступны различные модели самолетов, которые можно покупать и улучшать. Вы сможете устанавливать новое оборудование, улучшать двигательность и мощность своего самолета, а также выбирать различные варианты окраски и декорации. Aviator краш игра – это возможность испытать себя в роли авиатора и преодолеть все сложности и опасности воздушного пространства. Почувствуйте настоящую свободу и адреналин в Aviator краш игре онлайн! Играйте в «Авиатор» в онлайн-казино Pin-Up Aviator краш игра онлайн предлагает увлекательную и захватывающую игровую атмосферу, где вы становитесь настоящим авиатором и сражаетесь с самыми опасными искусственными интеллектами. В этой игре вы должны показать свое мастерство и смекалку, чтобы преодолеть сложности многочисленных локаций и уровней. Вам предстоит собирать бонусы, уклоняться от препятствий и сражаться с врагами, используя свои навыки пилотирования и стрельбы. Каждый уровень игры Aviator краш имеет свою уникальную атмосферу и задачи. Будьте готовы к неожиданностям, так как вас ждут захватывающие повороты сюжета и сложные испытания. Найдите все пути к победе и станьте настоящим героем авиатором! Авиатор игра является прекрасным способом провести время и испытать настоящий адреналиновый разряд. Готовы ли вы стать лучшим авиатором? Не упустите свой шанс и начните играть в Aviator краш прямо сейчас! Aviator – играй, сражайся, побеждай! Aviator Pin Up (Авиатор Пин Ап ) – игра на деньги онлайн Казахстан Aviator игра предлагает увлекательное и захватывающее разнообразие врагов и уровней, которые не оставят равнодушными даже самых требовательных геймеров. Враги в Aviator краш игре онлайн представлены в самых разных формах и размерах. Здесь вы встретите группы из маленьких и быстрых врагов, а также огромных боссов с мощным вооружением. Разнообразие врагов позволяет игрокам использовать разные тактики и стратегии для победы. Кроме того, Aviator игра предлагает разнообразие уровней сложности. Выберите легкий уровень, чтобы насладиться игровым процессом, или вызовите себе настоящий вызов, выбрав экспертный уровень. Независимо от выбранного уровня сложности, вы получите максимум удовольствия от игры и окунетесь в захватывающий мир авиаторов. Играйте в Aviator и наслаждайтесь разнообразием врагов и уровней, которые позволят вам почувствовать себя настоящим авиатором.
Marmaris Tekne Turu
SShaneSnuth
14/02/2024

FobertQuepe

Comprar Cialis Online Seguro It — is intolerable. Cialis 5 mg prezzo <a href="https://comprarcialis5mg.com/it/cialis-5mg-prezzo/" rel="nofollow ugc">prezzo cialis 5 mg originale in farmacia</a> cialis 5 mg prezzo
Marmaris Tekne Turu
graliontorile
15/11/2023

Wow! This could be one particular of the most helpful blogs We've ever arrive across on this subject. Basically Wonderful. I'm also an expert in this topic therefore I can understand your effort. http://www.graliontorile.com/

I like the efforts you have put in this, appreciate it for all the great blog posts.
Marmaris Tekne Turu
zoritoler imol
06/08/2023

Hello.This article was extremely remarkable, particularly since I was looking for thoughts on this subject last Tuesday. https://www.zoritolerimol.com

Unquestionably consider that that you said. Your favorite reason seemed to be at the internet the easiest thing to have in mind of. I say to you, I definitely get irked at the same time as other people consider concerns that they plainly do not understand about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will probably be back to get more. Thank you
View More
Marmaris Tekne Turu
Hira Baysal
28/05/2021
Tatile çok vaktim olmadığı için ancak bu şekilde günü birlik turları tercih edebiliyorum. Bir süredir bu siteden turlara katılıyorum ve hepsinden çok memnun kaldım. Turlar çok keyifli geçiyor ve asla sıkılmıyorsunuz tek gitseniz dahi sıkılmazsınız öyle diyeyim :) Bu sefer tercihim bu tur oldu, bunda da çok keyif aldım dolu dolu geçti. Tekne büyüktü zaten kocaman ve temizdi her yeri. Turunç köyünde mola verildi bir de serbest zaman, çok güzel bir köy ufak ve şirin gezilmesi çok keyifli bir yer tavsiye ederim
View More
Showing 1 - 7 of 7 in total

Write a review

from 100.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

3790 Reviews

You might also like