'den başlyan 750.00 TL
Müsaitlik Ara

Marmaris Yunuslarla Yüzmek

Created with Sketch. Marmaris, Muğla, Turkey
Değerlendirilmedi

Süre

1 saat

İptal

1 gün kala

Grub Sayısı

6 kişi

Diller

___

Genel Bakış

Marmaris Yunuslarla yüzmek, deyince çoğu insanın aklına film sahneleri gelir. Masmavi suların en şirin sakinleri olan yunuslarla birlikte dalgaların arasında kulaç atmak filmlerde gördüğümüz sahnelerdi. Daha doğrusu şimdiye kadar böyledir dersek daha doğru olur. Çünkü artık bu sahneyi sadece film karelerinde görmek zorunda değilsiniz. İsterseniz bizzat kendiniz de deneyimleyebilirsiniz. Denizlerin en akıllı canlılarından birisi olan yunuslarla birlikte zaman geçirebilir, onlarla adeta arkadaş olabilirsiniz. İnanılmaz gibi geliyor değil mi? Kesinlikle değil.

 

 

Marmaris Yunuslarla Yüzmek Hakkında Merak Edilenler

 

Marmaris Yunuslarla yüzmek özellikle çocuklar için mükemmel bir maceradır. Bilindiği gibi yunuslar, dünyanın en akıllı canlıları arasında gösteriliyor. Özellikle insanlarla iletişim ve bağ kurma noktasında yunusların özel bir yetenekleri olduğu kesin. Sanki uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla kurduğunu iletişim gibi.

 

Yunuslar akıllı oldukları kadar da oyuncu canlılar. Suyun içinde türlü oyunlar oynamak ve keyifli vakit geçirmekten müthiş keyif alıyorlar. Dilerseniz siz de bu oyunlara katılabilir ve yunusların dünyasına yolculuk edebilirsiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi bu aktivite özellikle çocukları için müthiş bir deneyim. Her şeyden önce yunuslar ile yüzmenin birçok hastalığın tedavisi noktasında son derece olumlu etkilerinin olduğu kanıtlanmış bir gerçek. Down sendromu, konuşma bozukluğu ve kronik sendromlara iyi geldiği bilinen bir gerçek. Bunun yanında çocukların böyle cana yakın canlılarla iletişim kurmaları onların kişisel ve ruhsal gelişimleri açısından da son derece olumlu etkilere sahip.

 

 

Yunuslarla Yüzmek Tehlikeli Midir?

 

Yunuslarla yüzmek, bazı insanları istemeden de olsa tedirgin edebilir. Burada çoğu insanın aklına gelen ilk soru; yunuslarla yüzmek tehlikeli midir sorusu. Şayet bu şekilde bir çekinceniz varsa içiniz rahat olabilir çünkü yunuslarla yüzmek kesinlikle tehlikeli bir aktivite değil. Her şeyden önce yunuslar sadece denizlerin değil dünyanın en cana yakın ve sevimli canlılarından birisi.

 

Yunusların en sevdiği şey oyunlar oynamak. Hele ki başkaları da bu oyunlara katılırsa iki kat keyif alıyorlar diyebiliriz. Bu sebeple güvenlik konusunda en ufak bir çekincenizin bile olmasına gerek yok. Yunuslarla yüzmek tam anlamı ile güvenli bir aktivite.

 

 

Yunuslarla Yüzmek Yep Yeni Bir Deneyim

 

Yunuslarla yüzmek, tam anlamı ile mükemmel bir deneyim. Diğer birçok aktivitenin aksine bu aktivite başka canlılar ile yapılıyor. Sadece çocuklar için değil yetişkinler için de son derece zevkli olabilir.
Yunuslar alanında deneyimli eğitmenler ilk karşınıza çıkar. Tur grupları olabildi kadar az kişiden oluşur. Bunun nedeni iste sevimli yunuslarla olacak etkileşiminizin maksimum seviyede tutulmasıdır. Yüzme turu başladığında eğitmenlerimiz de sizlerle birlikte olurlar ve yunuslarla beraber mükemmel bir deneyime kulaç atmaya başlarsınız. Şayet bugüne kadar deneyimleme şansını olmadıysa, yunuslar yüzmek kesinlikle araştırmanız gereken aktivitelerin başında geliyor.

DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLA !

ANA HUSUSLAR:

 • Günde 4 ayrı seans
 • Tur süresi 1.5 saat
 • Yunuslarla havuzda kalma süresi 30 dk
 • Yemek ve İçecek dahil değil
 • Yunuslarla yüzmek için yaş sınırı 12

Aktivite Programı

Hepsini Göster
1'ci Seans -11:00-12:30
1'ci Seans -11:00-12:30
1' ci seans

-11:00-11:20 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-11:30-12:00 arasında 30 dk boyunca havuzda yunuslarla zaman geçiriyoruz

-12:00-12:30 Otel ve konaklama noktalarına geri brakılma
2 'ci Seans-13:00-14:30
2 'ci Seans-13:00-14:30
2' ci seans

-13:00-13:20 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-13:30-14:00 arasında 30 dk boyunca havuzda yunuslarla zaman geçiriyoruz

-14:00-14:30 Otel ve konaklama noktalarına geri brakılma
3'cü Seans 15:30-17:00
3'cü Seans 15:30-17:00
3' cü seans

-15:00-15:20 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-15:30-16:00 arasında 30 dk boyunca havuzda yunuslarla zaman geçiriyoruz

-16:00-16:30 Otel ve konaklama noktalarına geri brakılma
4'cü Seans 17:00-18:30
4'cü Seans 17:00-18:30
4' cü seans

-17:00-17:20 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-17:30-18:00 arasında 30 dk boyunca havuzda yunuslarla zaman geçiriyoruz

-18:00-18:30 Otel ve konaklama noktalarına geri brakılma

Included/Excluded

 • Otelden alınma
 • Geri brakılma
 • Rehberlik Hizmeti
 • 30 dk yunuslarla yüzme
 • Sigorta
 • İçecek
 • İyecek
 • Resim ve Video çekimi

Aktivite Konumu

Created with Sketch. Marmaris, Muğla, Turkey

SSS

Yunuslarla yüzmek için bir yaş sınırı varmıdır?
Yunuslarla yüzmek için yaş sınırı min 12 dir. Reşit yani 18 yaşından küçük çocuklar havuzda sadece bir ebeviyen ile bulunma şartı bulunmakta. Yani bir yetişkin daha yunuslarla yüzmek için çocukla birlikte iştirak etmek zorunda.
Havuzda yunuslarla birlikte maksimum kaç kişi bulunabiliriz?
Aynı anda havuzda yunuslarla 6 kişi bulunabilir.

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmedi
Yoruma dayalı 0 yorum
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Orta
0
Kötü
0
Berbat
0
1 yorumdan 0 - 0 ı gösteriliyor

Yorum Yazın

Created with Sketch.
'den başlyan 750.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

54 Yorumlar

Bunu da beğenebilirsiniz