İçmeler Günlük Turlar

İçmeler Günlük Turları, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından bölgeyi ziyarete gelen turistlerin en çok ilgi gösterdiği aktivitelerin başında yer almaktadır. İçmeler, Marmaris koyu içerisinde yer alan yeşilin mavi ile iç içe olduğu mükemmel bir doğal güzelliktir. İçmeler günlük turları, alanında deneyimli uzman rehberler eşliğinde yapılmaktadır. Rehberlerimiz uzun yıllardır bu alanda hizmet verdikleri için bölge hakkında detaylı bilgiye sahiptir.

 

Tur programları, Marmaris bölgesinde güzel ve eğlenceli zaman geçirmeniz maçıyla, titizlikle planlanmıştır ve görülmeye değer bütün güzellikleri katılımcılar ile buluşturmayı hedefler. Şayet tatiliniz boyunca hiçbir şeyi kaçırmadan, nerede ne var, nasıl ulaşım sağlarım gibi problemlerle uğraşmak istemiyorsanız İçmeler Günlük Turları tam da size uygun bir seçenek.

 

İçmeler günlük turlar, gerek Marmaris’in coğrafyasını tanımak gerekse tarihini öğrenmek için adeta biçilmiş bir kaftan. Burada katılacağınız günlük turlar ve geçirdiğiniz vakit, yaşamınız boyunca biriktirdiğiniz güzel hatıralar ve unutulmaz anlar içerisinde mutlaka yer alacaktır.

Tekne Turları

Safari Turları

Kültür ve Tarih Turları

İçmeler Günübirlik Turlar

İçmeler Tekne Turları

 

İçmeler Tekne Turları, özel teknelerle doğanın kalbine bir yolculuktur. Her yıl bölgeye gelen binlerce insanın öncelikle tercih ettiği faaliyetlerin başında gelmektedir. Berrak suları, her birisi ayrı bir doğal güzellik olan koyları ile Marmaris İçmeler bölgesinde yapılan tekne turları unutulmaz bir tatil deneyimini katılımcılarına sunar. İçmeler Tekne Turları, sabah erken saatlerde başlar ve gün boyu devam eder. Tur kapsamında deneyimli tur rehberleri eşliğinde bölgenin en güzel koylarını gezme şansınız var. Sık sık verilen yüzme molalarında Marmaris’in berrak sularında yüzebilir ya da tekne içerisinde bulunan şezlonglarda güneşin tadına varabilirsiniz. Tur güzergahı boyunca deneyimli rehberler ve tekne personeli her türlü ihtiyacınıza ve sorunuza cevap vermek için hazır bulunmaktadır. İçmeler Tekne Turları, aileniz ve sevdiklerinizle uzun yıllar boyunca unutamayacağınız eşsiz bir doğa gezisidir.

 

İçmeler Yat Gezileri

 

İçmeler Yat Gezileri, günlük hayatın stresinden ve koşturmacasından bunalan, kendisini eşsiz bir doğal güzelliğin kalbine bırakmayan isteyen konukların en çok tercih ettikleri aktivitelerin başındadır. İçmeler bölgesi, sadece Marmaris’in değil dünyanın önde gelen tatil yörelerinin başında gelir. Bölgenin en önemli özelliği, doğal yapısının neredeyse hiç denebilecek kadar bozulmamış olasıdır. Yeşilin ve mavinin mükemmel birlikteliği bölgenin her noktasında görülmeye değer. İçmeler yat gezileri böyle bir doğal güzelliğin kalbine yapılan yolculuktur. İçmeler Yat Gezileri, tur programı için özel olarak hazırlanan yatlarla gerçekleştirilir. Tur programı sabahın erken saatlerinde başlar ve gün boyunca konuklarını eşsiz güzelliklerle buluşturur. Tur rehberleri alanlarında deneyimlidir ve bölgede gidilmesi ve görülmesi gereken yerleri bilirler. İçmeler Yat Gezileri, boyunca dünyanın en güzel koylarına yolculuk edersiniz. Sık sık verilen yüzme molalarından Marmaris’in muhteşem denizinde yüzebilirsiniz. Dileyen konuklarımız da tekne içerisinde bulunan şezlonglarda güneşin tadına varabilirler. Deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan eşsiz lezzetler de tur programına dahildir.

 

 

İçmeler Safari Turları

 

İçmeler Safari Turları, tatil keyfine farklı bir heyecan güzel bir macera katmak isteyen konuklar tarafından tercih edilir. Safari turları son yıllarda popülerliği artan aktivitelerdir. İçmeler Safari Turları kapsamında katılımcılar bir yandan bölgenin en güzel noktalarını gezerken diğer taraftan doğaya karşı zorlu ve çetin bir mücadeleye katılırlar. Safari turları çeşitli konseptler ile konukların beğenisine sunulmaktadır. Farklı konseptler arasında size en cazip gelen safari turunu seçebilirsiniz. Dileyen konuklar özel araçlar eşliğinde düzenlen AVT Safarileri ve Buggy Safarilerine katılabilirler. Heyecanın üst sevide olduğu tur programları ile çılgın saatler yaşamak isteyen konuklar için doğru bir tercih olacaktır.

 

AVT ve Buggy Safarilerine katılmak isteyen konukların ehliyet sahibi olmalarına gerek yoktur. Turlarda kullanılan araçlar özel olarak dizayn edilmiştir ve tur öncesi deneyimli rehberler sizleri araçlar hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirir. Dileyen konuklar ise eğlencenin tadına varmak için Jeep Safari turlarını tercih edebilirler. Deneyimli rehberler eşlinde, özel jeeplerde Marmarisin kalbine bir yolculuk Jeep Safari’lerde sizleri bekliyor. İçmeler Safari Turları, boyunca sadece heyecan ve eğlence yoktur. Tur programları boyunca bölgenin en güzel noktalarında dinlenme ve zaman geçirme şansı da vardır. Dinlenmelerde muhteşem doğa ile baş başa zaman geçirebilir, fotoğraf çekebilir ve bu deneyiminizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Covid 19 Kapsamından Alınan Tedbirler tatile çıkmayı planlayan konuklar tarafından en çok merak edilen konuların başında yer almaktadır. Sosyal hayatın hemen her alanında alınan önlemler ve salgına karşı verilen mücadele ile önemli bir yol kat edilmiş olsa da güvenlik önlemleri hala önemini korumaktadır. Konuklarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamaları bizim için en önemli konudur. Bu noktada salgına karşı alınması ve uygulanması gereken bütün tedbirler yasal mevzuat ve yönetmeliklerin belirlediği doğrultuda taviz vermeden uygulanmaktadır.

 

Covid 19 Kapsamında Alanın Tedbirler;

  • Sosyal mesafe zorunluluğu. Konaklamalardan her türlü aktiviteye kadar bugün faaliyetlerde sosyal mesafe zorunluluğu bulunmaktadır.
  • Çalışanların ve misafirlerin her türlü ortamda maske takmaları zorunludur. Bu kuralın en küçük bir istisnası yoktur.
  • Ulaşım araçları başta olmak üzere bütün mekanlarda oturma düzeni, boş koltuk bırakarak yapılmaktadır.
  • Tatiliniz boyunca zaman geçirdiğiniz her ortamda el ve yüz dezenfektanları bulunmaktadır.