Bodrum Tekne Kiralama

Bodrum Tekne Kiralama, aileniz ve sevdikleriniz ile özel bir tatil deneyimi için doğru tercih olacaktır. Bodrum bölgesinin dillere destan güzelliği sadece bizim değil dünyanın malumu. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin öncelikli tercihidir. Adına şarkılar yazılmış Bodrum’da uzun tekne kiralayarak mavinin kalbine yolculuk edebilirsiniz. Bodrum’un eşsiz güzellikteki koylarında geçireceğiniz size özel zamanlar sonrasında bütün yorgunluğunuzu atarak yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

 

Bodrum Tekne Kiralama ile mavinin kalbine bir yolculuk sizleri bekliyor. Bodrum sadece doğal güzellikleri ile değil tarihi dokusu ile de ön plana çıkan bir bölgedir. Tarih boyunca Pers İmparatorluğundan Bizans İmparatorluğuna, Roma İmparatorluğundan Osmanlı İmparatorluğuna kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bölge tarihsel kalıntılar açısından da son derece zengin bir bölgedir.

Bodrum Günlük Kiralama Tekneleri

Bodrum Tekne kiralamak isteyen aile ve arakadaş grupları için bir cennet sayılır. Bodrum koyu ve içerisine bulunduğu yarımada yüzlerce koy ve el değememiş sahillerden ibarettir. Bunu fırsat bilen misafirlerimiz özellikle yeni dünyanın getirdiği pandemi gibi zorlukların üstesinden gelmek için tekne kiralamayı ve izole bir tatil yapmayı tercih etmye başlamıştır.

Bodrum Kabin Tatili ve Mavi Tur

Akdeniz mavi tur ve kabin tatili için dünyada en populer bölge olarak kabul görmüştür. Bunun nedeni kuşkusuz bulunduğu coorafik iklim ve tarif edilemiyecek güzel tabiatıdır. Türkiye de büyük ölçüde bu pazarın baş röl oyuncularındandır . Özellikle Muğla bölgesi bu turların odak noktasıdır.

Bodrum Özel Tekne Turları

Bodrum Özel Tekne Turları son yıllardan en çok tercih edilen tatil aktivitelerinden birisidir. Bodrum’un doğal güzelliği dünya çapınca tescillenmiş bir gerçek. Dünyanın en çok tercih edilen tatil bölgelerinin başında gelen Bodrum güzel koyları ve muhteşem doğası ile de ön plana çıkıyor. Siz de bu güzelliği doya doya yaşamak isterseniz Bodrum Özel Tekne Turlarını kesinlikle incelemelisiniz.

 

Bodrum Özel Tekne Turları ile kendiniz, aileniz ya da arkadaş grubunuz ile doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Katılımcı sayınıza göre en uygun özelliklere sahip tekneleri seçebilir ve geziniz boyunca konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Tur boyunca deneyimli kaptanlarımız ile Bodrum bölgesinin en güzel rotalarını gezebilirsiniz. Bodrumun en güzel koylarında vereceğiniz molalar ile denizin tadını çıkartabilir şezlonglarda güneşin tadına varabilirsiniz. Şayet iş hayatının koşturmacasından bunaldıysanız ve ruhen bir yenilenmeye ihtiyacınız varsa Bodrum Özel Tekne Turları tam da sizin aradığınız aktivite.

 

Bodrum Motor Yat Kiralama

 

Bodrum Motor Yat Kiralama, daha özel bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin taleplerine cevap veriyor. Bodrum Motor Yat Kiralama ile kendinize ve ailenize özel bir mavi yolculuk deneyimine çıkabilirsiniz. Her türlü zevk ve beğeniye uygun motor yatlarımız arasından dilediğinizi tercih edebilir ve mavinin kalbine doğru yapılacak bir yolculuğa adım atabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca deneyimli personelimiz her türlü talebinize cevap vermek için hazır olacak.

 

Bodrum Motor Yat Kiralama son yılların en çok tercih edilen aktivitelerinden birisi. Motor yat kiralama yaparak kendilerine ve sevdiklerine özel bir tatil deneyimi isteyen turistlerin öncelikli tercihi durumunda. Bodrum Motor Yat Kiralama ile Bodrum bölgesini en güzel koylarında masmavi denizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Sadece ülkemizin değil dünyanın da önde gelen mavi yolculuk lokasyonlarında unutulmaz bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Şayet bugüne kadar deneyimleme şansınız olmadıysa en kısa zamanda Bodrum Motor Yat Kiralama seçeneklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Bodrum Mavi Yolculuk Turları

 

Bodrum Mavi Yolculuk Turları ile mavinin kalbine seyahat edebilirsiniz. Marmaris ve Bodrum bölgesi sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın da en önemli mavi yolculuk rotalarının başında gelir. Tatilleri için Bodrumu tercih eden yerli yabancı birçok turist için mavi yolculuk olmazsa olmazların başında geliyor. Siz de aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz Bodrum Mavi Yolculuk Turlar kesinlikle incelemelisiniz.

 

Bodrum Mavi Tur Yolculukları mavi yolculuğa özel olarak tasarlanmış, konforun ön planda olduğu özel tekneler ile yapılır. Mavi yolculuk boyunca deneyimli ve profesyonel ekibimiz sayesinde kendinizi evinizin rahatlığında hissedeceksiniz. Bodrum Mavi Yolculuk Turları boyunca bölgenin en güzel en bakir koylarında gönlünüzce vakit geçirebilir masmavi, berrak suların keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanında bölgenin muhteşem doğası da gözlerinizin önünde olacak. Bodrum Mavi Yolculuk Turları, günlük hayatın koşturmasından sıkılmış konukların aradıkları motivasyonu onlara sağlayacak.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler, tatil planı yapan kişilerin en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Alınan önlemlerle salgın kontrol altına alınmış olsa da bizim üzerimize düşen görev bitmiş değil.

Sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir tatil deneyimi yaşamanız bizim için her şeyden önemlidir. Bu sebeple gerekli bütün tedbirler alınmış olup titizlikle uygulanmaktadır. Sağlık, güvenlik ve huzur içinde geçireceğiniz tatiliniz boyunca ruhen ve bedenen yenileceksiniz.

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  • İç veya dış mekanlarda sosyal mesafe kuralları istisnasız olarak uygulanmaktadır. Bu konuda en ufak bir istisna bile yapılmamaktadır.
  • Aktivitelere katılan misafirlerin ve görevli personelin maske takması zorunludur.
  • İç mekanlarda yapılan bütün faaliyetler ile yapılacak bütün yolculuklarda oturma düzenleri bir koltuk boş kalacak şekilde düzenlenir.
  • Açık veya kapalı bütün mekanlarda dezenfeksiyon cihazları hazır bulunmaktadır.