Fethiye Tekne Kiralama

Fethiye Tekne Kiralama, tatil için Fethiye bölgesini tercih eden turistler için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tekne kiralama ile kendinize ya da arkadaş grubunuza özel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Tatilinizin ne kadar süreceği ise tamamen size kalmış. Fethiye bölgesi sadece ülkemizin değil dünyanın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinin başında geliyor. Bunun ardından yatan en temel sebep ise bölgenin sahip olduğu mükemmel doğal güzellik. Ölüdeniz bölgesi dünyanın en çok tercih edilen en çok beğenilen bölgelerinin başında geliyor.

 

Fethiye Tekne Kiralama ile Fethiye bölgesinin doğal güzelliklerini deneyimleme şansınız olacaktır. Bölge el değmemiş doğası ve mükemmel koyları ile ön plana çıkmaktadır. Tekne kiralayarak bu doğal güzelliğin kalbine yolculuk edebilirsiniz. Bölgenin önde gelen koylarında dilediğiniz gibi vakit geçirebilir mavinin ve yeşilin tadını gönlünüzce çıkartabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız, hafızlardan silinmeyecek bir tatil deneyimi, Fethiye Tekne Kiralama ile sizleri bekliyor.

Fethiye Günlük Kiralama Tekneleri

Fethiye Tekne kiralamak isteyen aile ve arakadaş grupları için bir cennet sayılır. Fethiye koyu ve içerisine bulunduğu yarımada yüzlerce koy ve el değememiş sahillerden ibarettir. Bunu fırsat bilen misafirlerimiz özellikle yeni dünyanın getirdiği pandemi gibi zorlukların üstesinden gelmek için tekne kiralamayı ve izole bir tatil yapmayı tercih etmye başlamıştır.

Fethiye Kabin Tatili ve Mavi Tur

Fethiye Mavi Yolculuk Turları, dünyanın en çok tercih edilen rotalarından birisinde, unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Bodrum bölgesinden başlayarak Kaş bölgesinden sona eren mavi yolculuk rotasının en önemli merkezleri Marmaris, Göçek ve Fethiye lokasyonlarıdır. Her yıl, dünyanın dört bir köşesinden binlerce insan tarafından tercih edilen mavi yolculuk, doyasıya dinlenebileceğiniz ve mavi bir dünyanın içinde huzur bulacağınız bir aktivite. Sadece mükemmel denizi ile değil yemyeşil, el değmemiş tabiatı ile de bölge ön plana çıkıyor.

 

Fethiye Mavi Yolculuk Turları, katılımcıların maksimum konfor ve lüks standartlara ulaşmasını hedeflemektedir. Seyahatiniz boyunca alanında deneyimli ve profesyonel ekip her türlü talebinizi karşılamak için hazır bulunacaktır. Şayet siz de günlük hayatın karmaşasından bunaldıysanız, yılın bütün yorgunluğunu geride bırakarak yepyeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, çıkacağınız mavi yolculuk ile ruhen bedenen yenilenebilirsiniz. Mavi yolculuğa bir kere çıktığınızda bundan sonra her yıl tekrarlamak isteyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Fethiye Özel Tekne Turları

Fethiye Özel Tekne Turlar, sizlere aileniz ya da grup arkadaşlarınız ile çıkacağınız bir yolculuk şansını verir. Özel tekne turlar ile dünyanın sayılı tatil bölgelerinden olan Fethiye bölgesinde zevkinize göre bir seyahate çıkabilirsiniz. Deneyimli kaptanımız eşliğinde dilediğiniz koylara uğrayabilir istediğini yerde dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Fethiye Özel Tekne Turlarında bütün kontrol sizde olur. Kendinizi nerede iyi hissediyorsanız orada vakit geçirebilirsiniz.

 

Fethiye Özel Tekne Turları ile ölü denizi, kelebekler vadisini, mavi mağarayı, soğuk suyu, nicholas adasını ve daha birçok lokasyonu ziyaret edebilirsiniz. Mavini ve yeşilin en güzel beraberliği Fethiye’nin bakir koylarında sizleri bekliyor. Yılın bütün yorgunluğunu geride bırakmak ve yepyeni bir başlangıç yapmak için mükemmel bir fırsat. Şayet bugüne kadar deneyimleme şansınız olmadıysa en kısa zamanda tur programlarını ve rotalarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Fethiye Motor Yat Kiralama

 

Fethiye Motor Yat Kiralama ile özel olarak tasarlanmış motor yatlar içinden ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun motor yatı seçebilirsiniz. Fethiye Motor Yat Kiralama, tatil dönemlerinde özel ve konforlu bir tatil opsiyonu isteyen konukların öncelikli tercihlerinden birisidir. Fethiye bölgesinin doğal güzelliğine ve tarihi mirasına yapılacak özel bir yolculuk için ilk tercihlerinizden birisi olabilir.

 

Fethiye Motor Yat Kiralama ile dünyanın en güzel coğrafyalarından birisine sahip Marmaris bölgesinde, zevkinize göre düzenleyeceğiniz bir rotada eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Motor yatlar farklı büyüklükler de ve farklı konfor seviyelerine sahip olarak geniş bir yelpazeden tercih yapabilirsiniz. Bu özelliği ile her bütçeye ve her zevke uygun bir motor yata ulaşmak kolaydır. Motor yat içerisinden geçireceğiniz vakit boyunca alanında deneyimli personelimiz her konuda sizlere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Fethiye Motor Yat Kiralama ile uzun yıllar boyunca hafızanızdan silinmeyecek bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bir kere deneyimledikten sonra her yıl tatili planlarınızda listenizin ilk sıralarında yer alacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler, tatile çıkmayı düşünen insanların en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamanız bizim için her şeyden daha önemli. Dünya ve ülke çapında alınana önlemlerle salgın kontrol altına alınmış olsa da güvenlik önemlerinden taviz veremeyiz. Alınan bütün tedbirler ile gönül rahatlığı ile tatil deneyimini yaşayabilişiniz.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  • Her türlü faaliyette sosyal mesafe kurallarına uyulması zorunludur. Bu konuda gerekli bütün önlem ve tedbirler titizlikle alınmaktadır.
  • Maske zorunluluğu hem katılımcılar hem de aktivitelerde görevli olan personel için zorunlu tutulmuştur.
  • Faaliyet içinde yapılacak seyahatler ve her türlü organizasyon da oturma düzeni “bir koltuk boş” olacak şekilde düzenlenmektedir.
  • Bütün alanlarda maksimum hijyen koşullarının sağlanması için dezenfeksiyon sistemleri hazır bulunmaktadır.