Marmaris Tekne Kiralama

Marmaris Tekne Kiralama, son yılların en çok tercih edilen aktivitelerinin başında geliyor. Bilindiği gibi Marmaris bölgesi gerek doğal güzellikleri ile olsun gerekse zengin tarihi dokusu ile olsun dünyanın en değerli lokasyonlarının başında yer alıyor. Bu özelliğinden ötürü Marmaris bölgesi sadece ülkemizin değil dünyanın da en çok rağbet gören bölgelerinin başında geliyor. Şayet siz de bu güzelliğini deneyimlemek, aileniz ve sevdiklerinizle uzun yıllar unutulmayacak bir tatil yaşamak istiyorsanız Marmaris Tekne Kiralama ile bunu yapabilirsiniz.

 

Marmaris Özel Tekne Turları, daha sakin bir deneyim yaşamak isteyen konukların öncelikli tercihleri arasındadır. Normal tekne turları bazı durumlarda biraz kalabalık olabiliyor. Şayet kalabalıktan hoşlanmıyorsanız ve sadece aileniz ve sevdiklerinize özel bir deneyim yaşamak istiyorsanız özel tekne turları tam da sizin aradığınız şey. Özel tekne turunda sevdiklerini ile geçireceğiniz zaman tamamen size özeldir. Özel tekne turu ile sadece ülkemizin değil dünyanın en güzel rotalarından birisi olan Marmaris bölgesinde unutulmaz bir yolculuk sizleri bekliyor.

 

Marmaris Tekne Kiralama ile dünyanın en güzel deniz rotalarından doya doya seyahat edebilirsiniz. Tekne kiraladıktan sonra rota olarak seçebileceğiniz birbirinden güzel rotalar bulunuyor. Marmaris – Datça, Marmaris – Fethiye ya da Marmaris – Yunan Adaları en çok tercihe dilen rotalardır. Dilediğiniz rotayı seçerek benzersiz bir tekne kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. Şayet bugüne kadar deneyimleme şansınız olmadıysa en kısa zamanda tatil planlarınıza dahil etmeniz gereken bir aktivite.

Marmaris Günlük Kiralama Tekneleri

Marmaris Tekne kiralamak isteyen aile ve arakadaş grupları için bir cennet sayılır. Marmaris koyu ve içerisine bulunduğu yarımada yüzlerce koy ve el değememiş sahillerden ibarettir. Bunu fırsat bilen misafirlerimiz özellikle yeni dünyanın getirdiği pandemi gibi zorlukların üstesinden gelmek için tekne kiralamayı ve izole bir tatil yapmayı tercih etmye başlamıştır.

 

 

Marmaris Kabin Tatili ve Mavi Tur

Marmaris Mavi Yolculuk Turları, dünyanın en güzel mavi yolculuk rotalarından birisi olan Marmaris bölgesinde gerçekleştirilmektedir. Bu özelliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından gelen konukların öncelikli tercih olmaktadır.

 

İş temposundan bunaldıysanız, hayatın karmaşasından sıkıldıysanız, ruhen yenilenme ihtiyacı hissediyorsanız Marmaris mavi yolculuk turları tam da ihtiyacınız olan şey diyebiliriz. Mavinin ve yeşilin mükemmel bir birleşimi bu turlarda sizleri bekliyor. Mavi yolculuk boyunca sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en güzel koylarını gezmiş olursunuz. Mavi bir dünyada yaptığınız yolculuk yeşilin de en güzel tonlarını gözlerinizin önüne getirmektedir.

 

Marmaris Mavi Yolculuk boyunca ihtiyaç duyacağınız her türlü detay titizlikle düşünülmüştür. Mavi yolculuk için özel olarak tasarlanmış olan deniz araçlarımızda evinizin konforunda bir seyahat yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Yine bütün yolculuk süresince ihtiyaç duyacağınız durumlarda yanınızda olmak üzere deneyimli ve profesyonel ekibimiz de sizlere hizmet veriyor olacak. Deneyimli kaptanlarımızın idaresinde mavinin kalbine yapacağınız yolculuğunuz uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi olacak.

Marmaris Özel Tekne Turları

Marmaris Özel Tekne Turları, daha sakin bir deneyim yaşamak isteyen konukların öncelikli tercihleri arasındadır. Normal tekne turları bazı durumlarda biraz kalabalık olabiliyor. Şayet kalabalıktan hoşlanmıyorsanız ve sadece aileniz ve sevdiklerinize özel bir deneyim yaşamak istiyorsanız özel tekne turları tam da sizin aradığınız şey. Özel tekne turunda sevdiklerini ile geçireceğiniz zaman tamamen size özeldir. Özel tekne turu ile sadece ülkemizin değil dünyanın en güzel rotalarından birisi olan Marmaris bölgesinde unutulmaz bir yolculuk sizleri bekliyor.

 

Marmaris Özel Tekne Turları ile geride bıraktığınız yılın yorgunluğundan arınabilir ve Marmaris’in en güzel koylarında ruhen yenilenebilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca vereceğiniz yüzme molaları ile denizin tadına varabileceğiniz gibi dilerseniz tekne üzerinde bulunan şezlonglarda güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Deneyimli kaptanlarımızın idaresinde mavinin ve yeşilin tadını doyasıya çıkaracaksınız. Yolculuğunuz boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her şey titizlikle düşünülmüştür. Özel olarak tasarlanan teknelerimiz sayesinde konforun ön planda olduğu gezi boyunca size düşen sadece doyasıya eğlenmek.

 

Marmaris Motor Yat Kiralama

 

Marmaris Motor Yat Kiralama, daha özel ve konforlu bir tatil opsiyonu isteyen konukların öncelikli tercihlerinden birisidir. Marmaris bölgesinin doğal güzelliğine ve tarihi mirasına yapılacak özel bir yolculuk için ilk tercihlerinizden birisi olabilir. Bilindiği gibi bölge sadece ülkemizin değil bütün dünyanın en önemli tatil bölgelerinin başında gelir ve her yıl büyük bir talep görmektedir.

 

Marmaris Motor Yat Kiralama ile dünyanın en güzel coğrafyalarından birisine sahip Marmaris bölgesinde, zevkinize göre düzenleyeceğiniz bir rotada eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Motor yatlar farklı büyüklükler de ve farklı konfor seviyelerine sahip olarak geniş bir yelpazeden tercih yapabilirsiniz. Bu özelliği ile her bütçeye ve her zevke uygun bir motor yata ulaşmak kolaydır. Motor yat içerisinden geçireceğiniz vakit boyunca alanında deneyimli personelimiz her konuda sizlere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Marmaris Motor Yat Kiralama ile uzun yıllar boyunca hafızanızdan silinmeyecek bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler, tatile çıkmayı düşünen insanların en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamanız bizim için her şeyden daha önemli. Dünya ve ülke çapında alınana önlemlerle salgın kontrol altına alınmış olsa da güvenlik önemlerinden taviz veremeyiz. Alınan bütün tedbirler ile gönül rahatlığı ile tatil deneyimini yaşayabilişiniz.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  • Her türlü faaliyette sosyal mesafe kurallarına uyulması zorunludur. Bu konuda gerekli bütün önlem ve tedbirler titizlikle alınmaktadır.
  • Maske zorunluluğu hem katılımcılar hem de aktivitelerde görevli olan personel için zorunlu tutulmuştur.
  • Faaliyet içinde yapılacak seyahatler ve her türlü organizasyon da oturma düzeni “bir koltuk boş” olacak şekilde düzenlenmektedir.
  • Bütün alanlarda maksimum hijyen koşullarının sağlanması için dezenfeksiyon sistemleri hazır bulunmaktadır.