Fethiye Günlük Turlar

Fethiye Günlük Turlar

 

Fethiye Günlük Turlar, Türkiye’nin en gözde tatil bölgelerinden birisi olan Fethiye bölgesinde, mükemmel bir tatil aktivitesi imkanı sunar. Fethiye, sadece ülkemizin değil dünyanın da önce gelen turizm bölgelerinin başında geliyor.

 

Her yıl, yerli ve yabancı yüz binlerce insan tarafından ziyaretçi akınına uğramakta olan bölge, yeşil ve mavinin kusursuz birleşimi ile konuklarını ağırlıyor.

 

Tatillerini Fethiye bölgesinden geçirmek isteyen konuklar, bölgeye yabancı olmaları dolayısı ile nerelere gidilir, nereler görülmelidir ve bu bölgelere ulaşım nasıl sağlanır konularında soru işaretlerine sahiptir.

 

Fethiye günlük turlar, tam da bu şekilde düşünen konuklar için mükemmel bir tercih. Deneyimli rehberler tarafından hazırlanan özel tur rotaları ile bölgede geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Günlük tur boyunca, rehberlerimiz eşliğinde bölgenin bütün güzelliklerine ulaşacaksınız.

Tekne Turları

Safari Turları

Kültür ve Tarih Turları

Ekstrem Turlar

Fethiye Günlük Turlar

Fethiye Tekne Turları

 

Fethiye Tekne Turları, son yıllarda en çok tercih edilen aktivitelerin başında geliyor. Günlük hayatın koşturmasından ve karmaşasından sıkılan misafirler doğa ve deniz ile başbaşa zaman geçirmek istiyor.

 

Fethiye tekne turları, katılımcılara mavinin en güzel tonlarını içeren bir yolculuk sunuyor. Günün erken saatlerinden başlayan tekne turu ile gün boyu en güzel koyları ziyaret ediyoruz. Yolculuk boyunca sık sık verilen yüzme molaları ile berrak sulara doyacaksınız.

 

Dileyen konuklar tekne içinde bulunan şezlonglar da güneşin tadına varabilirler. Tur boyunca bölgenin en önemli noktaları sırası ile ziyaret ediliyor. Bu muhteşem anları ölümsüz hale getirmek için kameranızı yanınıza almanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

 

Fethiye Yat Gezileri

Fethiye Yat Gezileri, mavi yolculuk tutkunları için doğru tercih. Fethiye bölgesinin muhteşem koylarında mavinin en güzeller tonları sizleri bekliyor. Fethiye Yat Gezileri, özellikle son yıllarda bölgeye gelen konuklar tarafından en çok tercih edilen aktivitelerin başında yer alıyor.

 

Özel olarak tasarlanan yatlar eşliğinde, deneyimli personelimiz ile uzun yıllar unutulmayacak bir tatil aktivitesi. Fethiye yat gezileri ile çıkacağınız mavi yolculuk sonrası geride bıraktığınız yılın bütün yorgunluğu geride kalmış olacak.

 

Fethiye Yat Gezileri ile çıkacağınız mavi yolculuk boyunca güneşin ve denizin tadına doyasıya varacaksınız. Yat turları ile bedenen dinlenirken ruhen yenilecek ve hayata kaldığınız yerden devam etmek için gerekli enerjiyi kendinizde toplayacaksınız.

 

Fethiye Safari Turları

Fethiye Safari Turları, heyecan ve adrenalin tutkunları için en doğru seçenek. Bazıları için tatil deniz ve dinlenmeden ibaretken bazıları tatil serüvenlerini heyecan ve adrenalin olmadan düşünemezler.

 

Siz de tatile bu şekilde bakıyorsanız Fethiye Safari Turları, tam da sizin aradığınız aktivite. Doğaya karşı vereceğiniz zorlayıcı ve bir o kadar da deşarj edici safari turları sonunda hem eğlenecek hem de deşarj olacaksınız.

 

Fethiye Safari Turları, konuklarına çeşitli konseptlerde hizmet vermektedir. Buggy ve ATV araçlar ile doğa şartlarına karşı çetin bir mücadele verebileceğiniz gibi, Jeep ve At safarileri ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Üstelik bu turlara katılmanız için ehliyet sahibi olmanıza da gerek yok. Eğitmenlerimizin vereceği kısa eğitimler ile bu tura hazır olacaksınız. Safari turları yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de son derece eğlenceli bir tatil aktivitesidir.

 

Fethiye Babadağ Paragliding

Babadağ Paragliding, ömür boyu unutamayacağınız eşsiz bir macera. Babadağı, Fethiye Ölüdenize hakim bir konuda bölgenin güneybatı bölgesinde bulunuyor ve dileyen konuklara eşsiz bir macera yaşama imkanı sunmakta.
Babadağ Pragliding, daha sık duyduğumuz adı ile yamaç paraşütü.

 

Son yıllarda bölgeye gelen konukların en çok tercih ettiği aktivitelerin başında geliyor. Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenlerle birlikte kendinizi göz yüzünün kollarına bırakıyorsunuz. Fethiye üzerinde kuş misali yapacağınız yolculuk hayatınızda daha önce deneyimlemediğiniz bir heyecan olacak.

 

Babadağ Paragliding hakkında merak edilen konuların başında güvenli olup olmadığı gelir. Bu konuda en ufak bir kuşkunuz olmasın. Sizinle gökyüzüne açılacak olan eğitmenler alanlarında deneyimli ve profesyonel kişilerdir. Uçuş için gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmış olup uçuş öncesi gerekli bilgilendirmeler de tarafınıza yapılacak.

 

Sizin yapmanız gereken tek şey; kendinizi gökyüzünün engin maviliğine bırakmak ve bu deneyimin tadını çıkartmak. Havada geçireceğiniz zaman zarfını ölümsüzleştirmek için yapılacak kayıt bizden.

 

Covid 19 Kapmasında Alınan Tedbirler

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler, tatil planı yapan kişilerin en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Alınan önlemlerle salgın kontrol altına alınmış olsa da bizim üzerimize düşen görev bitmiş değil.

 

Sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir tatil deneyimi yaşamanız bizim için her şeyden önemlidir. Bu sebeple gerekli bütün tedbirler alınmış olup titizlikle uygulanmaktadır.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  • İç veya dış mekanlarda sosyal mesafe kuralları istisnasız olarak uygulanmaktadır.
  • Aktivitelere katılan misafirlerin ve görevli personelin maske takması zorunludur.
  • İç mekanlarda yapılan bütün faaliyetler ile yapılacak bütün yolculuklarda oturma düzenleri bir koltuk boş kalacak şekilde düzenlenir.
  • Açık veya kapalı bütün mekanlarda dezenfeksiyon cihazları hazır bulunmaktadır.