from 300.00 TL
Check Availability

Fethiye Atv Safari

Fethiye, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

3 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

Fethiye ATV Safari

Fethiye ATV safari turları toz, toprak, macera, ve adrenalin tutkunları için başlı başına bir aksiyon platformu. Tatil eşittir adrenalin diyenler için hazırlanmış bu turlar, dört tekerlekli bir araçta extreme dolu bir macera sunuyor. ATV turları, cennet köşelerimizden biri olan Fethiye’de tatil planlayanlar için özel hazırlanan parkur alanlarında gerçekleştirilir. Tur tamamlandıktan sonra ise size düşen sadece içinizden gelerek, coşkuyla çok eğlendim diyebilmek. Toz, toprak, çamur ve orman içinde size tahsis edilen dört tekerlekli bir araçla maceraya hazır mısınız?

 

Fethiye ATV Safari Bölgenin En Büyük Parkuru Kayaköy

Fethiye ATV safari turlarına katılmak için özel bir bilgi veya yetenek sahibi olmanız gerekmez. Özel olarak hazırlanmış Kayaköy parkuru, bölgenin en büyük parkuru olarak ATV sürüş keyfinize keyif katar özellikte bir alandır.  Gün içinde 3 farklı saat diliminde size en uygun olan saatleri seçebilir, tatilinizi aksiyon dolu geçirebilirsiniz. Herhangi bir tecrübe ve profesyonellik gerektirmeyen bu turda kullanılan ATV araçları, 4 tekerlekli ve otomatik vitestir. Bakımları ve gereken güvenlik koşulları sağlanmış bu araçlar ile tatiliniz daha keyifli ve bir o kadar konforlu geçecek.

Farklı ekstrem turları içinde yer alan  ATV safari turuna katılmak için hotelinizden ücretsiz olarak alınırken dönüşte aynı imkanlarla geri dönüşünüz sağlanmaktadır. Karaköy mevkiine ulaşım sonrası yapılan bilgilendirme ve kısa eğitim sonrası, size tahsis edilen ATV aranıza binebilir tura başlayabilirsiniz.

İster tek başına isterse iki kişi tura katılabilir, doyumsuz sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Tur için gerekli olan tüm teçhizat ve ATV’nin tur ücretinin içinde olması ise sizi bu konuda ayrıca uğraştırmanızı engeller. Ormanlık alanda atacağınız bu tur geliş-gidiş dahil yaklaşık olarak 3 saatlik doyumsuz bir maceradır.

 

Fethiye ATV Safari Turu İçin Sıcak Bir Engel Değil!

Fethiye ATV safari turu için sıcak bir engel değildir, çünkü sabah veya akşamki diğer turlara katılım sağlayabilirsiniz. Tur her ne kadar ormanlık alanda yapılsa bile aşırı sıcak mevsimlerde zorlayıcı olabilir. Hatta yapı itibari ile sıcaktan çok etkilenen bir yapıya da sahip olabilirsiniz. Ancak tüm bunlar bu tura katılmak için bir engel değildir.  ATV safari turuna katılacaksanız, sabahın erken saatlerinde yapılan veya akşamüstü olan son tura katılabilirsiniz.

Fethiye’de diğer bir parkur alanı olan Ölüdeniz ’de ATV turu atmayı istiyorsanız, doğanın eşsiz güzelliğini fotoğraflamayı unutmayın. İsterseniz ücretli olarak alabileceğiniz profesyonel çekim hizmeti ile tüm ATV turunuzu kayda alabilir, sevdiklerinizle anı anına paylaşabilirsiniz. Üstelik bu video ve fotoğraflama hizmetinde ödeyeceğiniz ücret ise oldukça uygun. Sizde doyumsuz bir tatil keyfi sürmek istiyorsanız tatil paketleri arasından size uygun olanı seçebilir, Fethiye ATV safari turuna katılabilirsiniz.

 

Fethiye ATV Safari İle Doğal Orman Arazisinde Sportif Aktivite Fırsatı

Fethiye ATV safari turu ile doğal orman arazisinde aktivite fırsatı yakalayabilir, tatil keyfinize keyif katabilirsiniz. Üstelik 30 dakikalık deneme sürüşü sonrası ofroad patika orman dağ yollarında orman havasını içinize çekebilirsiniz. Tatilinize renk katacak bu etkinlik öncesi, aldığınız eğitim ve bilgilendirmeler ile ATV sürüşünüz hem güvenli hem konforlu geçecektir. Üstelik isterseniz bu keyfi çok sevdiğiniz bir kişiyle birlikte yaşayabilirsiniz.

Özgürce gaza basabileceğiniz ATV araçları ile çam ormanları arasında süzülebilir, engebeli tepeleri aşabilirsiniz. Şelale, çukur, çamur havuzu ve göletleri görebilir, doğayla bu randevunuzun keyfini doyasıyla çıkartabilirsiniz. Tozu dumana katabilecek adrenalin yüklü ATV safari turları ile tatilin tanımlamasını bir kez daha yapabilir, tüm klasik tatil anlayışınızı yıkabilirsiniz. Üstelik ilk kez katılanların bir sonraki tatil sezonda yapılacak aktiveler listesindeilk sıralarda yer alan bu tura, sizde tekrar katılmak isteyeceksiniz.

 

Fethiye ATV Safari; Doğa, Tarih, Adrenalin ve Macera

Fethiye ATV safari; doğa, tarih, adrenalin ve macerayı bir arada yaşayabileceğiniz bir etkinlik. Hem spor yapıyorsunuz, hem de doyasıya eğleniyorsunuz. Üstelik  sevdiğiniz yanınızda ve aynı takımdasınız. Fethiye ATV safari turuna katıldığınızda, yoruluyor, acıkıyor, güneş, yağmur veya yüzünüze vuran rüzgarla kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Şehrin boğucu kalabalığından arınıp, kendinizi doğanın kucağına bırakıyorsunuz.

Rehberler eşliğinde ve belirlenen rotada sürdürdüğünüz ATV turunu, aynı rotadan geri dönerek tamamlıyorsunuz. Üstelik tatile beraber geldiğiniz sevdiklerinizle birlikte bu tura katılıp konvoy da yapabilirsiniz. İster şirket arkadaşlarınız, ister dostlarınız, isterse aileniz olsun, beraber doyumsuz bir tatil geçirebilirsiniz. Akşam otelinize veya apartınıza gittiğinizde ise hala Fethiye ATV safari turunda yaşadıklarınızı düşüneceğine eminiz. Yeter ki tatilinizi sizin yüzünüzü güldürecek hizmeti verecek bir Tatilhop tatil paketleri ile planlayın.

 

Fethiye ATV Safari Turu İle ilgili Tavsiyeler 

Eğer keyifli bir sürüş keyfi çıkarmak istiyorsanız, Fethiye ATV safari turu ile ilgili tavsiyelere kulak vermenizi öneririz. Öncelikle tura katılacağınız tur şirketinin müşteri memnuniyeti konusunda aldığı referanslara dikkat etmelisiniz. Online yorumlar şeklinde sağlanan geri dönüşlerden başkalarının tecrübelerinden yararlanabilir, en doğru tur şirketini seçebilirsiniz. Fethiye ATV safari turuna atıldığınızda, sizi sürüş yapılacak parkura kadar ve dönüşte ücretsiz olarak transferini sağlayıp sağlamadıklarına dikkat etmelisiniz.

ATV safari turuna katılmaya karar verdiyseniz yanınızda yedek kıyafet götürmeyi de sakın ihmal etmeyin. Mevsime göre toz, güneş, yağmur ve çamur gibi birçok faktöre birde ter eklenince eminiz ki buna çok ihtiyacınız olacak. Birde buna güneşten korunmak için gereken şapka, güneş kremi ve tabi ki atıştırmalıklarınızı eklemelisiniz. Doğayla baş başa geçireceğiniz saatlerde doğanın keyfini çıkartabileceğiniz ve bir o kadar keyif alacağınız bu turda, tatilinizi baştan yazacak, bir sonraki seferi iple çekeceksiniz. 24000 metrekarelik parkurda doğa içinde adeta cirit atacaksınız.

Fethiye ATV safari turları, doğası, güneşi, manzarası, fiyatları, hizmetler ve diğer bilinmeyenleri hakkında tüm detaylar Tatilhop’da. Web sitesini ziyaret edebilir, farklı tur seçenekleri ve avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz. Macera dolu bir tatile hazır mısınız?

 

Highlights

 • Günde 4 ayrı seans
 • Tur süresi 3 saat
 • Atv sürme süresi 1 saat
 • Yemek ve İçecek dahil değil
 • Atv'ye binme tecrübesi gerekmiyor

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-13:00
1'ci Seans -10:00-13:00
1' ci seans -10:00-10:30 arasında Fethiye ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -10:30-11:00 Çiftliğe 30 dakika süren minibüs yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz. -11:15-12:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -12:30-13:00 Fetiye ve çevre beldelere 30 dakikalık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.
2 'ci Seans-12:00-15:00
2 'ci Seans-12:00-15:00
2' ci seans -12:00-12:30 arasında Fethiye ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -12:30-13:00 Atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibüs yolculuğu müteakiben atv'lere biniyoruz. -13:15-14:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -14:30-15:00 Fethiye ve çevre beldelere 30 dk'lık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.
3'cü Seans 14:00-17:00
3'cü Seans 14:00-17:00
3' cü seans -14:00-14:30 arasında Fethiye ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -14:30-15:00 atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibüs yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz. -15:15-16:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -16:30-17:00 Fethiye ve çevre beldelere 30 dk'lık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.
4'cü Seans 16:00-19:00
4'cü Seans 16:00-19:00
4' cü seans -16:00-16:30 arasında Fethiye ve çevre beldelere misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alıyoruz. -16:30-17:00 atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibüs yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz. -17:15-18:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz. -18:30-19:00 Fethiye ve çevre beldelere 30 dklık geri dönüş yolculuğu sonrası misafirleri otellere geri bırakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otelden alınma
 • Geri brakılma
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • İyecek
 • Resim ve Video çekimi

Activity's Location

Fethiye, Muğla, Turkey

FAQs

Daha önce hiç atv'ye binmedim ve tecrübem yok . Tura katılabilirmiyim?
Atv safari turu özel bir arazide icra ediliyor ve trafik olan bir bölge değil. Tura başlamadan rehberlerimiz atv' nin nasıl kullanılacağı hususunda kısa bir bilgi vericekler. 14 yaş ve üstü iseniz atv safari turuna katılmanızda bir engel yok.
Ehliyetsiz atv safari turuna katılabilirmiyim?
Atv safari turuna katılmanız için ehliyet şartı aranmıyor çünkü tur trafiğe açık bir arazide icra edilmiyor. Artaçları kullanmak çok basit olmasından dolayı da kullanımda zorluk çekmiyeceksiniz.
Atv safari ye katılmak için yaş sınırı nedir?
Atv safari ye katılmak için yaş sınırı 14 dür.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 300.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

1282 Reviews

You might also like