Bodrum Günlük Turlar

Bodrum Günlük Turları, sadece ülkemizin değil dünyanın da en güzel lokasyonlarından birisi olan Bodrum’u konukları ile buluşturur. Adına şarkılar yazılan Bodrum, her yıl dünyanın her bölgesinden gelen milyonlarca insanın ilk tercihleri arasındadır. Tarihi dokusu ve eşsiz mimarisinin yanında harika doğası ve eşsiz denizi ile Bodrum, mükemmel bir tatil için doğru adrestir. Özellikle Bodrum’u ilk kez ziyaret edecek konuklar, bölgede nereleri görmek gerek, nerelerde, nasıl güzel zaman geçirilir, ulaşım şartları ve koşulları nasıldır, şeklinde soru işaretlerine sahip olabilirler.

 

Bodrum Günlük Turları, tam da bu sorulara en doğru cevabı vermek için özel olarak organize edilmiştir. Deneyimli ve alanında profesyonel rehberlerimiz tarafından, özel olarak hazırlanmış gezi programları ile bölgenin hiçbir güzelliğinden mahrum kalmayacaksınız. Bodrum Günlük Turları, bölgenin en güzel noktalarını görmenize olanak tanır. Bu şekilde bölgenin hiçbir güzelliğinden mahrum kalmazsınız. Gün boyu devam eden turlar da deneyimli tur rehberlerimiz ile uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir tatil deneyimi sizleri bekliyor.

Tekne Turları

Safari Turları

Kültür ve Tarihi Turlar

Bodrum Günübirlik Turlar

Bodrum Tekne Turları

 

 

Bodrum Tekne Turları, son yıllarda en çok tercih edilen aktivitelerin başında yer alır. Mükemmel bir tatil denildiğinde olmazsa olmazların başında deniz keyfi gelir. Bodrum bölgesinin eşsiz doğal güzelliğinin yanı sıra muhteşem denizi ile de meşhurdur. Masmavi ve berrak suları ile ve harika koyları ile Bodrum bölgesi konuklarına dinlendirici bir deneyim sunar. Şayet bu güzelliklerden mahrum kalmak istemiyorsanız, Bodrum Tekne Turları tam da sizin ihtiyacınız. Özer ve konforlu tekneler ile günün erken saatlerinde başlayan tur boyunca bölgenin en güzel koylarına yolculuk edeceksiniz. Bir yanınız yeşil diğer yanınız mavinin en güzel tonları. Yolculuk boyunca uğradığınız bakir koylarda verilecek yüzme molalarında denizin tadınız çıkartabilirsiniz. Dileyen konuklar da tekne içerisinde olan şezlonglar da güneşin tadına varabilirler. Tur boyunca sizlere eşlik edecek olan deneyimli personel her türlü talebinize cevap vermek için hazır. Aileniz ve sevdikleriniz ile yeşilin ve mavinin kalbine yapılacak bir yolculuk.

 

Bodrum Yat Gezileri

 

Bodrum Yat Gezileri, her sezon bir öncekine göre daha çok tercih edilmekte. Bodrum sadece ülkemizin değil dünyanın da en popüler tatil bölgelerinin başında. Her yıl dünyanın dört bir yanında bölgeyi tercih edilen turistlerin akınına uğruyor. Şayet şimdiye kadar ziyaret etme şansı bulamadıysanız geç kalmış sayılmazsınız.

 

Bordum sadece tarihi dokusu ile değil muhteşem doğası ve masmavi sularıyla da ilgi çekiyor. Bodrum Yat Gezileri de mavi aşıklarının en çok tercih ettikleri aktivitelerin başında gelir. Bodrum Yat Gezileri, özel olarak tasarlanmış konforun ön planda olduğu yatlar ile gerçekleştirilir. Mavi yolculuk tutkunları için eşsiz bir deneyim sunana turlar da ruhen ve bedenen yenilenecek, geride bıraktığınız yılın bütün yorgunluğundan arınacaksınız. Mavi yolculuk ile bölgenin en güzel ve en berrak sularında unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor. Bodrum Yat Gezileri ile sadece bölgenin değil dünyanın da en güzel lokasyonlarında birisi olan bölgede unutulmaz bir tatil keyfi sizleri bekliyor. Turun boyunca alanında deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz her türlü talebinizi cevaplandırmak için sizlere hizmet vermektedir. Bodrum Yat Gezileri ile hem güzel vakit geçirebilir hem de ruhen arınabilirsiniz.

 

Bodrum Safari Turları

 

Bodrum Safari Turları, heyecan ve adrenalin tutkunlarına hitap eden bir aktivite. Her kesin farklı bir tatil anlayışı var. Kimileri için tatil, dinlenecekleri sakin ve huzurlu bir zaman dilimi iken bazıları için de heyecan ve adrenalin ile taçlandırılması gereken bir aktivite olabiliyor. Şayet siz de ikinci grupta iseniz Bodrum Safari Turları, tam da sizin istediğiniz faaliyet olabilir. Bodrum Safari Turları, son yıllarda giderek daha fazla talep edilen aktivitelerin başında gelmektedir. Katılımcılara farklı konseptlerde deneyim yaşama şansı veren tur programları ile heyecanın her türlüsü sizleri bekliyor.

 

En sık tercih edilen tur programlarını başında AVT Safari ve Buggy Safari turları geliyor. Özel olarak tasarlanmış arazi araçları ile zorlu doğa şartlarında unutulmaz bir macera sizleri bekliyor. Üstelik bu turlara katılmak için ehliyet sahibi olmanıza da gerek yok. Daha önce deneyimlemediyseniz tur öncesi profesyonel eğitmenlerimiz size detaylı bilgilendirmeyi yapıyor olacak. Yine dileyen konuklarımız Jeep Safari ve At Safari turlarında da birbirinden eğlenceli vakit geçirebilirler. Safari turları boyunca bölgenin en güzel lokasyonlarında verilecek molalar da bölgenin doğal dokunuşu da deneyimleme şansınız olur.

 

 

Bodrum günlük turlar rezervasyon & Satın alma

 

Yaklaşık olarak fiyat lisetesi aşağıda gösterilmiştir:

Tekne turu fiyatları: 100 TL
Gümbet tekne turu fiyatı: Alkollü 120, alkolsüz 100
Köpüklü parti: 180 TL
Korsan konseptli tur: 120 TL
Balık tutma turu: 75 TL
Özel tekne kiralama: 10-12 kişilik özel gruplarınız için 4000-4500 arası ahşap tekne ise 1500-2500 arası değişmektedir. Rezervasyon ve satın alımlar için internet sitemiz üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Bodrum ilçesinde yapılan tekne turları Covid-19 sebebiyle durdurulmuştu. Fakat tedbirler alınması koşuluyla yerli ve yabancı halka hizmet vermek amacıyla faaliyetlerine tekrardan başladı. İlçede bulunan tekne ve yatlar ile günlük olarak geziler düzenlenmektedir. Covid-19 virüsü nedeniyle tekne ve yatlar her turdan önce ve sonra yüksek hijyen kuralları altında dezenfekte edilmektedir ve yolcu alımları %50 olarak belirlenmiştir. Turlara katılmak isteyen misafirlerimiz maske ve masafe kurallarına uyum sağlayarak yolculuklarına başlayabilmektedir.

Covid 19 salgını sürecinde konuklarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmeleri her şeyden daha önemlidir. Bu amaçla belirlenen bütün önlemlere maksimum seviye riayet edilir. Salgını kontrol altına alındığı bu dönemde sorumluluk bilinci ile hareket etmek hepimizin öncelikli görevleri arasın yer almaktadır.

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

  • Her türlü aktivite de sosyal mesafe şartlarına azami önem gösterilmektedir.
  • Aktivitelere katılan konuklar ve ekip çalışanlarının maske kullanımları zorunludur. Bu noktada en ufak istisna dahi yoktur.
  • Hem açık hem de kapalı alanlarda oturma düzenleri, boş koltuk bırakma usulüne göre düzenlenmektedir.
  • Zaman geçirilecek her ortamda el ve yüz dezenfektanları bulunmaktadır.