Göçek Gulet Kiralama

Göçek Gulet Kiralama, son yıllarda en çok tercih edilen tatil aktivitelerinin başında yer alıyor. Bu talebin ardında yatan en temel sebep kuşkusuz bölgenin muhteşem doğal güzelliğidir. Göçek bölgesi sadece ülkemizin değil dünyanın da en önemli ve en güzel tatil lokasyonlarından birisi ve her yıl dünyanın dört bir yanında ziyaretçi akınına uğruyor. Şayet bugüne kadar görme şansınız olmadıysa ilk fırsatta Göçek’i ziyaret etmelisiniz. Bu topraklarda yaşayan bireyler olarak böylesi bir doğal güzellikten mahrum ve uzak olmaz düşünülemez.

 

Göçek Gulet Kiralama ile bölgenin en gözde en bakir koylarından doya doya zaman geçirebilirsiniz. Göbün koyu, Bedri Rahmi Koyu, Hamam Koyu, Sarsala Koyu, Yassıca Adası, Zeytinli Ada, Tershane Adası ve daha niceleri sizleri bekliyor. Turun boyunca bir yanınızda yeşil diğer yanınızda mavinin en güzel tonları sizlere eşlik ediyor. Göbün koyunda, Bizans döneminden kalma tarihi eserlerin de tarih severlerini ilgisini çekeceğine eminiz.

Göçek Günlük Kiralama Tekneleri

Göçek, Tekne kiralamak isteyen aile ve arakadaş grupları için bir cennet sayılır. Göçek koyu ve içerisine bulunduğu yarımada yüzlerce koy ve el değememiş sahillerden ibarettir. Bunu fırsat bilen misafirlerimiz özellikle yeni dünyanın getirdiği pandemi gibi zorlukların üstesinden gelmek için tekne kiralamayı ve izole bir tatil yapmayı tercih etmye başlamıştır.

Göçek Kabin Tatili ve Mavi Tur

Göçek Mavi Yolculuk Turları, dünyanın en çok tercih edilen rotalarından birisinde, unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Bodrum bölgesinden başlayarak Kaş bölgesinden sona eren mavi yolculuk rotasının en önemli merkezleri Marmaris ve Göçek lokasyonlarıdır. Her yıl, dünyanın dört bir köşesinden binlerce insan tarafından tercih edilen mavi yolculuk, doyasıya dinlenebileceğiniz ve mavi bir dünyanın içinde huzur bulacağınız bir aktivite. Sadece mükemmel denizi ile değil yemyeşil, el değmemiş tabiatı ile de bölge ön plana çıkıyor.

 

Göçek Mavi Yolculuk Turları, katılımcıların maksimum konfor ve lüks standartlara ulaşmasını hedeflemektedir. Seyahatiniz boyunca alanında deneyimli ve profesyonel ekip her türlü talebinizi karşılamak için hazır bulunacaktır. Şayet siz de günlük hayatın karmaşasından bunaldıysanız, yılın bütün yorgunluğunu geride bırakarak yepyeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, mavi yolculuk tam da sizin aradığınız bir aktivite. Mavinin kalbine doğru yapacağınız yolculuk ile ruhen dinlenecek bedenen enerji depolayacaksınız. Mavi yolculuğa bir kere çıktığınızda bundan sonra her yıl tekrarlamak isteyeceğinizden emin olabilirsiniz

Göçek Tekne Turları

Göçek Tekne Turları, tatil için bölgeyi tercih eden yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği aktivitelerin başında geliyor. Şayet doğanın, yeşilin ve mavinin hayranı iseniz tekne turlarını kesinlikle incelemelisiniz. Bölge sadece ülkemizin değil dünyanın en güzel ve doğal kalmayı başarabilmiş tatil lokasyonlarından birisidir. Bu sebeple dünyanın dört bir yanında insanlar tatil için bu bölgeyi tercih etmektedir. Şayet bu zamana kadar bölgeyi görme şansınız olmadıysa, en kısa zamanda tatil planlarınıza eklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

Göçek Tekne Turları, nereye gitmeliyim, nereleri görmeliyim ve en önemlisi oralara nasıl gideceğim diyen konuklar için bulunmaz bir alternatif. Günün erken saatlerinden başlayan tur gün boyu devam eder. Göçek bölgesinin en güzel koylarını sıra ile gezeceksiniz. Yolculuk boyunca sık sık verilecek olan yüzme molalarından masmavi denizin tadını çıkartabilirsiniz. Ya da teknemizde bulunan şezlonglarda doya doya güneşlenebilirsiniz. Göçek Tekne Turları, aileniz ve sevdikleriniz ile unutulmayacak bir deneyimi sizlere sunmaktadır.

 

 

Göçek Motor Yat Kiralama

 

Göçek Motor Yat Kiralama ile dünyanın en güzel ve en değerli Mavi Yolculuk rotalarından birisi sizleri bekliyor. Dünyanın dört bir yanından sayısız insan mavi yolculuk deneyimi için bu bölgeyi tercih etmektedir. Bölge sadece mükemmel denizi ile değil aynı zamanda muhteşem doğası ile de dikkat çekiyor. Yeşil ve mavinin kusursuz bir birleşimi olan Göçek bölgesi kesinlikle gezilmesi , görülmesi gereken bir lokasyon.

 

Göçek Motor Yat Kiralama, aileniz ve sevdikleriniz ile geçirebileceğiniz muhteşem bir tatil için doğru tercih olacaktır. Yolculuğa çıkacağınız kişi sayısına en uygun yatı kiralayabilir ve tatiliniz boyunca konforlu bir yaşam alanında seyahat edebilirsiniz. Geniş yaşam alanları ve zengin donanımları ile motor yatlarda aradığınızdan çok daha fazlasını bulacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler, tatile çıkmayı düşünen insanların en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamanız bizim için her şeyden daha önemli. Dünya ve ülke çapında alınana önlemlerle salgın kontrol altına alınmış olsa da güvenlik önemlerinden taviz veremeyiz. Alınan bütün tedbirler ile gönül rahatlığı ile tatil deneyimini yaşayabilişiniz.

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

  • Her türlü faaliyette sosyal mesafe kurallarına uyulması zorunludur. Bu konuda gerekli bütün önlem ve tedbirler titizlikle alınmaktadır.
  • Maske zorunluluğu hem katılımcılar hem de aktivitelerde görevli olan personel için zorunlu tutulmuştur.
  • Faaliyet içinde yapılacak seyahatler ve her türlü organizasyon da oturma düzeni “bir koltuk boş” olacak şekilde düzenlenmektedir.
  • Bütün alanlarda maksimum hijyen koşullarının sağlanması için dezenfeksiyon sistemleri hazır bulunmaktadır.