'den başlyan 150.00 TL
Müsaitlik Ara

Marmaris Atv Safari

Created with Sketch. Marmaris, Muğla, Turkey
Mükemmel

Süre

3 saat

İptal

İptal yok

Grub Sayısı

100 kişi

Diller

___

Genel Bakış

Marmaris Atv Safari, şehrin gürültüsünden karmaşasından bunalan kişilere doğanın kalbine eğlenceli bir yolculuk şansı veriyor. Son yılların en çok tercih edilen aktivitelerinin başında olan Marmaris ATV Safari ile heyecan dolu bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Doğanın kalbine yapılacak bu yolculuk esnasında özel olarak hazırlanan parkurda eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Marmaris ATV Safari turu özellikle yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen aktivitelerin başında geliyor. Şayet bugüne kadar deneyimleme şansınız olmadıysa bir fırsat vermenizi ve bu heyecan dolu maceraya katılmanızı tavsiye ederiz.

 

 

Marmaris ATV Safari Hakkın Merak Edilenler

 

ATV Safari turu, bu aktivite için hazırlanmış olan özel araçlar ile yapılır. Bu araçların kullanımı için ehliyet sahibi olmanıza gerek yok. Zaten günlük hayat içerisinde trafikte görebileceğiniz türden araçlar da değil bunlar. Özel arazi şartlarına uygun olan tasarlanmış araçlar dilerseniz tek başına dilerseniz de partnerinizle doyasıya bir maceraya atılabilirsiniz.

Marmaris ATV Safari turu grup etkinliği şeklinde yapılan bir faaliyettir. Belirli sayıda katılımcının katılımı ile deneyimli tur rehberi eşliğinde gerçekleşen gezi için öncesinden katılımcılara gerekli eğitim verilmektedir. Daha önce deneyimlemediyseniz ve acaba yapabilir miyim diye merak ediyorsanız, endişelenmenize gerek yok. Profesyonel ekibimiz tur başlangıcı öncesinde araç ile ilgili bilmeniz gereken tüm detayları sizinle paylaşacak.

 

 

Marmaris ATV Safari Turu Güvenli Midir?

 

Atv Safari turu güvenli midir? Diye merak ediyor olabilirsiniz. Doğa sporlarının tümünde ufak da olsa riskler bulunur. Sonuç olarak doğa şartlarına karşı verilen bir mücadeleden bahsediyoruz. Fakat, küçük de olsa mevcut olan riskleri en aza indirmek için gerekli bütün eğitimler tur öncesi katılımcılara veriliyor. Tur rehberi personeli aracı ve araç özelliklerini detaylı olarak anlatıyor ve uymanız gereken kuralları size bildiriyor. Bunun yanında tura katılan konuklara gerekeli teçhizatta temin ediliyor. Deneyimli rehber eşliğinde, konvoy olarak yapılan safari turunda güvenlik önemleri maksimum seviyede olduğu için bu noktada endişelenmenize kesinlikle gerek yok.
ATV Safari turuna katılacak konukların mümkünse eski kıyafetlerini giymeleriniz öneririz. Tura katılmadan önce iyice dinlendiğinizden de emin olun. Çünkü zorlu bir mücadele sizleri bekliyor.

 

 

Marmaris ATV Safari Turu İle Alternatif Bir Eğlence

 

ATV Safari turları, klasik tatil anlayışından kurtulmak isteyen konuklar için son derece doğru bir tercih. Doğa ile iç içe, özel olarak hazırlanmış bir parkurda mükemmel bir deneyim. Günlük hayatın streinden uzaklaşabileceğiniz, enerjinizi atarak deşarj olabileceğiniz bir aktivite.

Turun gerçekleştirileceği parkur titizlikle düzenlenmiştir ve parkurda gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Size ve partnerinize kalan ATV Safarinin tadını çıkartmak ve uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir maceraya adım atmak. Bir kere katıldığınız da ilerleyen zamanda tekrar katılmak için fırsat arayacağınızdan emin olabilirsiniz.

DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLA !

ANA HUSUSLAR:

 • Günde 4 ayrı seans
 • Tur süresi 3 saat
 • Atv sürme süresi 1 saat
 • Yemek ve İçecek dahil değil
 • Atv'ye binme tecrübesi gerekmiyor

Aktivite Programı

Hepsini Göster
1'ci Seans -10:00-13:00
1'ci Seans -10:00-13:00
1' ci seans

-10:00-10:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-10:30-11:00 Çiftliğe 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz.

-11:15-12:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz.

-12:30-13:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.
2 'ci Seans-12:00-15:00
2 'ci Seans-12:00-15:00
2' ci seans

-12:00-12:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-12:30-13:00 Atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv lere biniyoruz.

-13:15-14:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz.

-14:30-15:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.
3'cü Seans 14:00-17:00
3'cü Seans 14:00-17:00
3' cü seans

-14:00-14:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-14:30-15:00 atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz.

-15:15-16:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz.

-16:30-17:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.
4'cü Seans 16:00-19:00
4'cü Seans 16:00-19:00
4' cü seans

-16:00-16:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafrileri otel ve konaklama notkatalarından transfer araçları ile alıyoruz.

-16:30-17:00 atv safari çiftliğine 30 dakika süren minibus yolculuğu müteakiben atv motorlarına biniyoruz.

-17:15-18:15 1 saat boyunca konvoy şeklinde rehber gözetimi altında atv safari turunu icra ediyoruz.

-18:30-19:00 Marmaris ve İçmelere 30 dklık geri dönüş yolculğu sonrası misafrileri otellere geri brakıytoruz.

Included/Excluded

 • Otelden alınma
 • Geri brakılma
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • İyecek
 • Resim ve Video çekimi

Aktivite Konumu

Created with Sketch. Marmaris, Muğla, Turkey

SSS

Daha önce hiç atv'ye binmedim ve tecrübem yok . Tura katılabilirmiyim?
Atv safari turu özel bir arazide icra ediliyor ve trafik olan bir bölge değil. Tura başlamadan rehberlerimiz atv' nin nasıl kullanılacağı hususunda kısa bir bilgi vericekler. 14 yaş ve üstü iseniz atv safari turuna katılmanızda bir engel yok.
Ehliyetsiz atv safari turuna katılabilirmiyim?
Atv safari turuna katılmanız için ehliyet şartı aranmıyor çünkü tur trafiğe açık bir arazide icra edilmiyor. Artaçları kullanmak çok basit olmasından dolayı da kullanımda zorluk çekmiyeceksiniz.
Atv safari ye katılmak için yaş sınırı nedir?
Atv safari ye katılmak için yaş sınırı 14 dür.

Yorumlar

5/5
Mükemmel
Yoruma dayalı 1 yorum
Mükemmel
1
Çok iyi
0
Orta
0
Kötü
0
Berbat
0
Otel ve aktivite bir arada sizin için hazır Tatil Paketleri

Barış Kaya

01/06/2021
Heyecanlı, ekstrem aktivitelere bayılıyorum :) Arkadaşlarla böyle aktivitelere katılmaya çalışıyoruz sık sık. Marmaris'e iş gereği yolumuz düştü, 2 gece konaklamamız gerekti. Kalmışken biraz vakit geçirecek şeyler bakıyorduk tesadüfen denk geldik, görüştük. Hemen yer ayırttık boşluk varken. ATV turunun atıldığı alan çok güzel ve atv için uygunluğu çok iyiydi. Grupta çok iyiydi herkes eğlenceli ve samimiydi. ATV turuna giderken unutmamanız gereken ve dikkat edilmesi gereken en önemli şey bence yedek kıyafet :) :) Mutlaka yanınıza alın ihtiyacınız olacaktır :)
DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLA !
1 yorumdan 1 - 1 ı gösteriliyor

Yorum Yazın

Created with Sketch.
'den başlyan 150.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

54 Yorumlar

Bunu da beğenebilirsiniz