from 300.00 TL
Check Availability

İçmeler, Marmaris Parasailing Turu

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

1 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

12 people

Languages

___

Overview

İçmeler, Marmaris Parasailing Turu, bütün yıl boyunca yoruldunuz, hayatın koşturmacası, işlerin yoğunluğu ile bunaldınız ve güzel bir tatili hak ettiğinizi düşünüyorsanız size çok farklı bir deneyim sunabilir. Ülkemizde olsun dünya da olsun tatil anlayışı belirli kalıplara sokulur. Genel konsept dinlenme ve denize girme üzerine kurulu. Fakat şayet siz başka türlü bir deneyim arıyorsanız, şayet tatilinizi akılda kalacak bir maceraya dönüştürmek istiyorsanız tam da aradığınız şey diyebilirim.

 

İçmeler, Marmaris Parasailing turu, heyecan ve adrenalinin zirvesine bir yolculuktur. Deniz paraşütü olarak da bilinen Parasailing aktivitesince özel olarak tasarlanmış paraşüt ile hız teknesinin arkasına takılıp unutulmaz bir maceraya atılıyorsunuz. Şayet bu zamana kadar deneyimleme şansınız olmadıysa en azından bir şans vermeye değecek bir aktivite. Adrenalini damarlarınızda hissedeceksiniz.

 

 

Parasailing Turu Hakkında Merak Edilenler

 

Parasailing Turu, heyecan dolu bir aktivitedir. Özellikle deniz sporlarına meraklı olan kişilerin vazgeçilmez aktivitelerinin başında yer alır. Şayet su sporları ile ilgili çok bilginiz yoksa sizlere bu aktivite hakkında kısaca bilgi verebiliriz. Parasailing, özel bir teknenin çektiği yine özel bir paraşüt ile gerçekleştirilir. Tabi paraşüt de size bağlı. Eğer adrenalin ve heyecan seven birisi iseniz Parasailing turu tam da sizin aradığınız tatil aktivitesi olabilir.

 

 

İçmeler, Marmaris Parasailing Turuna Nasıl Katılabilirim

 

İçmeler, Marmaris Parasailing turu tatiline adrenalin ve heyecan katmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisidir. Şayet siz de bu deneyimi yaşamak ve uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir çılgınlık yapmak istiyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Bu aktivite sayesinde 75 ile 200 metre arasında bir yükseklikte denizin ve hızın keyfini aynı anda yaşayacaksınız. Hala karar vermediyseniz incelemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

 

Parasailing Turu Güvenli Midir?

 

Heyecan ve adrenalinin olduğu bütün aktiviteler çok küçükte olsa riskler barındırır. Tabi bu küçük riskler aktivite boyunca size yardımcı olacak profesyonel ekipler tarafından sıfıra yakın bir seviyeye indirilebilir. Durum Parasailing turu içinde aynı diyebiliriz. Parasailing Turuna katılacak olan kişiler öncelikle profesyonel bir ekip tarafından eğitilirler. Kısa bir eğitim ile neler yapacağınızı doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yine aktivite boyunca güvenlik için alınması gereken bütün önlemler eksiksiz bir şekilde alınır. Size, sadece işiniz keyfini çıkartmak kalır.

 

 

İçmeler, Marmaris Parasailing Turu Unutulmaz Bir Macera

 

İçmeler, Marmaris Parasailing turu, sizlere uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir heyecan deneyimi yaşatır. Bu zevki bir kere aldıktan sonra emin olun ki bundan sonra her tatilinizde öncelikli tercihleriniz arasında parasailing turu yer alacak. Denizin üzerinde geçireceğiniz heyecan dolu dakikalar ile dünyaya kuş bakışı bir perspektif bakmak, damarlarınızda gezinen adrenalini hissetmek kolay tarif edilecek bir duygu değil.
Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz tatilinizde farklı bir tat, yeni bir heyecan arıyorsanız Parasailing turu tam da ihtiyacını olan aktivite. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Highlights

 • Günün herhangi bir saatinde olabilir
 • Aktivite için 1 saatinizi ayırmanız gerekir
 • 400 m yükseklikte 10 dk uçuş
 • Daha önce uçuş tecrübesi gerekmiyor
 • 2 kişi bir arada uçuş yapabilir

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-11:00
1'ci Seans -10:00-11:00
10:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 15 dk lık ön eğitim sonrası tekneye biniyouruz. 10:30-11:00 saatleri arasında 10 dk uçuş. Teknede sizin haricinizde de uçmak için bulunan misafirlein olucağını da unutmayın. Dolayısıyla teknede kalacağınız süre buna bağlıdır. Seans saatleri tamamen semboliktir. 11:00-11:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
2 'ci Seans-12:00-13:00
2 'ci Seans-12:00-13:00
12:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 15 dk lık ön eğitim sonrası tekneye biniyouruz. 12:30-13:00 saatleri arasında 10 dk uçuş. Teknede sizin haricinizde de uçmak için bulunan başka misafirlein olucağını da unutmayın. Dolayısıyla teknede kalacağınız süre buna bağlıdır. Seans saatleri tamamen semboliktir. 13:00-13:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
3'cü Seans 14:00-15:00
3'cü Seans 14:00-15:00
14:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 15 dk lık ön eğitim sonrası tekneye biniyouruz. 14:30-15:00 saatleri arasında 10 dk uçuş. Teknede sizin haricinizde de uçmak için bulunan başka misafirlein olucağını da unutmayın. Dolayısıyla teknede kalacağınız süre buna bağlıdır. Seans saatleri tamamen semboliktir. 15:00-15:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
4'cü Seans 16:00-17:00
4'cü Seans 16:00-17:00
16:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 15 dk lık ön eğitim sonrası tekneye biniyouruz. 16:30-17:00 saatleri arasında 10 dk uçuş. Teknede sizin haricinizde de uçmak için bulunan başka misafirlein olucağını da unutmayın. Dolayısıyla teknede kalacağınız süre buna bağlıdır. Seans saatleri tamamen semboliktir. 17:00-17:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • 10 dk süren 400 metrelik uçuş
 • Rehberlil hizmeti
 • Sigorta
 • İyecek
 • İçecek
 • Resim ve Video çekimi

Activity's Location

İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

FAQs

Parasailing Turuna katılmak için yaş sınırı var mı?
Parasailing turuna katılmak için yaş sınırı nerdeyse hiç gözetilmiyor. Ancak çok küçük çocukların aile ebeviyenleriyle uçmaları şartı aranıyor.
2 kişi bir arada uçmak mümkün mü?
2 kişi uçmak mümkün tabi ki ancak muhafaza edilmesi gereken bir ağırlık kapasitesi vardır. Artı hava şartlarının da buna müsait olması gerekir.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 300.00 TL
Extras
 • İkili Uçuş durumunda ek ücret(100.00 TL)

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

14228 Reviews

You might also like