from 120.00 TL
Check Availability

Marmaris Köy Turu

Marmaris, Muğla, Turkey
Excellent
Duration

5 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

50 people

Languages

___

Overview

Marmaris Köy turu, son yılların en çok tercih edilen aktivitelerinin başında gelir. Çoğu insan günlük yaşamın koşturmasından ve stresinden yorulmuş durumda. Gün boyunca süregelen koşturma, trafik yoğunluğu, hava kirliliği, gürültü kirliliği ve daha birçok şey bizleri ruhen tüketiyor. Bu hızlı hayat insanı ruhen son derece yıpratan bir süre. İşte böyle zamanlarda şehir hayatının dışında, daha sakin, daha doğal, daha sessiz bir hayatı deneyimlemek insana iyi gelebilir.

Marmaris Köy turu tam da böyle bir arayış içerisinde olan kişiler için mükemmel bir tercihtir. Doğalın ve gelenekselin içine bir yolculuktur. Binlerce yıldır yaşatılan bir kültürün kalbine yapılacak yolculukta mükemmel zaman geçireceğinizin garantisini verebiliriz.

 

 

 

Mamaris Köy Turu Hakkında Merak Edilenler

 

Marmaris Köy turu, boyunca geleneksel Türk kültürünün motifleri ile karşılaşacaksınız. Şayet köy turunda güzel vakit geçirebilir miyim diye düşünüyorsanız, kesinlikle tasalanmanıza gerek yok. Son derece keyifli vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Tatil keyfinizde yapacağınız ufak bir kaçamak ile sadeliğin ve sessizliğin aslında bizler için ne kadar önemli kavramlar olduğunu tekrar hatırlayacaksınız.

 

Köy turları teknolojiden uzak bir yaşamında mümkün olduğunu hatta bazı açılardan çok da güzel olduğunu sizlere hatırlatacak. Belki de bundan sonraki hayatınızda öncekine oranla daha sade bir yaşamı seçmenize sebep olacak bir deneyim.

 

 

 

Köy Turunda Yerel Lezzetleri Deneyimleyebilirsiniz

 

Köy turları, yöresel lezzetlere meraklı olan konular için mükemmel bir tercihtir. Bilindiği gibi köyler endüstriyel üretimin neredeyse sıfıra yakın olduğu yaşam alanlarıdır. Bu bölgelerde yaşayan insanlar kendi ihtiyaçlarını kendileri yaparlar. Tamamen doğal ve organik beslenirler. Siz de katılacağınız köy turlarında bu lezzetleri deneyimleyebilişiniz. Alışkanlık yapacağının garantisini verebiliriz.

 

Köy turuna köy kahvaltısı ile başlayabilirsiniz. Tamamen organik besinlerden oluşan kahvaltı size iyi gelecek. Yine köy halkı tarafından üretilen birçok ürünü de deneyimle şansınız var. Sakin bir hayat süren ve tamamen doğal beslenen bir sistemin de mümkün olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

 

 

 

Marmaris Köy Turu Bizlere Farklı Bir Dünya Gösteriyor

 

Marmaris Köy turunun en büyük avantajı bizlere farklı bir dünyanın ve farklı bir yaşam tarzının da mümkün olduğunu göstermesi. Mümkün olmasından ziyade belki de bu yaşam tarzının daha ideal olduğunu anlamamıza neden olabilir. Bugüne kadar gördüğümüz ve alıştığımız şehir hayatının aslında ne kadar yorucu olduğunu fark edeceksiniz. Köy turu sayesinde bundan sonraki hayatınızda daha sakin ve daha doğal bir yaşamı tercih etme şansınız yüksek.

 

Köy turları sadece yetişkinler için değil özellikle çocuklar için de son derece ideal. Küçük yaşlarda doğal hayatın güzellikleri ile tanışmaları kişisel gelişimleri noktasında son derece olumlu etkileri olacak bir durum. Şayet bugüne kadar deneyimlemediyseniz, köy turlarını kesinlikle tavsiye ederiz. Turu tamamladıktan sonra hayata bakış açınız ve hayattan beklentilerinizin değişeceğine emin olabilirsiniz.

Highlights

 • 10:00-16:00 Tur Süresi
 • Turgut Şelalesi
 • Kız kumu
 • 3 Köy ziyareti
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta

What you will do

Expand All
09:00-09:30 Otel Transferi

09:00-09:30 saatleri arasında İçmeler ve Marmaris beldelerinde klimalı otobüsler ile misafirler bulundukları otel ve konaklama noktalarından alıyoruz.

10:00-10:45 Değirmaneyanı Köyü Ziyareti

10:00-10:45 saatleri arasında 45 dk Değirmenyanı köyünü ziyaret ediyoruz. Burada bulunan Değirmenköyü camii özellikle yabancı turislerin ziyaretine açılıyor.

11:15-12:00 Orhaninye Kız Kumu Ziyareti

11:15-12:00 saatleri arasında bu coğorafinin çok bilinen bir noktası olan Kız Kumu sahiline gidiyoruz. Kız kumu su altından seyreden ve yaklaşık 1 km uzunluğunda olan bir kum yoldur. Sığlık olan bu kum yolu sağında ve solunda deniz derinleşmesine rağmen ileri doğru sonuna kadar yürüyebilirsiniz. Ve yandan bakıldığı zaman adeta su yüzünde uçuyormuşsunuz izlenimi verir.

12:30-13:30 Yemek Molası

12:30-13:30 saatleri arasına özel bir restorantta öğle yemeğimiz servis edilicektir. Yemekten hemen sonra da Turgut Şelalesine intikal ediyoruz.

14:00-15:00 Turgut Şelalesi Ziyareti

14:00-15:00 saatleri arasında Turgut Şelalesini ziyaret ediyoruz. Misafirlere serbest zaman tanınır. İsteyenler şelalenin buz gibi soğuk sularında yüzebilir, isteyenler de sadece o muhteşem doğayı resmedebilir ve ziyaret edebilir.

15:30-16:30 Bayırköy Ziyareti

15:30-16:30 Bayırköy Ziyareti. Burada bir eve misafir edilerek türk aile yaşam şekli. gelenek ve göreneklerimiz konusnda bilgi verilir. Bayırköyde bulunan ve 500 yaşında olduğu tahmin edilen dilek ağcını ziyaret ediyoruz.

17:00-17:15 Marmaris Dönüş

17:00-17:15 Marmaris geri dönüş ve otellere geri bırakılma.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Otele geri Bırakılma
 • Öğle yemeği
 • Turgut Şelalesi ziyareti
 • Kız kumu ziyareti
 • Rehberlik Hizmeti
 • Sigorta
 • İçecek
 • Fast food
 • Resim e Video Çekimi

Activity's Location

Marmaris, Muğla, Turkey

Reviews

5/5
Excellent
Based on 1 review
Excellent
1
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Marmaris Köy Turu
Kristen
11/03/2024
Wow, marvelous weblog structure! How lengthy have you ever been running a blog for? you make running a blog look easy. The overall look of your site is excellent, as well as the content material! You can see similar here ecommerce
Showing 1 - 1 of 1 in total

Write a review

from 120.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

14238 Reviews

You might also like