from 80.00 TL
Check Availability

Atlantis Su Parkı

Marmaris, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

6 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

100 people

Languages

___

Overview

Atlantis su parkı, tatil döneminde su parkı eğlencesini de yaşamak isteyen konukların öncelikli olarak tercih ettikleri mekanların başında geliyor. Su eğlenceleri son yıllarda giderek popülerleşen bir aktivite halini aldı. Su parkları her yıl bir önceki seneye göre kendisini geliştiriyor ve konukların eğlenceli vakit geçirecekleri yeni imkanları bünyelerine katıyorlar.

Atlantis su parkı, konuklarına eğlencenin sınırlarını zorlayacak bir ortam sunuyor. Park içerisinde aileniz ve sevdikleriniz ile birbirinden eğlenceli su aktivitelerine katılabilir ve doya doya eğlenebilirsiniz. Tatil dönemine heyecan ve macera katmak isteyen kişilerin Atlantis Su Parkı’nı kesinlikle incelemeleri gerek.

 

 

Atlantis Su Parkı İle İlgili Merak Edilenler

 

Atlantis Su Parkı, Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Bölgede faaliyet gösteren en büyük su parklarından birisi olan Atlantis Su Parkı bünyesinde bir su parkından beklenen her türlü detayı barındırmaktadır. Su parkında geçireceğiniz bir günün tatil keyfinize bambaşka bir boyut katacağından emin olabilirsiniz.
Atlantis Su Parkı içinde konukların hizmetine sunulan bütün tesisler kendi alanlarında en gelişmiş tekniklerin kullanıldığı tesislerdir. Deneyimli personel parkın hemen hemen bütün alanlarından konukların her türlü taleplerine cevap verebilmek için hazır bulunur. Eğlence, heyecan ve konforun bir arada sunulduğu bir eğlence sizleri bekliyor.

 

 

Atlantis Su Parkında Bizi Neler Bekliyor

 

Atlantis Su Parkı’nın Marmaris bölgesinde faaliyet gösteren en büyük su parklarından birisi olduğu daha önce de belirtmiştik. Park içerisinde konukların istifade edebileceği birbirinden farklı birçok alternatif bulunur. İdeal bir su parkı denildiğinde akla gelebilecek her türlü ayrıntı Atlantis Su Parkı bünyesinde konukların kullanımına sunulmaktadır.

Atlantis Su Parkı çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de çeşitli eğlence alternatifleri sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren büyük su kaydırakları, dalga havuzları, normal havuzlar ve çeşitli oyun alanları kesintisiz olarak konukların hizmetindedir. Tesis içerisinde özel olarak hazırlanmış olan su oyun alanlarında çılgın ve heyecanlı birçok aktivite ile mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

 

 

Atlantis Su Parkında Eğlencenin Sınırlarına Yolculuk Yapabilirsiniz

 

Atlantis Su Parkı, konuklarına eşsiz bir eğlence imkanı sunmaktadır. Tesise gelirken mayonuzu yanınıza almayı unutmayın. Hatta her ihtimale karşı yedek bir mayo bulundurmanızda da fayda var. Bunun dışında tesis içerisinde geçireceğiniz zaman zarfında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet tesis bünyesinde sağlanmaktadır. Geçireceğiniz zaman boyunca en ufak bir sıkıntı yaşamamanız için tesisi çalışanları kesintisiz hizmet verir.
Sizin için olduğu kadar çocuklarını için de rüya gibi bir eğlence Atlantis Su Parkında sizleri bekliyor olacak. Minik konuklar, onlar için özel olarak hazırlanmış havuzlar ve su kaydıraklarında eğlenceli zamanlar geçirebilirler. Bütün bunların yanında güvenlik önemleri de unutulmuş değil. Tesis içinde konukların kullanımına sunulan bütün bölümlerde güvenlik önlemleri maksimum seviye alınmıştır. Her birisi alanında deneyimli güvenlik personelimiz de kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Highlights

 • Ödeme - Aktivite gününde
 • Günler - Hergün
 • 0-6 Yaş Çocuk- Ücretsiz
 • Otelden Alınma - Dahil
 • Otele geri bırakılma - Dahil
 • Giriş bileti - Ücrete dahil
 • Yemek ve aburcubur - Su parkından temin edilir

What you will do

Expand All
10:00-10:00 Otel ve konaklama aderesinen transfer
10:00-10:00 Otel ve konaklama aderesinen transfer
Otel ve konaklama adreslerinden ajenta araçlarımızla Aqua dream su parkına transfer. Yaklaşık 15 dk sürücektir.
10:30 Atlantis su parkına giriş
10:30 Atlantis su parkına giriş
İçmeler den Marmarise kıyasla 15 dk önce transfer verilir ki süreler çakışmasın. Atlantis su parkına girerken dışarıdan yemek ve aburcubur getirmenize izin verilmez. Lütfen bu hususu önemle uygulayınız aksi taktirde içeri girmenize izin verilmiyecektir.
10:30-17:30 Atlantis su parkında zaman geçirme
10:30-17:30 Atlantis su parkında zaman geçirme
Atlantis su parkı içerisinde sayısız kaydırak ve animasyonlar vardır. Heryaşa hitap edicek büyükükte ve zorlukta kaydıraklar mevcut. Bunun yanında dalga havuzu ve köpük makinası da mevcut. Gününü çocuklara adayan yetişkinler ise bol bol bulunan şezlonglarda güneşlenebilir ve günün keyfini çıkarabailir.
14:30-17:30 Otel ve konaklama noktalarına transfer
14:30-17:30 Otel ve konaklama noktalarına transfer
Saat 14.30 dan itibaren otel ve konaklama noktalarına dönmek isteyen misafirlerimizi ücrete dahil hizmet olarak geri transfer ediyoruz. En son transfer saat 17:30 da yapılır.

Included/Excluded

 • Otelden alnma,
 • Geri brakılma,
 • Rehberlik Hizmeti
 • Giriş Ücreti
 • Sigorta
 • Yemek
 • İçecekler
 • Dondurma
 • Fast food
 • Resim ve video cekimi

Activity's Location

Marmaris, Muğla, Turkey

FAQs

Su parkına girerken yanımızda iycek ve içecek alabilirmiyiz?
Su parkına girerken yanınızda iyecek ve içecek almanıza müsaade edilmez.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 80.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

5082 Reviews

You might also like