from 100.00 TL
Check Availability

Bodrum Hamamı

Bodrum, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

2 saat

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

10 people

Languages

___

Overview

Bodrum Hamam, tatil süresi boyunca ruhen olduğu kadar bedenen de yenilenmek isteyen konukların özellikle tercih ettikleri bir aktivitedir. Türk Hamamları sadece ülkemizde değil dünya çapında ilgi gören bir aktivite. Tam da bu sebeple, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen yüz binlerce turist kendilerini Türk Hamamı ile ödüllendiriyor. Bodrum Türk Hamamı, tercih eden konuklara sadece güzel vakit geçirmeyi vaat etmiyor. Türk Hamamında geçireceğiniz zaman sonrasında bedenen yenilenecek ve geride bıraktığınız yılın bütün yorgunluğundan kurtulacaksınız.
Bodrum Hamam, tatil süresinde konfor ve rahatı ön planda tutan konukların öncelikli tercihlerinden birisidir. Şayet siz de tatiliniz boyunca dinlendirici, arındırıcı ve yenileyici bir kaçamak yapmak isterseniz Bodrum Türk Hamamı tam da sizin aradığını faaliyet olabilir. Bodrum Türk Hamamı deneyimi için önceden rezervasyon yaptırmayı da kesinlikle unutmayın.

 

 

Borum Hamam Hakkında Merak Edilenler

 

Bodrum Hamam, kökenleri Roma dönemine dayanan bir konseptin günümüze ulaşan bir uzantısıdır. Hamam kültürü Roma medeniyetinden sırası ile Osmanlı kültürüne girmiş ve bu kültür günümüze kadar taşınmıştır. Şayet bu kadim kültürü daha yakından tanımak ve bizzat deneyimlemek isterseniz Bodrum Hamam turlarına kayıt olmayı unutmayın. Sevdiklerini ve aileniz ile geçireceğiniz eşsiz bir zaman sizleri bekliyor.

 

 

Bodrum Hamam Hazırlıkları

 

 • Bodrum Hamam, daha önceden deneyimlemediğiniz bir aktivite ise hazırlık noktasında sizlere yardımcı olmak isteriz. Bu uyarıları dikkate almanız hamam içerisinde geçireceğiniz vaktin çok daha kaliteli olması noktasın son derece önemlidir.
 • Bodrum Hamam için ilk ve en önemli kriterimiz 12 yaş kriteridir. Maalesef 12 yaşından küçük konuklar vücut özelliklerinden dolayı hamam turlarına katılamıyorlar.
 • Kronik hastalığı olan konuklarımız ve özellikle hamile olan konuklarımızın ise Bodrum Hamam turuna katılmadan önce doktorlarından fikir almaları doğru olacaktır. Sonuç olarak hamam ortamı yüksek sıcaklığın ve yoğun buharın olduğu bir ortamdır. Bu noktada doktorunuza danışmanız son derece yerinde olacaktır.
 • Bodrum Hamam turuna katılacak olan konuklarımızın mayolarını ve mümkünse yedek kıyafetlerini yanlarında hazır bulundurması son derece önemlidir.

 

 

Bodrum Hamam Bizi Neler Bekliyor

 

Bodrum Hamam, katılacak konuklara uzun yıllar boyu unutamayacakları bir deneyim vaat ediyor. Geçireceğiniz zaman sonunda geride bıraktığınız yılın bütün yorgunluğunu unutacaksınız. Ruhen olduğu kadar bedenen de yenileneceksiniz. Arındırıcı bir aktivite olan hamam turları içerisinde konukların hizmetinde olan farklı uygulamalar da bulunur. Peki, Bodrum Hamam’da bizleri neler bekliyor?

 

Karşılama

Deneyimli ve güzler yüzlü personelimiz sizi karşılar. Öncelikle içerisinde zaman geçireceğimiz hamam hakkında sizlere kısa bilgiler verirler. Ondan sonra hazırlıklarınız yapmanız için sizlere özel hazırlanan odalara kadar sizlere refakat ederler.

 

Buhar Odası

Buhar odası, sauna ile karıştırılmamalıdır. Buhar odasını saunadan ayrıldığı en önemli nokta iç yapısını özel mermerden olmasıdır. Yine oda içerisinde sıcak su da hazır bulunur. Buhar odasında geçireceğiniz zaman hamam keyfiniz açısından son derece önemlidir. Çünkü buhar odasında, yüksek sıcakta geçireceğiniz zaman ile vücudunuz rahatlar ve gevşer. Bu sayede gözenekleriniz genişleyerek açılırlar

 

Köpük Masajı ve Kese

Buhar odasından sonra artık köpük ve kese seansına geçebiliriz. Her birisi alanında deneyimli ve profesyonel olan personelimiz özel kese eldivenleri ile sizi keseler. Bu sayede kirli ve ölü deriden arınırsınız. Bunu izleyen bölümden profesyonel masözümüz özel olarak hazırlanan köpük ile unutamayacağınız bir masaj yapar.

 

 

Covid 19 Kapsamında Alınan Tedbirler

 

Alınan önlemlerle salgın kontrol altında görünse de tesisi içerisinde geçireceğiniz zaman da huzurlu ve sağlıklı olmanız bizim için her şeyin önünde. Bu nedenle tura katılan bütün konukların ve tesisi içerisinde bulunan personelin belirlenen önlemlere maksimum seviyede riayet etmeleri sağlanmaktadır.

Highlights

 • Günde 4 ayrı seans
 • Tur süresi 2 saat
 • Hamamdaki prosedürler 1 saat
 • Yemek ve İçecek dahil değil
 • Otel transferi hizmete dahil

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-12:00
1'ci Seans -10:00-12:00
1'ci seans -10:00-10:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alınıyor. -10:30-11:30 Hamamda standart prosedürler olan sauna, kese ve köpük masajını yapıyoruz. Bu prosedürlerin haricinde hizmet satın alan misafirler hakkında herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. -12:00-12:15 Bodrum ve çevre beldelere misafirler otellere geri bırakılıyor.
2 'ci Seans-12:00-14:00
2 'ci Seans-12:00-14:00
2'ci seans -12:00-12:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alınıyor. -12:30-13:30 Hamamda standart prosedürler olan sauna, kese ve köpük masajını yapıyoruz. Bu prosedürlerin haricinde hizmet satın alan misafirler hakkında herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. -14:00-14:15 Bodrum ve çevre beldelere misafirler otellere geri bırakılıyor.
3'cü Seans 14:00-16:00
3'cü Seans 14:00-16:00
3' cü seans -14:00-14:30 arasında Bodrum ve çevre beldelerden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alınıyor. -14:30-15:30 Hamamda standart prosedürler olan sauna, kese ve köpük masajını yapıyoruz. Bu prosedürlerin haricinde hizmet satın alan misafirler hakkında herhangi bir zaman kısıtlaması yoktur. -16:00-16:15 Bodrum ve çevre beldelere misafirler otellere geri bırakılıyor.
4'cü Seans 16:00-18:00
4'cü Seans 16:00-18:00
4'cü seans -16:00-16:30 arasında İçmeler ve Marmaris bölgesinden misafirleri otel ve konaklama noktalarından transfer araçları ile alınıyor. -16:30-17:30 Hamamda standart prosedürler olan sauna, kese ve köpük masajını yapıyoruz. Bu prosedürlerin haricinde hizmet satın alan misafirler hakkında herhangi bir zaman kısıtlaması yotkur. -18:00-18:15 Bodrum ve çevre beldelere misafirler otellere geri bırakılıyor.

Included/Excluded

 • Otelden Alınma
 • Geri Brakılma
 • Sauna
 • Kese Masajı
 • Kopuk Masajı
 • 20 dk vücüt masajı
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • İcecekler
 • Dondurma
 • Aroma terapsi
 • Yüz bakımı
 • Çamur masajı
 • Fast food
 • Yuz maskesi
 • Resim cekimi

Activity's Location

Bodrum, Muğla, Turkey

FAQs

Hangi prosedürler hamam fiyatına dahildir?
Hamam turu fiyatına otel transferleri, sauna, kese masajı, köpük masajı ve 20 dakikalık vücüd masajı fiyata dahildir. Bunun haricinde yüz maskesi, ayak tabanı masajı ve reflekseloji gibi prosedürler ayrı ücrete tabidir.
Pandemi döminde gerekli önlemler alındı mı?
Pandemi döneminde bakanlık tarafından belirlenen tüm Covid-19 önlemleri alınmıştır. Tur seanslarımızı kişiye özel ve belli kapasitede alıyoruz. Aynı anda hamamda 2 kişiden faza kişi bulundurulmuyor. Her misafirimiz sonrası hamam itinayla temizlenip bir sonraki misafir alınıyor.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 100.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

8965 Reviews

You might also like