from 250.00 TL
Check Availability

Bodrum Jet Ski

Bodrum, Muğla, Turkey
Not Rated
Duration

60 dk

Cancellation

Up to 1 day

Group Size

6 people

Languages

___

Overview

Bodrum Jet ski

Bodrum Jet Ski , bilinen başlıca su sporlarından biridir ve tatilinizi unutulmaz kılacaktır. Kısa sürede bol miktarda adrenalin ve heyecan yaşam isteyen herkesin ilk adresi. Su üzerinde ani dönüşler yaparak  sınırlarınızı aşın ve su üzerinde uçmayı deneyin.  Bu ücretle 2 kişi bir arada binebilir.  Bodrum Jet Ski  için hemen rezervasyon yapın!

Jet ski ve daha birçok su sporları şüphesiz binlerce turistin tercihi olmasının en büyük nedenlerinden biridir. Her yaz 1,5 milyondan fazla turisti çeken Türkiye’nin popüler tatil beldesi Bodrum, su sporlarının gerçek başkenti haline geldi. Açık denizin büyük dalgalarından adalarla çevrili turkuaz koy, su üzerinde aktif aktiviteler ve sporlar için mükemmel bir yerdir. Sakin ve şeffaf deniz, sudaki macera severleri kendine çekiyor. Bodrum’da en popüler su sporları jet ski ve su kayağı, parasailing, Fly-Fish, banana Boat ride, motorbot yolculuğu ve kanodur.

Bodrum Jet Ski Aktivitesini Neden Tercih etmeliyiz?

 • Bu, adrenalin arayanlar için ideal bir aktivite!
 • Jet ski, hızlı bir şekilde su üzerinde süzülerek deniz dalgalarını fethetmek ve yarmak  için unutulmaz bir deneyim sunar.
 • Yeni başlayanlar da bu su sporunu herhangi bir zorluk çekmeden deneyebilirler:
 • Su jetini kullanmaya başlamadan önce gerekli tüm bilgileri alacaksınız.
 • Dalgaların üzerinde zıplayarak çok eğlenin ve denizden rengarenk kalabalık sahili izleyin.
 • Heyecan verici jet ski sürüşünü denediğinizde, kesinlikle daha fazlası için geri döneceksiniz

 

 

Bodrum’da su sporları 

 

Bodrum, Türkiye’nin güneybatı kesiminde, Mulga iline bağlı bir tatil beldesidir. Burası turkuaz suları, yolcu gemileri ve yat limanı ile ünlüdür. Bunun yanı sıra, burası gezginlere çeşitli su sporları ve aktivitelerini denemek için birçok fırsat da sunuyor. Bodrum jet ski‘den o adrenalini tetikleyecek olan deniz paraşütüne, size tatil beldesinin heyecan verici manzarasını sunacak; Bodrum’da tatilinizi değerli kılacak pek çok şey sizi bekliyor. Bodrum her yıl önemli miktarda turist çekmekte ve giderek su sporlarının Mekke’sine dönüşmektedir.

Bodrum Jet ski harika bir Eylence!

 

Daha önce jet ski kullanmayı denediyseniz, muhtemelen getirebileceği heyecan miktarının farkındasınızdır. Güneşli bir günü geçirmek için super yüksek güçlü bir deniz aracıdır. Bodrum Jet ski, ayrıca düzenli bir hobi olarak yapıldığında sağlıklı kalmanın ideal bir yoludur. Su sporları yaklaşık 30 dakikada 238 kalori yakabilir. Sadece heyecan verici sürüşün tadını çıkarmıyorsun, aynı zamanda formda kalıyorsun. Yeni bir şeyler denemekten çekinmeyen ve sudan korkmayan gezginler için Marmaris jet ski sizin için mükemmel bir stres atma şekli olacaktır.

Su kayağı

Bodrum size su kayağı yapma imkanı da sunuyor. Sahilde sörf yapmayı sevenler için su kayağı, su sporlarının bir uzantısı gibidir. Su kayağının verdiği heyecan ve keyfin yanı sıra sunabileceği heyecan, kitesurf ile sıradan sörfün birleşimi gibidir. 40mph’de hareket eden tekneye bağlı bir ipte tutma deneyimini yaşayın. Koordinasyonunuzu ve dengenizi geliştirebilir ve kaslarınızın gücünü artırabilir.

Wakeboarding

Su kayağı ve jet ski yapmayı sevenler, su kayağı yapmayı kesinlikle seveceklerdir. Bu su sporu birçok fitness ve sağlık yararı sunar. Suda çok eğleneceksiniz ve tüm vücudunuzun çalıştırıldığına dair hiçbir fikriniz olmayacak. Wakeboarding su kayağına benzer, ancak ayağınıza takılacak kısa bir tahta olacaktır. Çeşitli hileler ve gösteriler yapmanızı sağlar. Wakeboarding ile yepyeni bir heyecan düzeyi yaşayın.

Highlights

 • Günün herhangi bir saatinde olabilir
 • Aktivite için 1 saatinizi ayırmanız gerekir
 • 15 dk jet ski
 • Daha önce jet ski ye binmiş olma şartı yok
 • 2 kişi bir arada jet skiye binebilir

What you will do

Expand All
1'ci Seans -10:00-11:00
1'ci Seans -10:00-11:00
10:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası jet skiye biniyouruz. 10:30-11:00 saatleri arasında 15 dk jet skiye biniyoruz. Seans saatleri tamamen semboliktir. 11:00-11:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
2 'ci Seans-12:00-13:00
2 'ci Seans-12:00-13:00
12:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası jet skiye biniyouruz. 12:30-13:00 saatleri arasında 15 dk jet skiye biniyoruz. Seans saatleri tamamen semboliktir. 13:00-13:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
3'cü Seans 14:00-17:00
3'cü Seans 14:00-17:00
14:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası jet skiye biniyouruz. 14:30-15:00 saatleri arasında 15 dk jet skiye biniyoruz. Seans saatleri tamamen semboliktir. 15:00-15:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş
4'cü Seans 16:00-17:00
4'cü Seans 16:00-17:00
16:00 Otel ve konaklama noktalarından su sporları başlangıç noktasına transfer. 5 dk lık ön eğitim sonrası jet skiye biniyouruz. 16:30-17:00 saatleri arasında 15 dk jet skiye biniyoruz. Seans saatleri tamamen semboliktir. 17:00-17:30 otel ve konaklama noktalarına geri dönüş

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri bırakılma
 • 15 dk Jet ski
 • Rehberlil hizmeti
 • Sigorta
 • İyecek
 • İçecek
 • Resim ve Video çekimi

Activity's Location

Bodrum, Muğla, Turkey

FAQs

Daha önce jet ski yapmış olma şartı aranıyor mu?
Daha önce jet ski yapmış olma şartı aranmıyor. Bunun yanında jet skiye binicek kişilerin akıl sağılklarının yerinde oldğu ve alköl vs gibi uyuşturucu maddeler almamış olmasına dikkat edilir.
Jet ski süremek için yaş sınırı nedir?
Jet ski ye binmek için yaş sınırı 18 dir.

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from 250.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

1282 Reviews

You might also like