'den başlyan 150.00 TL
Müsaitlik Ara

İçmeler, Marmaris Pamukkale Turu

Created with Sketch. İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey
Değerlendirilmedi

Süre

12 saat

İptal

1 gün kala

Grub Sayısı

45 kişi

Diller

___

Genel Bakış

İçmeler, Marmaris Pamukkale Turu, yerli turistler tarafından değil dünyanın dört bir yanında ülkemize gelen turistler tarafından öncelikli olarak tercih edilen aktivitelerden birisidir. Pamukkale eşsiz doğal dokusunun yanında zengin tarihsel mirası ile sadece ülkemizin değil dünyanın da en güzel yerlerinden birisidir. Şayet tatilinizi dünyaca ünlü Pamukkale travertenleri ve bembeyaz şifaları sular ile taçlandırmak istiyorsanız Pamukkale Turlarını kesinlikle incelemelisiniz.

 

İçmeler, Marmaris Pamukkale Turları, her geçen yıl daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bunun altında yatan en büyük neden ise; bölgenin de sürekli bir gelişim göstermesi. Bölge içinde önemli bir gelir kaynağı olmasından ötürü, aktiviteye katılacak olan konuklar için her türlü sosyal imkan düşünülmüş durumda. Bugüne kadar ziyaret etme şansınız olmadıysa, İçmeler, Marmaris Pamukkale Turları ile dünyanın en güzel coğrafyalarından birisini ziyaret etme şansı sizleri bekliyor.

 

 

Pamukkale Turları Hakkında Merak Edilenler

 

Pamukkale Turları, bölgede bulunan şifalı suların yanında zengin bir tarih mirasını da konuklarına sunmaktadır. Bölge tarihin en eski dönemlerinden bugüne kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bulunuyor. Bölgede geçireceğiniz zaman zarfından bu tarihi mirası da yakından gözlemleme şansına sahip olacaksınız.

 

Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz mükemmel zamanlar için Pamukkale Turu ideal bir tercih olacaktır. Tura katılmak isteyen konukların fotoğraf makinelerini yanlarından getirmelerini önemle hatırlatmak isteriz. Uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir deneyim Pamukkale Turlarında sizleri bekliyor.

 

 

Pamukkale Turu ile Tarihe Bir Yolculuk

 

Pamukkale Turu, katılımcılarına doğal biz güzellik içinde vakit geçirme şansının yanında tarihi bir yolculuğa çıkma fırsatınız da verir. Bölge tarih boyunca Antik Yunan uygarlığından Roma uygarlığına kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerin bölgede tarih boyunca dikkatli bir şekilde korunmuştur. Ziyaretiniz boyunca bu yapıları inceleme şansına sahip olacaksınız. Şayet tarihe ilgi duyuyorsanız unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

 

 

Pamukkale Turları ile UNESCO Dünya Mirasına Tanık Olun

 

Pamukkale turu ile gezeceğiniz bölgede bulunan birçok yapı UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmıştır. Böylesi büyük bir kültürel mirasın izlerini sürebileceğiniz ziyaretiniz utulma bir kültür şöleni halini alacak. Peki nereleri görebilirsiniz?

 

İçmeler, Marmaris Pamukkale Turu sırasında öncelikli olarak ziyaret etmeniz gereken bölge, kuşkusuz tarihi Hierapolis antik kentidir. Kent tarihin en eski dönemlerinden beri önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Yine Kleopatra Havuzu da sadece dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Bütün bunların yanında bölgenin şifalı suları da kullanımınıza sunulmaktadır. Pamukkale Turu, ile sadece güzel vakit geçirmekle kalmayacak tarihe de tanıklık etmiş olacaksınız.

 

 

Pamukkale Turu

 

Pamukkale Turu, her yıl binlerce insan tarafından tercih edilen bir aktivite. Bunun altında yatan en temel neden de; daha önce de belirttiğimiz gibi bölgenin uzun yıllar önce UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmış olması.

Bu topraklarda yaşayan biri olarak böyle bir kültür mirasını ziyaret etmemek kuşkusuz düşünülemez.

DEVAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLA !

ANA HUSUSLAR:

 • 07:00-19:30 Tur süresi
 • Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi
 • Otel Transferi
 • 3 saatlik Otobüs Yolculuğu
 • Rehberlik hizmeti
 • Pamukkale'ye giriş ücreti dahil değil

Aktivite Programı

Hepsini Göster
06:30-07:00 Otel Transferi
06:30-07:00 Otel Transferi
06:30-07:00 saatleri arasında İçmeler başta olmak üzere Marmaris üzerinden Otobüslerle misafirlerimizi otellerden alıyoruz.
07:15-08:15 Kahvaltı noktasına intikal

07:15-08:15 yaklaşık 1 saat sonra yol üzerinde anlaşmalı olduğumuz bir restorantta sabah kahvaltısı için 30 dk mola.

08:45-10:45 Pamukkale'ye İntikal
08:45-10:45 Pamukkale'ye İntikal
08:45-10:45 yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Pamukkale'ye ulaşıyoruz. Otobüste giderken rehber arkadaşlar misafirlerden Pamukkale giriş ücretlerini toplayacaklar. Bu ücret her sene değişiklik gösterir.
11:00-12:30 Pamukkale Travertenlerini Ziyaret
11:00-12:30 Pamukkale Travertenlerini Ziyaret
11:00-12:30 saatleri arasında rehber eşliğinde Pamukkale travertenlerini ziyaret ediyoruz. Rehber arkadaşlar mesleklerinde uzman sizleri adeta bilgiye boğucaklardır.
12:30-13:30 Hierapolis Şehrini ziyaret
12:30-13:30 Hierapolis Şehrini ziyaret
12:30-13:30 saatleri arasında rehber eşliğinde Hierapolis şehrinin kral mezarlıkları ve Amfitiyatro gibi görülmesi gereken başlta olan kalıntıları ziyaret ediyoruz.
13:30-14:30 Serbest Zaman
13:30-14:30 Serbest Zaman
13:30-14:30 saatleri arasında misafirlerimize serbest zaman vererek şehrin geri kalan kısımlarını ziyaret etmeleri için fırsat tanıyoruz. Bunların bazıları Kleopatra havuzu ve Pamukkale müzesidir.
14:30-15:30 Öğle Yemeği
14:30-15:30 Öğle Yemeği
14:30-15:30 saatleri arasında anlaşmalı olduğumuz restoranta öğle yemeğimizi iyoruz.
15:30-19:30 Marmarise Geri İntikal
15:30-19:30 Marmarise Geri İntikal
15:30-19:30 yaklaşık 3 saat süren Marmarise geri dönüş yolculuğumuzu icra ediyoruz.
19:30-20:00 Otellere geri bırakılma

19:30-20:00 Marmaris ve İçmeler beldelerine müsteriler geri bırakıyoruz.

Included/Excluded

 • Otel Transferi
 • Geri Bırakılma,
 • Kahvaltı
 • Oğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sigorta
 • Pamukkale ve Hierapolis e giriş ücretleri
 • Kleopatra havuzuna giriş ücreti
 • Fast food
 • İçecekler
 • Resim ve video çekimi

Aktivite Konumu

Created with Sketch. İçmeler, Marmaris/Muğla, Turkey

SSS

Kleopatra havuzunu ziyaret etmek ücrete dahil mi?
Kleopatra havuzunu ziyret etmek ücrete dahil değil. Pamukkale sınırları içerisinde bulunan ve giriş ücreti yerinde istek üzerine ödenmektedir.
Pamukkale travertenlerinin üzerine ayakkabı ile basılabilir mi?
Pamukkale travertenlerinin üzerine ayakkabı ile giriş kesinlikle yasaktır. Güvenlik görevlileri bu hususta sizleri uyarıcaklardır.

Yorumlar

0/5
Değerlendirilmedi
Yoruma dayalı 0 yorum
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Orta
0
Kötü
0
Berbat
0
1 yorumdan 0 - 0 ı gösteriliyor

Yorum Yazın

Created with Sketch.
'den başlyan 150.00 TL

Organized by

bülent mutlu

Member Since 2019

54 Yorumlar

Bunu da beğenebilirsiniz